Şimdi Ara

s4 şarjım çok yemeye başladı uyku modunda bile napmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 ay oldu format atali. Cihaz boşta bile % 23 yiyor pil istatistiginde. Care gene format mı yoksa yapacağım başka ne yollar vardır? Batarya kalibre etme fln onu da pek bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende s4 kullanıyorum ve bu sorun bende de var telefonum boşayken bile şarjım çok gitmeye başladı ne yapılması gerekiyor bilgili biri yardım edebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: enesyusuf39

Bende s4 kullanıyorum ve bu sorun bende de var telefonum boşayken bile şarjım çok gitmeye başladı ne yapılması gerekiyor bilgili biri yardım edebilir mi

ben şimdi sammobile dan güncel firmwareyi indirip tele format atıcam ilerleme olursa sana söylerim
  • Çok saol, bende araştırma yapıyorum herhangibir çözüm bulursam cevap olarak yazacağım

• Aynı durum.benim kullandıgım note 2 de geçtiğimiz hafta farkettim normal de bütün ayarlarım açıktır. İnternet senkronizasyon falan dolu dolu 1 günü rahat çıkartıyorum ama artık uyku modunda bile şarj azalmaya başladı ayarlarım kapalı oldugu halde dün fabrika ayarları wipe vs. gereken formatları yaptım ama yine de aynı bütün ayarlarım int. senk. falan kapalı oldugu zamanlar saatler sonra pil en az 3 4 saat sonra %1 düşerken süre 1 saat ve altına düşmeye başladı. Samsung cihazlarında son zaman da genel bir durum heline geldi gibi cihazda menüye baktıgım zaman google ayarla simgesi degişmiş google playde cihaz uygulamalarım da daha önce var olan uygulamarın bazıları yok en basitinden knox uygulamalarım arasında gözükmüyor artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.