DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
S4 wifi sorunu(İp adresi alınıyor...)
5
Cevap
0
Favori
17.952
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> S4 wifi sorunu(İp adresi alınıyor...)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      150 Mesaj
      25 Temmuz 2013 00:45:34 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaslar bu gun s4 aldım fakat dukkandaki wifiye kusursuz bi sekilde baglanıyor eve geldiğimde evdeki wifide İp adresi alınıyor diyor kalıyor yardımlarınzı bekliyorum

|
      |

• Onbaşı
      39 Mesaj
      25 Temmuz 2013 00:56:32
      bende de sık sık düşme oluyor. modemin yazılımının eski olmasından kaynaklanan bir sorun olabilir. hiç baglanmamazlık olmuyor bende
      |
      |

• Teğmen
      211 Mesaj
      25 Temmuz 2013 01:53:23
      baglandiktan sonra agin uzerine basili tut. ag alt yapisini degistir e gel. ordan gelismis ayarlari goster yap. ordan dhcp plan yeri statik yap. ip adresi yerine 192.168.2.xxx
      192.168.1.xxx kafana gore rakam ver dene bakalim olcak mi ben bu sekilde cozmustum sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1899 Mesaj
      25 Temmuz 2013 01:56:48
      S3te de var aynı sorun.Modemi resetleyince düzeliyor genelde.
      |
      |

• Teğmen
      150 Mesaj
      26 Temmuz 2013 01:02:11 Konu Sahibi
      yalnız sunu soylemedim dukkandaki asılm modem birde dukkandan eve ayrı bi kablo ile switch e gidiyor modem değil yani evdeki ama laptopuma wifi dağıtma programı yuklediğimde sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum tüm dediklerinizi denedim s3 teki ip ayarlarını fln aynılarını s4e geçirdim fakat bir sonuç alamadım
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      10 Mart 2015 20:10:24
      kardeş ben telefonda statik ip verdim bu sefer baglanıyor ama intenete girmiyor ?
      |
      |

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.