Şimdi Ara

S4 Hindistan romunda mesaj gidiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, sizinde başınıza geldi mi? Hindistan rom'u kullanan varsa faturalı hatlar bakabilir mi? 919560345888 böyle bir numara, avea'yı aradım. Yurtdışına sms kapatmıyorlarmış.

• volkantipi V kullanıcısına yanıt
    Sorun romdan değilde sanki kurduğunuz uygulamalardan birisinden kaynaklanıyor gibi geldi. Resmi Samsung romlarında kendi kendine bilinmeyen numaralara mesaj gönderme gibi bir durum olamaz. Şüphelendiğiniz uygulama varsa kaldırıp tekrar deneyin, gene olmazsa telefonu fabrika ayarlarına alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 8 Kasım 2013; 21:04:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Sorun romdan değilde sanki kurduğunuz uygulamalardan birisinden kaynaklanıyor gibi geldi. Resmi Samsung romlarında kendi kendine bilinmeyen numaralara mesaj gönderme gibi bir durum olamaz. Şüphelendiğiniz uygulama varsa kaldırıp tekrar deneyin, gene olmazsa telefonu fabrika ayarlarına alın.

Aynı programları kullanıyorum. Yedekleyip geri atıyorum. Numarayı aratınca bir sitede daha benzer şey yazılmış.
    xdaforumda bu konuda başlık açılmış, sanırım Hindistan romunda böyle bir sorun varmış, mümkünse Türkiye romu yükleyin telefonunuza.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=34794416

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 8 Kasım 2013; 21:05:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

xdaforumda bu konuda başlık açılmış, sanırım Hindistan romunda böyle bir sorun varmış, mümkünse Türkiye romu yükleyin telefonunuza.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=34794416

Başka rom kurdum. Bu sefer farklı türk numaralarına mesaj gitmiş. Antivirus vs. bir uygulama ile nasıl kontrol edebilirim?
    Hocam marketten bir antivirüs uygulaması indirip tarat istersen, ancak ben bu durumun virüsle alakası olduğunu düşünmüyorum. Türkiye romu kurup fabrika ayarlarına aldıktan sonra düzelmesi lazımdı bu problemin. Başka da bilgim yok malesef.
    Hocam sorunu çözebildin mi? 3 günde 5tl gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.