Şimdi Ara

S40 I (1995-2004) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.316
Cevap
71
Favori
516.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende 9000 lira pesin ile s40 ariyorum 90000 km alti , 9 -10 000 kredi cekebilirim , s 40 bulabilir miyim dersiniz temiz ?
  • Merhaba Arkadaşlar, Benim bir sorum olacak. Arabam 2001 s40 1.8. Aracı incelerken bağajın üst tarafında hoparlor ve bilmediğim bir iki parçanın olduğu yerde bir koruma kılıfı olmadığını gördüm. bagajın içinden hoparlör kaporta filan görünüyor. bu bir eksiklik midir?
    Bazen aracın bağajını fazla doldurunca sanki üst kısıma değerek hasar verecek diye korkuyorum.
    teşekkürler
  • skaratoz,

Bagaj tavanı hepsinde aynı. Ben de aynı şeyi hep düşündüm ama tepeleme doldurmaya rağmen şu ana kadar birşey olmadı.
  • Cevabın için teşekkürler. Aklımdaki bir soruyu çözüme kavuşturmuş oldun.
    Kolay gelsin
  • hocam başka konuda yazmıştım benim durumumu ama ne kadar aracı göstersemde birde ankarada bir volvo servisine göstereyim dedim. Ankarada tavsiye edebileceğin hangi servis var ve bu tarz durumlarda ücretler ne oluyor ya da ücret oluyor mu ? Daha önceden böyle birşey hiç yapmadım. Şimdiden teşekkürler.
  • merhaba arkadaşlar;
    bende mart ayından bu yana s40, 2000 model,1.8, otomatik vites, 130000 km de volvo kullanmaktayım.gerçekten her şeyiyle mükemmel bi araç.ekstradan sanruf, xenon kit, sis lambaları 17'' çelik jant ve ölçülerini bilmiyorum ama :) enlemesine geniş, ince yanak lastikleri var üzerinde.lenova marka sıralı sistem tüp var.Aracın tüpteki performansı çok iyi.19 mayıs tatilinde yakıtını test etme imkanım ancak olabildi.Tüpte şehir içi 0,25 şehir dışı ise 0,21 kuruş yakıyor(o lastiklere ve benım 160 km/h hızdan aşağı inmememe rağmen).ibre balıkesir bursa arasındaki ücretsiz otobanda 240 km/h gördü.bi çok araç kullandım ama kesinlikle volvo gibisi yok.Herkese tavsiye ederim.

Size sorum Sakarya, Kocaeli istikamteinde tanıdığınız bir Volvo servisi var mı?İşi bilen, fiyatı şişirmeyen bi usta?Çünkü göstermem gereken bir yer var.Aracın göğüslüğün yolcu tarafındaki kısmı çukurdan geçince titremeye başladı.her çukurdan yada tümsekten geçişimde sallanıyor.O göğüslüğü tutan tırnakları felen var da onlar mı kırıldı acaba bilen bi arkadaşım var mı?Birde otomatik anten çıkarken ve girerken ses yapıyor.2 kademesi açılmıyor.yeni antenmi almam gerekıyor acaba?yok sa tamiri mümkünmü?

Biliyorum çok soru sordum :) Yardımcı olursanız sevinirim,Herkese teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyere -- 31 Mayıs 2011; 22:26:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

merhaba arkadaşlar;
    bende mart ayından bu yana s40, 2000 model, otomatik vites, 130000 km de volvo kullanmaktayım.gerçekten her şeyiyle mükemmel bi araç.ekstradan sanruf, xenon kit, sis lambaları 17'' çelik jant ve ölçülerini bilmiyorum ama :) enlemesine geniş, ince yanak lastikleri var üzerinde.lenova marka sıralı sistem tüp var.Aracın tüpteki performansı çok iyi.19 mayıs tatilinde yakıtını test etme imkanım ancak olabildi.Tüpte şehir içi 0,25 şehir dışı ise 0,21 kuruş yakıyor(o lastiklere ve benım 160 km/h hızdan aşağı inmememe rağmen).ibre balıkesir bursa arasındaki ücretsiz otobanda 240 km/h gördü.bi çok araç kullandım ama kesinlikle volvo gibisi yok.Herkese tavsiye ederim.

Size sorum Sakarya, Kocaeli istikamteinde tanıdığınız bir Volvo servisi var mı?İşi bilen, fiyatı şişirmeyen bi usta?Çünkü göstermem gereken bir yer var.Aracın göğüslüğün yolcu tarafındaki kısmı çukurdan geçince titremeye başladı.her çukurdan yada tümsekten geçişimde sallanıyor.O göğüslüğü tutan tırnakları felen var da onlar mı kırıldı acaba bilen bi arkadaşım var mı?Birde otomatik anten çıkarken ve girerken ses yapıyor.2 kademesi açılmıyor.yeni antenmi almam gerekıyor acaba?yok sa tamiri mümkünmü?

