Şimdi Ara

S7 Edge mi İphone 6S Plus mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu başlığındaki gibi sizce hangisi ? S6 Plus ta karar kılmıştım ama her zaman S7 edge kafamı kurcalıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: phonel59

Konu başlığındaki gibi sizce hangisi ? S6 Plus ta karar kılmıştım ama her zaman S7 edge kafamı kurcalıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Artıları eksileri yazayım kararınızı verin. Samsung Galaxy S7 Edge artıları

-Başarılı ekran
    -Güçlü batarya performansı
    -Başarılı kamera

Samsung Galaxy S7 Edge eksileri

-Selefleri olan Galaxy S6 Edge'in 7, Galaxy S6 Edge Plus'ın ise 6.9 mm kalınlığında olduğu düşünüldüğünde daha ince olabilirdi

iPhone 6s Plus Artılar

- Apple A9 ile üst seviye performans
    - Yenilenen donanım ve TouchID v2 ile benzersiz parmak izi deneyimi
    - 3D Touch
    - Başarılı ön ve ana kamera, video özellikleri (OIS + 4K)
    - Güçlendirilmiş kaliteli malzemeler

iPhone 6s Plus Eksiler

- 5.5 inçlik bir phablete göre çerçeveleri oldukça kalın ve ağır bir ürün. Tasarım işlevselliği açısından rakiplerinin gerisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 31 Ekim 2016; 15:34:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone'de iyi avantajlar olsa bile dezavantajları bile korkutuyor. S7 Edgenin kalın olması bataryanın 3600 mah olduğu için. Samsung biraz daha yakın gibi ama bana yinede sormaya devam ediyorum :)
  • quote:

İphone'de iyi avantajlar olsa bile dezavantajları bile korkutuyor. S7 Edgenin kalın olması bataryanın 3600 mah olduğu için. Samsung biraz daha yakın gibi ama bana yinede sormaya devam ediyorum :)

Kullanıcılarına sormak daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

• Orasi oyle tabiiki ama kullanicisi olan 1 2 kisiyr sordum onlar cok guzel telefon almani oneririm diyo birakiyor usteleniyorum daha. Hic detayli anlatmiyorlar

• Ufak Up!

• Ben s7 edge derim. Sirf ekraninin canliligi icin bile s7 edge tercih edilebilir.
  • Tesekkür ederim yorumun için :)
  • Hangisini tercih ederseniz edin yakın zamanda performans olarak sizi üzmeyecek. Tasarım olarak hangisi hoşunuza giderse onu alın ama Sizin önce ios mi android mi sorusuna yanıt aramanız gerekir?
    En basit şekilde açıklayacak olursak; Android Windows işletim sistemi gibi pekçok şeyi yapmanıza izin veriyor ama ios cihazı bilgisayar gibi değil telefon gibi kullanmanızı istiyor.
    Cihazları değil sistemleri kıyaslayın derim.

• mvpeko kullanıcısına yanıt
    Oyle fakat ios androidten biraz daha iyi fakat tek bu acidan balarsak s7 edgenin tum ozelliklerinide hice saymis oluyorum. Ios androidten iyi benim dusuncem bir acidanda edgenin donanimlari iyi daha dogrusu oyle diyorlar. Sadece kafamda bu soru var.

• I6+ kullanıyorum 6s+ gerçekten çok güzel cihaz sizi asla üzmez ama s7edge de ekranı çok canlı gerçekten, diğer özelliklerini bilemiyorum ama bu biraz tercih meselesi iki cihaz da çok güzel bana tercih hakkını verseler ben iphone derim, iphone sevmeyende samsung der. İphoneu tasarımı çok sade her şey belirli 2.elleride değer görüyor, müşteri temsilcisini ilgisi, muhabetleri sanki daha önce tanıdığınız samimi dostca hep sorun gidermeye yönelik samsungun müşteri temsilcisi bizi üzüyor yani dediğim gibi bu sizin kullanımıza bağlı. Nerdeyse birbirine benzeyen 2 cihaz da farklı kategoride hemen hemen aynı biri android istem biri ios ben sıkılmadan kesinlikle ios derim ama bu tercih meselesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guziide -- 31 Ekim 2016; 11:37:35 >
  • Tabiiki o açıdan bakılırsa ios her türlü önde :D Ama samsung ta donanımsan üstün gibime geliyor birazda. Kısaca demek gerekirse ikisininde birbirinden üstünlükleri var. Hangisini kullanmayı daha çok seversem onu alma düşüncesindeyim. Teknoloji mağazalarında inceleme yapmam lazım :D
  • quote:

Orasi oyle tabiiki ama kullanicisi olan 1 2 kisiyr sordum onlar cok guzel telefon almani oneririm diyo birakiyor usteleniyorum daha. Hic detayli anlatmiyorlar

Zorlayın hocam ozaman.

• Önlerini kesicem artık sokakta gördüklerimin :D
  • Siz ıphone 6s özelliklerini yazmışsınız fakat arkadaş 6s Plus sormuş. Yani mesela optik imaj sabitleyici 6s Plus ta mevcut. Ayrıca daha güçlü batarya mevcut. Yani aslında 6s ile 6s Plus arasında baya fark var.

• Bir de iphone da avantaj kısmına güç tasarruf modül yazmışsınız ama bunun neresi avantaj anlayamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cassation

Siz ıphone 6s özelliklerini yazmışsınız fakat arkadaş 6s Plus sormuş. Yani mesela optik imaj sabitleyici 6s Plus ta mevcut. Ayrıca daha güçlü batarya mevcut. Yani aslında 6s ile 6s Plus arasında baya fark var.

Yanlışlık yapmış olabilirim.Düzeltiyorum birde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cassation

Bir de iphone da avantaj kısmına güç tasarruf modül yazmışsınız ama bunun neresi avantaj anlayamadim

TEKNOkulisin yalancısıyım.

• quote:

Önlerini kesicem artık sokakta gördüklerimin :D

En iyisi.

• Birbirine aynı telefon sadece işletim sistemleri farklı diyorlar ama aynı değil çok değişikmiş gibime geliyor. S7 edgede hızlı şarj var suya toza karşı dayanıklılık var kablosuz şarj var yüksek çözünürlüklü ekran var sıvı soğutma sistemi var 200 GB'ye kadar genişletilebilir iphonede bunlar ya yok yada biraz daha düşük. Ama iphonede sadeliği var yeni bir ekran geliştirmişlerdi Touch gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum basınca dayanlıklı ekran ve sayamadığım aklıma gelmeyen şeylerde var. Herkes aynı diyor ama böyle farklı olması yada bana farklı gibi gelmesi kafamı karıştırıyor. İkiside çok büyük bir firma zaten. Yorumları okuyorum Edge'ye günde 1 kere sarja taksam yetiyor iphone ye diyorlar günde 2 - 3 defa takıyorum diyorlar. İos'un muhteşem bir ram harcayışı var 2 GB 4 GB işine girmiyorum zaten android çok harcıyor ios bu konuda çok çok iyi. Yani sadece android - ios kıyaslamasıda yapamıyorum kafam çok karışık. Edgeyi inceleme fırsatım oldu biraz fakat Vatan bilgisayar falan 6S Plus denemek için çıkartmıyorlar sanırsam :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.