Şimdi Ara

S4 Hava Durumu Widgeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
10.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar S4'te bulunan Hava Durumu Widgetini S3 için de kullanabilir miyiz? Acaba böyle bir apk mevcut mudur? Yardımcı olursanız sevinirim.Bahsettiğim widget şudur;
     S4 Hava Durumu Widgeti

• güzelmiş bulursan haber ver
  • Eye in sky deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: couldi

Eye in sky deneyin

Yok hayır başka widget değil bunu istiyorum,yoksa kendi widgeti de var ama bu daha güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

quote:

Eye in sky deneyin

Yok hayır başka widget değil bunu istiyorum,yoksa kendi widgeti de var ama bu daha güzel :)

Tip olarak çok benzediği için o programı tavsiye ettim. Yok benzemiyor ya da illa ki o widget olsun istiyorsanız xda'ya bakın. Ben one x'e zamanında o widgeti kurmuştum touchwizle birlikte

• quote:

quote:

quote:

Eye in sky deneyin

Tip olarak çok benzediği için o programı tavsiye ettim. Yok benzemiyor ya da illa ki o widget olsun istiyorsanız xda'ya bakın. Ben one x'e zamanında o widgeti kurmuştum touchwizle birlikte

Evet orda bulmuştum da META-INF ve system klasörü var.Onu acaba telefonda nereye atıcam onu bulamadım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eye in sky deneyin

Evet orda bulmuştum da META-INF ve system klasörü var.Onu acaba telefonda nereye atıcam onu bulamadım

Recoveryden flaşlamak gerekir. Meta ve sistem dosyaları tek bir zip dosyası içinde bulunur. Cwm varsa dosyayı hafıza kartına atıp cwmye girip install zip from sd card diyerek yükleyeceksiniz.

• Kardeş aman diyeyim bulaşma. XDA'dan bulmuştum ben CWM'den flashladım Galaxy Note'a, çalışmadı hep hata verdi. Eski WIDGET'ımı da geri getiremedim tek çare ROM atmak oldu.
  • Aynen öyle xda ya sakın bulaşma, s3üme yükledim olmadı ve sürekli touchwiz durduruldu hatası aldım ve yeni rom yükleyerek sorunu çözebildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD Widgets'ta yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktyt

Aynen öyle xda ya sakın bulaşma, s3üme yükledim olmadı ve sürekli touchwiz durduruldu hatası aldım ve yeni rom yükleyerek sorunu çözebildim.

Hic ellemiyeyim diyorsunuz yani, zaten flash falan pek bilgim yok.Umarim Apk halinde cikarirlarsa guzel olur

• Ben S3 tekini de S4 tekini de beğenmedim HD Wingate var bende gayet güzel.

• S3 unku en iyisi

• Android weather tafsiye ederim bir sürü ozellik be şeffaf yapilabile ozelligi var..

• İlk resim s3 diğer ikisi cyanogenmod

Mümkün çoktan yapıldı ama güzel gözükmüyor
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.Verdiğiniz widgetleri deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josepth -- 10 Haziran 2013; 21:19:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.