Şimdi Ara

S3'üm var İpod Touch da Almalı mıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler S.a telefon olarak S3 sipariş ettim. Kulaklığım da Sony xb600 ayrıyetten İpod Touch da almak istiyorum.Sesi daha iyi verir diye ve yolculukta en az 10 saat müzik dinliyorum.sizce almalı mıyım pek fark var mı aralarında ?Yoksa boşa masraf mı diyosunuz ?

• Telefonum note2, ayrıca ipod nano 7. nesil de kullanıyorum. Ipod nano nun verdiği sesi kalitesini hiçbir telefonun verebileceğini sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hocam nanoyla touch farkı var mı touchda da aynı şeyi söyleyebilir misiniz ?
  • alifrnc kullanıcısına yanıt
    Nano ile Touch ın ses kalitesi aynı diye biliyorum. Ama ben tercihimi nanodan yana kullandım. Sonuçta çoğumuzun elinde artık akıllı telefonlar var, touch a ihtiyac duymadım bu yüzden. Bir de nano nun taşıma rahatlığı küçük olduğu için...

• Anladım hocam taşıma bakımından çok doğru zaten müzik hariç herşeyi S3'le yapıcam nano almak daha mantıklı galiba.
    Ben de öyle düşünerek nano aldım. İyki böyle yapmışım diyorum. Touch sonuçta sadece wifi ile internete bağlanabilecek. WiFi varsa e zaten telefonumla girerim :)) Fiyat olarak da daha hesaplı oluyor

• Çok mantıklı hocam valla çok teşekkür ederim :))
    Rica ederim hocam :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.