Şimdi Ara

s3 te office

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ipad alacağım ,telefonu da yenilemek istiyorum xperia ray kullanıyorum bu iki cihaz elimde olacak yani okul ödev konusunda falan bana office programının lazım olacağını düşünüyorum özellikle world ve powerpoint .windows phone telefonlarda office mevcut .s3 alırsam bunları yükleme ve kullanma imkanım olabilir mi ? world ve powerpoint olarak yani ? htc 8x mi s3 mü bu arada ?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut2300

arkadaşlar ipad alacağım ,telefonu da yenilemek istiyorum xperia ray kullanıyorum bu iki cihaz elimde olacak yani okul ödev konusunda falan bana office programının lazım olacağını düşünüyorum özellikle world ve powerpoint .windows phone telefonlarda office mevcut .s3 alırsam bunları yükleme ve kullanma imkanım olabilir mi ? world ve powerpoint olarak yani ? htc 8x mi s3 mü bu arada ?

Office suite pro işinizi görecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekiL1nciSahis

quote:

arkadaşlar ipad alacağım ,telefonu da yenilemek istiyorum xperia ray kullanıyorum bu iki cihaz elimde olacak yani okul ödev konusunda falan bana office programının lazım olacağını düşünüyorum özellikle world ve powerpoint .windows phone telefonlarda office mevcut .s3 alırsam bunları yükleme ve kullanma imkanım olabilir mi ? world ve powerpoint olarak yani ? htc 8x mi s3 mü bu arada ?

world ve powerpoint belgelerini birebir oluşturur mu bu program ? yani oluşturup pcye atıp oradan ya yazıcıya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TekiL1nciSahis

quote:

world ve powerpoint belgelerini birebir oluşturur mu bu program ? yani oluşturup pcye atıp oradan ya yazıcıya

Evet çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.