Şimdi Ara

S40 I (1995-2004) (334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
71
Favori
517.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında orjınal on sisler okadar rahatsız etmiyor hocam, sonuçta sis için yapıldığından özellikle yere bakacak şekilde tasarlanıyor. Ama sıslerı ayarsız şekilde xenon yapan çok apacı var ne yazıkki. Bence araç muayenesinde far ayarı ağır kusur yapılmalı, ama ne yazıkki yapılmıyor.

Bence aynaları Led sinyali yapmaya gerek yok, sanki orjinallıgı bozulacak. Bizim yanlardakı parklar hiçbir arabada yok ve çok cool duruyor bence

Sizin onlerde söyle bir kapak mi var suan?

S40 I (1995-2004)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LordMayros kullanıcısına yanıt
    Üzüldüm silinemediğine. Ben yazın sol aks kafasını değiştirmiştim tam sağ yaptığımda tıkır tıkır ses yine geliyordu. Gülhan usta aks kafasını garantiden değiştiririz dedi onun için götürmüştüm aksi gibi yeni aks kafasıda ses azalsada aynı sesi yapıyor. Bulamadık bereden olduğunu. Ses çoğaldın öyle bakacağız diye bıraktık artık

• ersin310 E kullanıcısına yanıt
    Evet onu fark ediyorum. Özellikle yeni veya lüks araçların sisi çok güzel, gözüme batmiyor bile. Ama maalesef sis farı olanların %80'i acayip şeyler yapıyor farlara. Ben farlara mavi sislere yeşil ışık takıp gezenler bile gördüm.

Aynen tamponlardaki parkların duruşunu dağıtacak büyük ihtimalle.

Bir diğer seçenek çamurluktaki sinyaller. Onların hakiki LED olanlarını görmüştüm yurtdışında, hatta partsforvolvo'da vardı sanki.

Bu arada evet siyah kapak var bende. Hani kullanacağımdan da değil, amaç boş durmasın.

Birden LED aşkı sardı beni. Aslında denemek lazım sinyallerde, parklarda falan nasıl duracak acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 13 Ocak 2019; 11:18:27 >
  • Arkadaşlar 99 model 1.8 115 beygir V40 nasıl bir araba? İlk araba olarak alınır mı, bir corolla kadar sağlam mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caysle

Arkadaşlar 99 model 1.8 115 beygir V40 nasıl bir araba? İlk araba olarak alınır mı, bir corolla kadar sağlam mıdır?
    Saglamlik konusunda neden bahsediyosunuz bilmiyorum ama corollanin saciyla vs bu arac kiyaslanmaz bagajina bi dokunun anlarsiniz zaten.

Bakimli bir arac motor konusunda da uzmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caysle kullanıcısına yanıt
    Bi tık bütçe zorlanirda 2001 V40 alirsaniz 1.8 vvt li 122hp motor cok keyifli ve kaliteli bir arabadir bende vardi satip 2004 s40 aldim ama hala aklimda :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Caysle kullanıcısına yanıt
    Eğer bütçe yeterliyse 2001 ve sonrası bakın. 2001'de A'dan Z'ye makyaj yedi araç.
    Sağlamlık derken dayanıklılığı kastettiniz herhalde. Kroniği olan ikide bir bozulan araçlar değiller ama parçaları ve işçilik ücretleri Toyota'ya göre daha fazla.

Yaşadığınız şehirde veya çevresinde volvo ozel servisi yoksa arıza durumunda sıkıntı olabilir. Sanayideki herhangi bir ustaya götüremezsiniz çünkü.

Son olarak en önemlisi bütün bakımları/tamirleri kayıtlı ve sahibinden titiz şekilde binilmişse alınır. Gözü kapalı

alınacak temiz volvoların sayısı bir hayli az maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 13 Ocak 2019; 15:20:11 >
  • İlginçtir dünden beri benimki hariç 6 farklı bizim kasadan s40 gördüm. Baya varmış bizim arabalardan piyasada..

• quote:

Orijinalden alıntı: eloq

İlginçtir dünden beri benimki hariç 6 farklı bizim kasadan s40 gördüm. Baya varmış bizim arabalardan piyasada..
    Şu an benim bulunduğum kazada tek S40 benimki. Lüleburgaz'a gittiğimde de hiç görmedim henüz.
  • 2003 V40 var malum sitede yokladim arkadasi he derse takas edecegim V40 tan sonra s40 sarmadi beni bi türlü bu arada arabayida yaptiriyorum ya ben ya yeni sahibi faydalanir artik arkamizdan konusturmayalim :)
    25 ocakta kayseri yolculugu var hazir olsun araba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,

Malum sitedeki Arcadia’ları hanginiz aldı?

