Şimdi Ara

s4 İ9505 türkiye romu ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yurt dışından s4 i9505 modelli samsung telefon getirttirdim ve şu anda kullanıyorum arkadaşlar benim sorunum bu telefona uygun Türkiye romu linki bulamıyorum i9505 modeli türkiye romu linki bulabilen arkadaşlar lütfen yardım edın baya bir zamandır bakıyorum ancak ben Türkiye romu bulamadım telefon burada satılmadıgından Turkıye romu olmadıgını soyluyorlar ama i9505 modelini güncelleme aldıgını soyluyorlar arkadaslar bende boyle bır rom oldugunu dusunuyorum ama bulamadım.

Bunun dısında baska bır sey dusundum mesela Almanya romu kurup kıesın Almanya surumunu ındırsem guncelleme almaya çalışşsam csc kodu Almanya olcak tabı sizce guncelleme alma olasılıgı var mıdır ?

Yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkür ederim

• Hocam cihaz türkiye'de satılmadığı için türkiye romu yok diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT-I9505 Avrupa'da satılıyor. GT-I9500 ile tek farkı GT-I9500'de 4G desteği yok, GT-I9505'de 4G desteği var. Durum böyle olduğu için Türkiye Rom'u yok. GT-I9505'lerde 4.4.2 Kitkat güncellemesi aldı. Sizin telefonunuzda hangi ülkenin romu varsa ise Sammobile'den bakın, 4.4.2 Kitkat güncellemesi gelmişmi kontrol edin. Bu arada GT-I9505'in 4.4.2 Kitkat güncellemesinde Wifi sorunu mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlamutHaremeyn

GT-I9505 Avrupa'da satılıyor. GT-I9500 ile tek farkı GT-I9500'de 4G desteği yok, GT-I9505'de 4G desteği var. Durum böyle olduğu için Türkiye Rom'u yok. GT-I9505'lerde 4.4.2 Kitkat güncellemesi aldı. Sizin telefonunuzda hangi ülkenin romu varsa ise Sammobile'den bakın, 4.4.2 Kitkat güncellemesi gelmişmi kontrol edin. Bu arada GT-I9505'in 4.4.2 Kitkat güncellemesinde Wifi sorunu mevcut.

Tek fark 4G değil, Çipsetler tamamen farklı.
  • Arkadaslar o romlari denedim wifi sorunu var root yapilmadigi icin duzeltilemiyor ben o romlari degil mesela Almanya romunu indirip kursam 4.3 olani olur mu

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Unutmuşum maalesef, düzelttiğin için teşekkürler.
  • Olur, istersen zimbabwe romunu kur, hic farketmez, gRantiyi etkilemez root yapilmadikcs.

• furkantasdemir kullanıcısına yanıt
    Zaten sorun değil root yapmak Türkiyede i9505 modelı satılmadıgndan kaçak aldım garantisi yok

Ben tam yazmamışımda kusura bakmayın Almanya Romunu kursam Almanya kiesi kullanarak Almanya 4.3 veya 4.4 gelecekse geldıgınde ben o guncellemeyı alabılır mıyım csc kodu almanya olucak tabı
    Birde csc kodu Turkiye olmuyo cunku romlarda zaten tanımlı degıl ulkemızın kodu bende cozum olarak Almanya kullansam guncellemelerı alır mı acaba
  • kasap11 K kullanıcısına yanıt
    O zaman olur hocam.Almanya romu kurarsaniz, almanya guncellemeleri alirsiniz.Telefon turkiye de olsa bile.

• furkantasdemir kullanıcısına yanıt
    Almanya kiesini nasıl indirebilirim peki fikriniz var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.