Şimdi Ara

S4 Kamera

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. S4 var 3 aydır ama cihaz'ın kamerasından halen daha memnun kalmış değilim. Eski telefonum galaxy wonder. o bile daha iyi bir çekim yapıyordu. Forumda araştırıyorum adamlar öyle bir resim çekmişler ki sanki prof cihazla çekilmiş. Bende özel olarak bir hata yada yazılımsal olarak bi iyileştirme yapılabilir mi? Boyle konulara da yabancı değilim ama bu sorun aklıma çok takıldı

• Bende de fotograflar lekeli gibi cikiyor bazen. Sanirim kamera iyi isikta guzel cekim yapiyor. Karanlik ortamlarda mobil cihazlar henuz o kadar ilerleyemedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alegro1453

Bende de fotograflar lekeli gibi cikiyor bazen. Sanirim kamera iyi isikta guzel cekim yapiyor. Karanlik ortamlarda mobil cihazlar henuz o kadar ilerleyemedi.

Evet dostum. Az ışık olduğu zaman resmen piksel piksel resimler ama yok öğlen vakti bi resim çek ayna gibi. Ciddiyim eski telefonum wonder di gece kamerası daha iyidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinar123

Merhaba arkadaşlar. S4 var 3 aydır ama cihaz'ın kamerasından halen daha memnun kalmış değilim. Eski telefonum galaxy wonder. o bile daha iyi bir çekim yapıyordu. Forumda araştırıyorum adamlar öyle bir resim çekmişler ki sanki prof cihazla çekilmiş. Bende özel olarak bir hata yada yazılımsal olarak bi iyileştirme yapılabilir mi? Boyle konulara da yabancı değilim ama bu sorun aklıma çok takıldı

Genel durum oyle cok sikayetci olanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.