DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
s4 I9500 imei değiştirme
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19
Cevap
2
Favori
16.819
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> s4 I9500 imei değiştirme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      83 Mesaj
      15 Temmuz 2013 01:39:28 Konu Sahibi
      s4 I9500 imei değiştirmem lazım fakat ne kadar araştırdıysam diğer I *** oluyor ama bunda çalışan program çıkmamış yada ben bulamadım varmı yapabilen bilen yada yapan yer istanbula yakınım çoğu yer yapamıyormuş sanırım bilgisi olan varmı ?

|
      |

eski kullanıcı adı *crazy344*
    • Çavuş
      83 Mesaj
      16 Temmuz 2013 01:01:47 Konu Sahibi
      |
      |

• Yarbay
      4615 Mesaj
      16 Temmuz 2013 10:06:16
      yasal bir işlem değil gibi geldi bana."merdiven altı" denilen pazarda kullanılan bir yöntem bu.
      |
      |

• Yüzbaşı
      371 Mesaj

iOS Beta Tester
      16 Temmuz 2013 16:57:41
      9505 e oluyor ancak 9500 a olmuyor donanim farkindan kaynakli birsey sanirim tipki iphonelara yapilamamasi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      83 Mesaj
      17 Temmuz 2013 03:50:49 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: burky1905

9505 e oluyor ancak 9500 a olmuyor donanim farkindan kaynakli birsey sanirim tipki iphonelara yapilamamasi gibi

peki çözüm bulunurmu buna yapabilirlermi yani araştırdım biraz uğraşıyolarmış kimi olmaz diyo kimi 10 15 güne çıkıcakmış diyo
      |
      |

• Çavuş
      80 Mesaj
      17 Temmuz 2013 08:10:16
      Şu anda tek söyleyebilecek şey var. Samsung Exynos kaynak kodunu ROM geliştirici arkadaşlarla paylaşmadığı sürece. I9500 modeli ne müdahale etmek biraz zor...
      |
      |

Eski nick: opticalmouse
    • Er
      1 Mesaj
      12 Ağustos 2013 19:19:37

hocam iyi günler alamnyadan gelirken anneme s4 i9505getirttim daha gelellı bır hafta oluyor edevlet uzerındekayıt işlemini tamamladıgımda yurda giriş kaydı basarısız mesajı alıyorum telefonuma 1 hafta içinde kapanacıgına dair mesaj geldi eyer kayıt işlemini basaramazsam bu imei degiştirme işiini yapabılırmıyım
      |
      |
      burky1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      5 Mesaj
      12 Ağustos 2013 20:53:27
      quote:

Orijinalden alıntı: rntgokhan

hocam iyi günler alamnyadan gelirken anneme s4 i9505getirttim daha gelellı bır hafta oluyor edevlet uzerındekayıt işlemini tamamladıgımda yurda giriş kaydı basarısız mesajı alıyorum telefonuma 1 hafta içinde kapanacıgına dair mesaj geldi eyer kayıt işlemini basaramazsam bu imei degiştirme işiini yapabılırmıyım

kendınız yapamassınız elle veya free pro ıle olmaz
      bax yardımı ıle yapılması lazım detay ıcın pm atabılırsınız
      |
      |

• Er
      9 Mesaj
      21 Ağustos 2013 01:07:11
      *#*#889988#*# bu kodu gir gprs bas SIM1 deki imeiyi sil yenbi imei numarsını gir 3 kez write imei de telefonu kapatıp aç

• Çavuş
      43 Mesaj
      21 Ağustos 2013 12:37:11
      bu şekilde yapınca oluyor mu ki? şebeke vs geliyor mu telefona?
      |
      |

• Er
      9 Mesaj
      21 Ağustos 2013 14:53:19
      geliyor evde bozuk tel varsa onun imei numarası kapanmama için daha uygun tabiki zaten s3 s4 gibi teller otomatik veri bağlantısı özelliği oldğu için nette sıkıntı olmuyor şebekede çekiyor işte sıkıntı yok
      |
      |

• Çavuş
      43 Mesaj
      27 Ağustos 2013 11:40:24
      Yanlış bilgi vermeyiniz. 9500 da belirtilen yöntemle yapamazsınız.
      |
      |

• Teğmen
      107 Mesaj
      29 Ağustos 2013 15:15:00
      Sizin gibi insanlar yüzünden biz orijinal alan insanların başı ağrıyor. Bugun telefonuma imeimin klonlanmış olduğu mesajı geldi.
      Madem kendi kayıtlı telefonum için bu kadar uğraşıyorum. Savcılığa gitmişken başlık sahibi arkadaş içinde bir dilekçe vericem. Üye bilgilerini donanımhaber paylaşıcak mı bilmiyorum ama ben senle de uğraşıcam. Yazıklar olsun şu ülkenin geldiği hale.

