Şimdi Ara

s700i--6230i tavsiyelerinizi bekliyorum!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İKİSİ ARASINDA KALDIM EKSİLERİYLE ARTILARIYLA HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ???65000 RENGİN MODASI GEÇTİ Mİ SİZCE??

• tabiiki geçti.16 milyn renk yeni standart olucak yakın zamandan.bu arada ben s700i derim.karizman artar.
  • YA İYİ AMA ÇOK BÜYÜK Bİ TELEFON KAPAĞI AÇINCA İKİ ELİMLE TUTARIM HERHALDE TELEFONU..
  • YA BİDE S700İ NİN HAFIZASININ EN FAZLA 128MB YE YÜKSELTİLEBİLMESİ BENİ SOĞUTUYOO AYRICA MEMORY STICK DUO KULLANILIYOO VE PİYASADA ZOR BULUNUYO DOĞAL OLARAKTA PAHALI..EKRAN BÜYÜK 262000 RENK GÜZEL HOŞ AMA BİLMİYORUM ÇOK KARARSIZIM
  • [font="Arial"]HADİ AMA KULLANAN YOK MU İKİSİNDEN BİRİNİ
  • s700i neerde 6230i nerde s700i ile biz 6630 kıyaslıyoruz 6230 s700i'nin yanıdna telefon mu beah

s700i
  • s700i de edge yok +++ hafıza sorunu var..6230ide çok basit görünümlü nokia hep standart tipler yaratıyoo ne kadar uyuz bir firma yaaaa
  • hafıza sorunu yok 128 mb kart takabiliyosun bence bu yeterli ...
  • s700i al ekran 262bin renk ve herhalde şu an piyasadaki en net ekran(cep telefonları içinde) fotoğraf kalitesi mükemmel c de fazla fark olmaz ama telefon ekranında çok farklı

ben sana diyim sen gider 6230i alrısın ben çok gördüm senin gibileri biz ne yazsak boşa
  • ALDIM BİLEEEE
  • Ne aldın acep? Umarım s700'den yana kullanmışsındır tercihini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_o_F

ALDIM BİLEEEE

bir insan bu kadar mı ileri görüşlü olur

adamlara siyah beyaz nokia yap ver taparlar

• kesinlikle 6230i.ilerisi içinde iyi bir telefon.
  • iki telefonu yanyana koyup kiyaslamam bile. S700, 6230i yi her yönüyle 3 e katlar 5 le carpar - İki telefonunu da kullanmis birinin yorumudur bu-
  • Allah'a şirk koşmak en büyük günah.Sözlerini dikkatli seç derim scorpo_raptor.6230i yi sonunda almak nasip oldu ve çokda memnun kaldım.s700i ile arasında olan fiyat farkıylada 256mb mmc card ve usb kablo aldım.Herşeyiyle güzel bi tel...resmen KÜÇÜK DEV
  • Vee Scorpo_Raptor sanırım sende bu forumun hep bana'cı'sısın. Kardeşim biraz saygılı olmayı denemelisin.istemezsen bu topice bi daha yazmazsın
  • Vala arkadasim güle güle kullan ama sahsi fikrimce büyük bir hata yapmissin tercihini 6230i den kullanarak. Simdi sana güzel gelebilir o tel ama bunun nedeni S700 ü görmedigin icin. S700 ü kullansan 6230i duvardan duvara carparsin. Yinede güle güle kullanmani diliyorum.
    quote:

Allah'a şirk koşmak en büyük günah.Sözlerini dikkatli seç derim scorpo_raptor.6230i yi sonunda almak nasip oldu ve çokda memnun kaldım.s700i ile arasında olan fiyat farkıylada 256mb mmc card ve usb kablo aldım.Herşeyiyle güzel bi tel...resmen KÜÇÜK DEV
  • quote:

Allah'a şirk koşmak en büyük günah.Sözlerini dikkatli seç derim scorpo_raptor.6230i yi sonunda almak nasip oldu ve çokda memnun kaldım.s700i ile arasında olan fiyat farkıylada 256mb mmc card ve usb kablo aldım.Herşeyiyle güzel bi tel...resmen KÜÇÜK DEV

bu şirke girmez aç müftülüğü sor bilmediğin konular hakkında fetva verme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpo_raptor -- 9 Ağustos 2005, 11:17:52 >
  • fanatiklik putperestliktir
    yanacaksınız valla:)

size ne ya kim ne alırsa alsın
    adam gibi tavsiye bekliyor insanlar sizden
    gel şu telefonu bana dayat demiyorlar
    biraz daha hoşgörülü olalım lütfen..

PS: bende 6230i kullanıyorum :)
  • ama bide şöyle bi olay var. misal veriyorum sadece bu topic ile ilgili değil ; adam ne alacagına karar vermiş kendi kafasında net olarak olayı bitirmis. ondan sonra gelip topic acarak tavsiye bekliyor ama hic bi cevabı dikkate almıyor. o zaman insanın aklına şöyle bi soru geliyor. be hey adam sen zaten alacagına karar vermişssin ne diye topic acıp soruyosun? bu kadar gereksiz mesaj niye:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.