Şimdi Ara

S4 Minide Sistem Güncellemesi Sonrası WiFi Aktif Olmuyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> S4 Minide Sistem Güncellemesi Sonrası WiFi Aktif Olmuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    240 Mesaj
    20 Kasım 2016 tarihinde S4 Mini telefonum kendiliğinden "Yazılım Güncelleme" adı altında sistem güncellemesi yaptı.Sonrasında Wifi bozuldu.Yani aktif yapılamıyor.Fabrika ayarlarına geri yükledim.Sorun düzelmedi.Bu güncelleme sanırım yeni yayınlanmış.

|
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Hocam sammobile sitesinden şu anki yüklü sürümün bi alt sürümünün türkiye firmware dosyasını bulup odin ile flashlayın sorun yeni güncelleme yazılımında ise sorunu bu çözecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: yunus1057

Hocam sammobile sitesinden şu anki yüklü sürümün bi alt sürümünün türkiye firmware dosyasını bulup odin ile flashlayın sorun yeni güncelleme yazılımında ise sorunu bu çözecektir

Teşekkür ederim.Sorunu çözdüm.
    Fakat yüklemeden sonra android.process.acore diye sürekli uyarı çıkıyordu.Her dokunuşta o uyarı penceresine de tamam tıklıyordum.
    Uygulama yöneticisi--Hepsi-- Kişi deposu tıklayıp -Veriyi sil-önbelleği temizle-devre dışı yap.Sonrasında tekrar etkin yap.Sorun düzeliyor.
    Tabi sistem güncelleme otomatik güncelleme disable yaptım.Güncelleme eksik olsun.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.