Şimdi Ara

S4 I9500 BATARYA + RESET SORUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben yurtdışından s4 getirttim ilk 2 ay bi sorun yoktu.2 3 gündür tlf şarjı %70 %60 gibiyken reset atıyor ve açtığımda %0 gösteriyor.herhalde çok yüklendim die fabrika ayarlarına dönderdim ama sonuç yine aynı. bide sanki batarya hafif şişmiş gibi . zaten çıkarıp 10 dk filan sonra geri taktığımda şarjı kapandıgı zamandaki gibi oluyor .lütfen bu sorun beni deli ediyor .romum orjinal .

• arkadaşım bence sen batarayı değiştir bir ara bende galxy w vardı onoda aynı sorun olmuştu ilk başta batayra şıştğiğni anlamadım sonradan anladım direk değiştirdim oldu sana tavsiyem batarya değiştir
  • orjinal batarya 70 tl filan başlıyo başka çözüm yokmu
  • yeni batarya al. geçmiş olsun
  • aynı sorun bende de var telefon %60 larda filan reset atıyo pin giriyorum pil seviyesi kritik diyo tekrar kapanıyo pili çıkarıp 10 dk bekledikten sonra pil %40lara çıkıyo pilin üzerinde belli belirsiz bi bombelik oluştu telefonu vatandan aldım pil garanti kapsamına giriyo mu acaba
  • Banada oldu yeni batarya almak tek çözüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alalı 2 ay bile olmadı buz gibi soğudum telefondan
  • aynısı bana oldu. telefonu garantiye vereceğim için root dan kurtulmaya çalışırken telefonu açılmaz hale getirdim şu an oturdum halime üzlüyorum. 80 lira için garantiyle falan uğraşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebovvski

alalı 2 ay bile olmadı buz gibi soğudum telefondan

güç tasarruf modundan kaynaklanıyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebovvski

aynı sorun bende de var telefon %60 larda filan reset atıyo pin giriyorum pil seviyesi kritik diyo tekrar kapanıyo pili çıkarıp 10 dk bekledikten sonra pil %40lara çıkıyo pilin üzerinde belli belirsiz bi bombelik oluştu telefonu vatandan aldım pil garanti kapsamına giriyo mu acaba

Ayni sorun bendede var telefona ne root attim hic bisi yapmadim sandisk 16gb microsd kartida gormez oldu bataryada bi sisme soz kunusu degil acaba yazilimsal mi su an 4.2.2 son surum var en son aldigi guncelleme.
  • şu an usb den şarj ediyorum takarken %15 civarıydı takalı 5 saat oldu anca %90 doldurabildi eskiden bu sürede 3.5-4 saatte %100 oluyordu :(
  • telefonu bugun sevise verdim bakalım inşallah değiştirirler aynı sorunu yaşıyan varsa bence biran evel servise versinler bence pilin patlama tehlikesi var o sebepten bende fazla erteliyemedim
  • abi ben de yeni batarya aldım saglık olsun 45 lira gitti aynı sorun bi daha olmaz inşallah
  • Mr.Rockefeller M kullanıcısına yanıt
    nası olur ya çok ucuzmuş orjinal mi acaba
  • Aşağıdaki konudaki 10uncu ürünü almanızı tavsiye ederim. Hem o fiyata harici batarya kiti hemde orjinal batarya almış olursunuz:

http://forum.donanimhaber.com/m_77339054/f_//tm.htm#77339054
  • O bataryayla ilgili bi sorundur büyük ihtimal. Garantiye giriyodu galiba bi Samsung servisine git sor bence. Girmiyosa da o bataryayı değiştir telefonu bozar sonra. Çakma bataryadan kaçın patlama riski var. Orjinal batarya al geç daha da bozulmadan. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.