Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
107
Favori
164.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var;
    kanadadan samsung s8 plus aldım. dün ilk açılısını yaptım. tabi başlangıcta ingilizce olarak kurmak zorunda kaldım türkçe secenegi başlangıcta çıkmadı. ingilizce olarak kurulum yaptıktan sonra ayarlar kısmından türkçe dil seçeneğini seçtim telefonun ayarlar sekmesi dısında herseyı türkçe oldu ama ayarlar ingilizce olarak kaldı hatta ayarlar sekmesi içerisinde 2 tane seçenek türkçe kalanı ingilizce ne yaptıysam düzeltemedim çokda arastırma yaptım ama sonuç alamadım. konu hakkında yardımınızı rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinbati

merhaba arkadaslar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var;
    kanadadan samsung s8 plus aldım. dün ilk açılısını yaptım. tabi başlangıcta ingilizce olarak kurmak zorunda kaldım türkçe secenegi başlangıcta çıkmadı. ingilizce olarak kurulum yaptıktan sonra ayarlar kısmından türkçe dil seçeneğini seçtim telefonun ayarlar sekmesi dısında herseyı türkçe oldu ama ayarlar ingilizce olarak kaldı hatta ayarlar sekmesi içerisinde 2 tane seçenek türkçe kalanı ingilizce ne yaptıysam düzeltemedim çokda arastırma yaptım ama sonuç alamadım. konu hakkında yardımınızı rica ederim

Bug olmuş çok kafayı takmayın yarın öbür gün sıfırlama işleminde düzelir.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    sıfırlama işleminden kasıt fabrika ayarlarına dönmekmi ? yoksa güncelleme gelmesimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinbati

sıfırlama işleminden kasıt fabrika ayarlarına dönmekmi ? yoksa güncelleme gelmesimi

Wipe cache olmuyorsa Wipe data.
    son s8 uygulamalarını artık yükleyemiyoruz galiba son güncellemeleri ne yaptıysam olmadı paket çakışıyor hatası alıyorum sizde denediniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scholar77

son s8 uygulamalarını artık yükleyemiyoruz galiba son güncellemeleri ne yaptıysam olmadı paket çakışıyor hatası alıyorum sizde denediniz mi

İlk sayfada gerekli bilgi verildi, ben güncel olarak yüklüyorum hepsini.
    ilk sayfaya baktım farklı birşey bulamadım önceden yükleyebiliyordum mesala dün touchwize güncelle vermişler fakat ben apk sını yükleyemedim önceden yükleniyordu sen dün gelen güncellemeleri yükleyebildin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ilk sayfaya baktım farklı birşey bulamadım önceden yükleyebiliyordum mesala dün touchwize güncelle vermişler fakat ben apk sını yükleyemedim önceden yükleniyordu sen dün gelen güncellemeleri yükleyebildin mi

Deneyince buraya yazacağım.
  • quote:

Bende yükleyemedim. Özellikle bu Kelvin Cheung adındaki kişinin yüklediği apkler yüklenmiyor. Öbürlerinde sorun yaşamadım yüklerken
  • Kelvin Cheung in yükledigi apk leri yüklenmiyor bendede.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba direk telefondan klonlayıp yüklüyor. İmzayı değiştirmiyor.
  • S8 UYGULAMALARI GÜNCELLEMELERİ

Blocked callsmsgs 2.0.39
    Calendar_4.0.13-18
    Clock_7.0.71-30
    Contacts_3.1.13.7 (S7 serilerinde sorun çıkarabiliyor)
    Messaging_4.2.00-142 English (dili ingilizce oluyor dikkat)
    Myfiles_4.1.63 (görsel olarak yenilikler var)
    Samsung Connect_1.6.02-86
    Samsung Email_4.1.59-0
    Samsung Internet Browser_5.4.20-12
    Samsung Notes_1.5.02-32
    Themes_3.0.95-70424
    Touchwiz Home_6.1.07

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

eklenmiştir, hepsi sorunsuz yüklendi ve denendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Haziran 2017; 1:30:43 >
  • Samsung USB Driver for Mobile Phones 1.5.62.0 (En güncel sürüm) - Bilgisayar telefon bağlantı problemlerini tamamen gidermek ve sorunsuz bir bağlantı için önemli!

Odin 3.12.7 Link (Resmi sitenin yayınladığı en güncel sürüm)

Hızlı link ile beraber eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Haziran 2017; 2:4:23 >
  • Çıkış Tarihi : 09.06.2017

Model SM-G920FQ
    Model name Galaxy S6
    Country Turkey
    Version Android 7

Çıkış Tarihi : 09.06.2017

Model SM-G925FQ
    Model name Galaxy S6 Edge
    Country Turkey
    Version Android 7

Yeni güncelleme dahil Full Rom Bilgileri ilk sayfaya eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 15 Haziran 2017; 0:59:44 >
  • s6 nougat tr firmwaresinin gelmesi süper oldu kendime bir custıom rom düznledim ne yaptıysam volte yi aktifleştirememiştim şimdi orjin romdan onuda söktümmü tamamdır teşekkürler
  • Sa. S6 edge kullanıcısıyım son gelen güncellemeyim yapmadım. (ilk gün şikayetçiler vardı) Uzun zamandır formu takip edemiyorum şimdide geçmişi okuyamıyorum. Son güncellemeyi yapmalımıyım? Ne gibi sorunlar var yada ne gibi artılar var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Sa. S6 edge kullanıcısıyım son gelen güncellemeyim yapmadım. (ilk gün şikayetçiler vardı) Uzun zamandır formu takip edemiyorum şimdide geçmişi okuyamıyorum. Son güncellemeyi yapmalımıyım? Ne gibi sorunlar var yada ne gibi artılar var?

Şikayet okumadık, klavyenin düzeldiğini söyleyenler var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6Edge+ şuan 6.0.1 yüklü nougat'a geçersem şarj konusunda ilerleme sağlar mı.
    Teşekkürler
  • s_mail S kullanıcısına yanıt
    Çok fark olmaz kardeş.
  • Always On Display_2.6.99 (S7 serisi ve sonrası için geçerli)
    Backup and restore 1.2.25 (Yedekle ve geri yükle)
    Device Maintenance_1.0.25-14 (Cihaz bakımı)
    Message service_4.1.12
    Messaging_4.2.00.145
    S Note_5.2.04-17
    Samsung Calendar_4.0.14.0 (Takvim)
    Samsung Music_16.2.01.1
    Securefolder_1.1.02.12 (Güvenli klasör)
    Touchwiz Home_6.1.08
    Video Editor Lite_2.2.49
    Weather Forecast_1.4.47.1
    Weather_1.4.47.1

eklendi.

Yeni Touchwiz'de Ana Menüde sağa sola geçiş ve uygulamaların açılışı daha akıcı olmuş beğendim.

Bu da yeni Hava Durumu, yeni ikonlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Haziran 2017; 3:0:33 >
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.