Şimdi Ara

S8 plus hala alinir mi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S8 plus 11 ay kvk garantili alip almamak konusunda kararsiz kaldim sizce mate20 lite mi s8 plus mi ?

Samsung s8 plusu alip garantiye versem batarya degisimi yaparlar mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birisi amiral gemisi, birisi orta sınıf telefon.
    Kıyaslamak doğru olmaz.
    ikinci el telefon ne kadar güvenilir olur?

Servis batarya değişimi talebini kullanıcı hatası diye geri çevirecektir diye düşünüyorum.

Bütçeniz nedir?
  • musti35 kullanıcısına yanıt
    2 bin lira mate 20 lite mantikli geldi ama bilmiyorum.

S8 plusun bataryasi mi olmustur diyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

2 bin lira mate 20 lite mantikli geldi ama bilmiyorum.

S8 plusun bataryasi mi olmustur diyorsunuz ?
    Bataryası bir miktar zayıflamıştır haliyle. ama yine de cok kötüleşmemiştir.

Bütçe 2000 lira ise ;

1700 TL: sıfır Xiaomi mi8 Lite (mate 20 lite dan kamera ve performans olarak daha iyi)
    modelini de göz önünde bulundurmanızı öneririm.

Mate 20 lite modelinin servisindan başka artısı pek yok.
  • Model olarak baktığımızda; S8 Plus kamera noktasında çok daha önde. Özellikle 4K video kaydı olması en büyük farklardan. Buna ek olarak OİS mevcut. İşlemci noktasında da yine S8 Plus daha iyi bir performans sunuyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olması da cabası. Bazi ufak tefek üstünlükleri daha var ancak en can alıcı olanlar bunlar.

Fakat, burada bahsedilen S8 Plus 2. el.. Kimden alacağınız, telefonun full orijinal kutu içeriği, kutusu ve faturasının olması, telefonun kılıfla ve ekran koruyucu ile kullanılmış olması ( benim için çok önemlidir ), tamir görüp görmediği, kendi servisinde tamir görüp görmediği gibi bir kaç önemli detay var tabiki.

Model olarak baktığımızda ben S8 Plus öneririm. Ancak yukarıdaki durumlara bağlı olarak siz kendiniz kararınızı verin. Tavsiyem; kutusu, kutu içeriği eksikse ve özellikle faturası yoksa almayın.

Ek olarak bataryada bir arıza yoksa servis birşey yapmadan geri gönderir. Eğer takaslar da servise batarya değişimi için gönderirseniz; "telefon %10 şarjda kendiliğinden kapanıyor","şarj olurken çok ısınıyor","şarjı çok uzun sürede doluyor","şarjı çok anormal şekilde azalıyor" diye belirterek gönderirseniz belki bir ihtimal değişim olabilir batarya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 7 Ocak 2019; 1:7:41 >
  • Fatura disinda eksiksiz turkcell den alinmis full kutulu ciziksiz falan diyorda adam biraz kro maganda gibi konusmasi nasil kullanmis etmis bilmiyorum bataryada bitikse iphonedaki gibi servis amenna degistirmiyormus servisden cok sikayet okudum. Mate 20 lite buldum 1900 tl ye 10 gun kullanilmis onu alacagim buyuk ihtimal

• musti35 kullanıcısına yanıt
    Mate 20 lite daha mantikli geldi yeni bir model ve s8 pluslarda hep ekran yanigi piksel kaybi sikayetleri okudum millet servisten cok dertli faturasi disinda bu s8 plus tammis ezik cizik yok diyor satici ama 1900 tl ye 10 gunluk mate20 lite buldum

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Bizler bütçye göre en iyiyi aldırmak için yorumlar yapıyoruz
    Ama gönülde yatan sultan derler ya, o hangi modelse onu almalısınız.
    En iyi tercih sizinki olacaktır.
    Hayırlı olsun.
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Faturası zaten en büyük mesele. Bedava verse bile alma faturası yoksa. Hayırlısı olsun bunlara dikkat ederek içinize sinen alın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.