• Yüzbaşı
      371 Mesaj

iOS Beta Tester
      29 Ağustos 2013 23:58:14
      quote:

Orijinalden alıntı: RZR

Sizin gibi insanlar yüzünden biz orijinal alan insanların başı ağrıyor. Bugun telefonuma imeimin klonlanmış olduğu mesajı geldi.
      Madem kendi kayıtlı telefonum için bu kadar uğraşıyorum. Savcılığa gitmişken başlık sahibi arkadaş içinde bir dilekçe vericem. Üye bilgilerini donanımhaber paylaşıcak mı bilmiyorum ama ben senle de uğraşıcam. Yazıklar olsun şu ülkenin geldiği hale.

fazla hayalcisin hiç bişe olmaz bu dediğin yöntemle burda bır konu acmakla suc ıslenmıs sayılmaz..ayrıca ımeı yı rastgele yazıpta bılmek mumkun degıldır ımeını saklma sorumluluguda sana aıttır sen cevrenden suphe duy telefonu aldıgın yerden suphe duy... eğer ki bu sacma imei kayıt olayı olmasa zaten kımse bu sekılde ıslere gırme dunyada bı tek bızde var.
      |
      |

• Yüzbaşı
      477 Mesaj
      03 Eylül 2013 04:27:41
      quote:

Orijinalden alıntı: mefkar71125

*#*#889988#*# bu kodu gir gprs bas SIM1 deki imeiyi sil yenbi imei numarsını gir 3 kez write imei de telefonu kapatıp aç

Bu sanki replikalarda calisiyirdu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

ex BİMEKS TD...

AMD FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Cache+ Saphire 4870 + MSI 970A-G46 + GSKILL RipjawsX 8GB DDR3-1600Mhz CL9 + SANDISK Extreme Sata 3.0 SSD.....
    • Teğmen
      107 Mesaj
      03 Eylül 2013 16:27:41

kendi telefonunuzun imeisini atmak bunu legal yapmaz. telefonu kayıtdışı hale getiriyorsunuz.
      |
      |
      sorunlupırasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1839 Mesaj

Android Beta Tester
      03 Eylül 2013 17:16:14
      quote:

kendi telefonunuzun imeisini atmak bunu legal yapmaz. telefonu kayıtdışı hale getiriyorsunuz.

+ vergi kaçırmaktır diye biliyorum.

VODAFONE NET PİŞMANLIKTIR.
    • Teğmen
      107 Mesaj
      03 Eylül 2013 20:10:28
      quote:

Orijinalden alıntı: babacaka1234512

Alıntıları Göster

+ vergi kaçırmaktır diye biliyorum.

Avukat arkadaşlarıma danışıcam bu konuyu suç olduğu kesin ama kaç tane işleniyor merak ediyorum. Ne yapılabilir bu vatan hainleri pis parazitler için merak ediyorum

• Çavuş
      83 Mesaj
      04 Eylül 2013 02:34:35 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

Avukat arkadaşlarıma danışıcam bu konuyu suç olduğu kesin ama kaç tane işleniyor merak ediyorum. Ne yapılabilir bu vatan hainleri pis parazitler için merak ediyorum

hıhı tamam git danış avukat arkadaşlarına hadi vay arkadaş bi imei değiştirmekle vatan haini olduk iyimi bu işi yapan kaç bin tane adam vardır sen hepsiylede uğraşırsın şimdi eminim bundan sende o ışık var zaten bi dünya sorun bitti bi bu kaldı zaten ne yapıyosan yap çok bi bok olucak sanki
      |
      |

• 21 Ekim 2013 20:40:28
      uzun zamandır bende araştırıyorum, şöyle bir video buldum, göstermiş anlatmış download linki vermiş. lakin birinci sim kartın imei değiştirmeme rağmen 2. sim kartın imesini değiştiremedim bu programdan anlayan yada nasıl yapılacağını bile var mı ?

http://www.youtube.com/watch?v=KVh795-DQnc
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.