• quote:

Orijinalden alıntı: s40 ankara

Hocam özelden mesaj gelmedi 12.01.2019 cumartesi gideceğim ulusa almaya adres özelden atıl gönderim yapıyım.
    Bu hesabımdan özelden de mesaj atamıyorum, başka bir hesap açıp oradan yazdım özelinize, mesaj gelmiştir umarım

• minae M kullanıcısına yanıt
    Sahibinden de arcadia jant mı vardı?

T4 BBS olmasın o, 17 inç miydi?

Heyecanlandim şimdi

• Jant & lastik seti başlığından girerseniz çıkıyor. Arcadia... 1 aydır yayındaymış dün gördüm. İlanı güncelledi söz verilmiştir diye

• Vay arkadaş, hakikaten satılık arcadia varmış ve gözden kaçırmışız Halbuki ne zamandır geyiğini yapıyoruz, T4 BBS kovalıyoruz falan. Demekki yok mok demeyip ilanları sürekli takip etmek gerekiyor, ne zaman çıkacağı belli olmuyormuş.

Ben bizim s40lardan pek görmüyorum yollarda, hele v40 en son ne zaman gördüm hatırlamıyorum. Geçen sene e-5te giderken benimkinin aynısı bordo bir s40la yanyana geldik, malum oldukça zor bir ihtimal. Sahibiyle selamlaştık devam ettik
    Birkaç hafta önce de çatalcada bordo 1,8e denk geldim. Baya derli topluydu, hatta nacker olabilir mi diye tereddüt etmiştim Yanlış hatırlamıyorsam ankara plakalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin310 -- 14 Ocak 2019; 10:5:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin310

Vay arkadaş, hakikaten satılık arcadia varmış ve gözden kaçırmışız Halbuki ne zamandır geyiğini yapıyoruz, T4 BBS kovalıyoruz falan. Demekki yok mok demeyip ilanları sürekli takip etmek gerekiyor, ne zaman çıkacağı belli olmuyormuş.

Ben bizim s40lardan pek görmüyorum yollarda, hele v40 en son ne zaman gördüm hatırlamıyorum. Geçen sene e-5te giderken benimkinin aynısı bordo bir s40la yanyana geldik, malum oldukça zor bir ihtimal. Sahibiyle selamlaştık devam ettik
    Birkaç hafta önce de çatalcada bordo 1,8e denk geldim. Baya derli topluydu, hatta nacker olabilir mi diye tereddüt etmiştim Yanlış hatırlamıyorsam ankara plakalıydı.
    Ben şu bütçeyi biraz daha düzelteyim 15' jant kovalamaya devam edicem.

Ben de en son bir kaç ay önce Eskişehir'e giderken gri bir S40 sollamıştım. Arkamdan selektör yapmıştı.

Bir de taa 5 sene önce bir yolculuğumda uzunca bir süre

1 Passat
    1 A3
    1 Accent
    2 S40 (Biri benim)
    1 Linea
    1 tane de Kia'nın bir cipi olması lazım

150-160 seyrettiydik.

S40 I (1995-2004)

Bir de bir zamanlar 160 binlerdeymişiz. Şimdi 244 bin oldu.
     S40 I (1995-2004)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 14 Ocak 2019; 10:19:40 >

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    O yolu ben sık sık kullanirim. Hatta en son aralıkta gittim, pamukovada bayağı yoğun sis vardı. Manzara da güzel olunca konvoy şeklinde gitmek güzel oluyor. Yol boş olursa virajlar da zevkli. Ne kadar dizginlemeye çalışsam da arada bir dayanamayıp apex yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 14 Ocak 2019; 12:10:1 >
  • ersin310 E kullanıcısına yanıt
    Çatalcada bulunmayı ve plakayı geçtim, derli topludan kaybederim en başta. Herhalde kaportası en özensiz olan benim araçtır, göçük çizik ne ararsanız var.

Benim caddeye bir tane gelmiş bu arada. Bir kaç gündür görüyorum geçerken. 1.9 dizel hem de V40. Herhalde en nadir volvo denebilir. Büyük ihtimalle gümrük çıkışlı. Yakından inceleme şansım olmadı henüz.

Arcadia ilanını bulamadım ben. Link var mı?

• nacker kullanıcısına yanıt
    v40 dizel kesin gümrük çıkışlıdır, avrupa station sevildiği için nispeten bol bulunuyor, mesele bulgaristanda s40 yok gibi birşey, çoğu v40 dizel.

benim de dönem dönem bir spoiler taktırma hevesim tutuyor, sonra vazgeçiyorum. şu t4 lerde olandan, bir şekilde bulunuyor sanırım, 300tl falandı en son. tabi bir de boyanması falan var. bakıp bakıp vazgeçiyorum

ilan şu; bakarsınız vaz geçerler almaktan

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-murat-cakmak-beye-soz-verilmistir-634915317/detay/

• Vazgeçtiği gibi jantlara çökmeyi planlıyorum...

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.