Biliyorum çok soru sordum :) Yardımcı olursanız sevinirim,Herkese teşekkür ederim :)

Merhaba. İzmirde olduğumdan servis konusunda bilgim yok. Bizimki 1.6 manuel olmasına rağmen 25 kuruş civarı yakıyor gazda. Sizinki süpermiş gerçekten. Bizimkinin anteni de tam kapanmıyordu. Baktım arasındaki yağ kurumuştu. Onları iyice silince düzeldi sizinkinin de sorunu o olabilir. Temizlemeyi deneyin. Ben de bu aralar 17' jant düşünüyorum fikir vermesi açısından mahsuru yoksa aracın bir fotoğrafını eklerseniz çok sevinirim. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

• yükledim kardeş araba pis ama idare eder sanırım :) bu arada arabam 1.8 tüpün markasınıda yanlış yazmısım çok özür.Lenova değil Milano.
    antenide bi söküp bakayım,yağlayayım belki düzelir.tşkür ederim ByWRX

S40 I (1995-2004)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyere -- 31 Mayıs 2011; 22:25:45 >
  • Maşallah aracınız güzel. Sunroof da var tadından yenmez Anteni sökmüşken yamulma falan var mı kontrol etmekte yarar var o yüzden de takılıyor olabilir.
  • teşekkürler :) evet sanruf keyfi harlika oluyor :)
    anteni yağladım olmadı.sökmeyede pek vaktim yok, olmadı değişecek artık bakalım
  • merhaba arkadaşlar. megane 3 DCi ımı sattım. volvo almak istiyorum. nette bir araba buldum sizce bu nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-biri-volvo-mu-dedi-51173080/detay/?

buna bir de lpg taktırmak gerekecek.. hangi lpg markasını tavsiye edersiniz?
  • bugün linkini verdiğim arabanın sahibinden cevap geldi; araba komple boyalıymış.. boya solmasından ötürü.. pek inandırıcı gelmiyor ama..
  • 99 model arabada güneş yanığı olması bence normal, satıcı bunu sana ispatlarsa veya blunduğunuz bölge yakınsa gidip kendinizde baktırabilirsiniz.
  • selam arkadaşlar!bende önümüzdeki günlerde s40 I almayı düşünüyorum ancak 2.0 ,2.0T ve T4 arasında kararsız kaldım.şehiriçinde belediye otobüsü kullandığım için yakıt tüketimini düşünmüyorum.Alacağım aracı en az 3-4 yıl kullanırım.işimden dolayı İzmir-kayseri arası gidip geliyorum 10-15 kmlik %10 rampalarda devirin düşmesini hiç istemem bundan dolayı T4 diyorum ancak daha önce turbo aracım olmadı ve 2.0 a göre turbolar dezavantaj getirirmi?getirirse nasıl bir dezavantaj getirir aydınlatırsanız sevinirim.Bu kullanım şartlarında bu üç seçenekten hangisi benim için uygun olur.Teşekkürler,Keyifli sürüşler...
  • selamlar,
    volvomu artık satmak istiyorum, daha spor görünüşlü bir araba almayı düşünüyorum.
    2001 S40 2.0 T Manuel vites 150bin km, sizce yaklaşık kaça satabilirim?
  • Sattım
    artık volvo sahibi değilim
  • MERHABA ARKDAŞLAR BENDE VOLVOMU SATMAK İSTİYORUM,

2000 model 2.0 atmosferik motor-136HP- LPG li FULL S40-Bakımlı

ilan no:46884324
    http://www.sahibinden.com/index.php?a=1004

Ayrıca teybin lcd ekranı ışık veriyor ama yazıları ve bilgielri göstermiyor, dün oldu, sorun nedir acaba ?
  • Gençler Volvo'da Bülent Usta'nın elinde 2001 model 78bin km'de bir T4 var. Meraklısına kaçırılmayacak bir fırsat. Duyurulur.
  • Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım ve henüz 1 aylık volvo sahibiyim. Aracım 2004 s40 1.6 classic, 93000 km, titanium grisi. Aracı aldığım kişi aşırı titiz ve kibar bir insandı. O yüzden aracı aldığımdan beri ona Allah razı olsun diyorum, çünkü gerçekten araç ilk günkü gibi.

Fakat dün aracın anteni, geri manevra yaparken bir ağacın dalına değdi ve yamuldu, elimle düzelttim fakat 10-15 cm lik kadar bölümü(sanırım son bölmesi) tam içine girmiyor ve dışarıda kalıyor. Bu durumdan dolayı resmen bunalıma girdim. 7 yıldır hiçbirşey olmayan araca daha ilk ayımda zarar verdim. Öncelikle Hesheit hocam'dan olmak üzere bilgi sahibi olan herkesten önerilerini bekliyorum. Teşekkürler.
  • m.koksal.,
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Anteni o şekilde kullanmanızın çok sakıncası yok. Değiştirmeniz ise mümkün tabii. Bir Volvo yetkili servisinin yedek parça bölümü ile görüşürseniz size fiyatını söylerler. Orada ya da oradan alıp başka bir yerde taktırabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.