Şimdi Ara

S7-NOTE 5-HUAWEI P9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu üç telefondan hangisini onerirsiniz genelde
    Müzik dinlerim kulaklıkla sıklıkla
    Dizi-Anime çok izlerim.
    Oyun pek oynamam küçük oyunlar genelde 5-10dk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Müzik ve dizi ağırlıklı kullanıyorsanız büyük ekran ve batarya olmalı. Bu üçünden birini istiyorsanız note5 tercih edin derim.

• samsung alma. Piyasanin en dandik hoparlör ve kulaklık sesini veriyor. Xperia xz veya htc 10 alabilirsiniz. Ses konusunda en iyi telefonlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Müzik ve dizi ağırlıklı kullanıyorsanız büyük ekran ve batarya olmalı. Bu üçünden birini istiyorsanız note5 tercih edin derim.

Yorumunuz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

samsung alma. Piyasanin en dandik hoparlör ve kulaklık sesini veriyor. Xperia xz veya htc 10 alabilirsiniz. Ses konusunda en iyi telefonlar.

Hocam dediğiniz telefonda bütçemi aşıyor 3 tane başlıkta yazdığın telefonların 2.el olarak temiz alıcam dediğiniz 2 telefon guzel fakat butcemi asiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Müzik ve dizi ağırlıklı kullanıyorsanız büyük ekran ve batarya olmalı. Bu üçünden birini istiyorsanız note5 tercih edin derim.

Yorumunuz için teşekkürler

Estağfurullah hakkınızda hayırlısı olsun.

• xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    dediğim telefonların da 2. Temizini bulabilirsiniz aslında ama bu üçü arasından p9 tercihim olurdu

• p9 yada sony z5 tercih ederdim.
  • P9 ile z5 arasinda hangisi iyidir kulaklik sesi ekran olarak

• P9 bence

• p9 daha güncel bir telefon kamerası çok güzel.kulaklık ses çıkışıda gayet tatminkar..Z5 de sony markasının amiral telefonlarından..suya dayanıklı.kamerası güzel...her ikiside işini görecektir.. daha az paraya asus zenfone 3 de alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: telemcii

p9 daha güncel bir telefon kamerası çok güzel.kulaklık ses çıkışıda gayet tatminkar..Z5 de sony markasının amiral telefonlarından..suya dayanıklı.kamerası güzel...her ikiside işini görecektir.. daha az paraya asus zenfone 3 de alabilirsin

Sony z5 uygun buldum aldım memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

quote:

Orijinalden alıntı: telemcii

p9 daha güncel bir telefon kamerası çok güzel.kulaklık ses çıkışıda gayet tatminkar..Z5 de sony markasının amiral telefonlarından..suya dayanıklı.kamerası güzel...her ikiside işini görecektir.. daha az paraya asus zenfone 3 de alabilirsin

Sony z5 uygun buldum aldım memnunum

hayırlı olsun.
  • xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun .2.el mi aldınız acaba? Ben de bu aralar Z5 düşünüyorumda 0 (sıfır) bulamadım. Isınma olayından korkuyorum birde.Sizde durum nedir acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Hayırlı olsun .2.el mi aldınız acaba? Ben de bu aralar Z5 düşünüyorumda 0 (sıfır) bulamadım. Isınma olayından korkuyorum birde.Sizde durum nedir acaba.

Hocam şöyle iza edeyim size 2.el temiz buldum

Ekran parlaklığı dikkatimi çeken şey oldu baya yüksek

Kulaklık sesi benim için önemliydi ses kalitesi ayarları baya iyi

Kamerası güzel fakat manuel ayar ile çekince çok farkediyor

Isınma sorunu snapdragon 810 olan bişi fakat z5 de son rezerve edilmiş hali var öyle abartılacak ısınma yaşamadım her telefonda olan ufak bi ısınma diyelim uzun kullanıma bağlı

Beğenmedigim yani çift stero hoparlör var fakat tatminkar sesi var ama çok yüksek değil

Android 7 aldı z5 sony destegi verdi hemen buda bir artı

Kasma donma sorunu yok arayuzü gayet akıcı

Oyun oynamadıgım için ne desem yalan olur yakın bi zamanda kuracam deniyecem

Umarım yardımci olmusumdur.

• Teşekkür ederim , 2 el dede temiz güvenilir bulmak zor oluyor.Insan güvenemiyor. Bulabilsem daha uygun olur aslında faturalı garantili bir ikinci el iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.