Şimdi Ara

S3 kendi kendine konusuyor ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
31.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı sorun bende de var. Talkback i kapalı olan arkadaşlar. Onun altındaki diğer uygulamaların da kapalı olduğundan emin olsun. Benim ki go launcher ex notification diye bir şey vardı. O açıkmış. Kapatınca düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

quote:

Orijinalden alıntı: KarsiyakaSk

ana sayfadan çoklu menü ekranına geçince telefon abuk subuk sesler cikartiyor ana sayfaya dönünce de 2-2 gibi bişey ler diyor bu nedir nasıl çözülür ?

2-2 mi ?

nedense bu aklıma geldi kahkaha attım

Seni lanet olası ! Bu espriyi yapmak için hızla mesajları okudum. Cevap yazmama ramak kalmıştı. Senin mesajınla karşılaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebüyubiiii

ana sayfadan çoklu menü ekranına geçince telefon abuk subuk sesler cikartiyor ana sayfaya dönünce de 2-2 gibi bişey ler diyor bu nedir nasıl çözülür ?

ayarlar - erişilebilirlik te talkback dışında kullanmış olduğun başka bir uygulama açıksa demiş olduğun sesi çıkarabilir, ya diğer uygulamanın bir ayarından yapılabilir ya da kullanmış olduğun android yazılımından kaynaklanıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lxcoln -- 22 Aralık 2012; 12:22:02 >
  • Aynı sorunu bende yaşadım Flash Alerts Pro programı yüklü olduğu için yapıyor bunu saçma bir sesle konuşuyor....
    Erişilebilirlik özelliğine izin verdiğiniz tüm programlar bunu yapacaktır
  • beyler ben yanlışlıkla talk back i açtım erişebilirlik de aşağıda . talk back de olduğu için aşağı inemiyorum lütfen bilen varsa yardım edebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmangll150 -- 14 Aralık 2013; 18:46:29 >
  • aynı sıkıntı bende de devam edıyor.talk backle alakası yok. Klasörü acınca ve kapatınca sesli bişey söylüyor.Bir hayli araştırdım bulamadım .Konu hakkında bana da yardımcı olursanız mutlu olurum
  • telefonunuzda ki bir uygulamadan dolayı kaynaklandığı kesin benim telefonumda da aynı sorun vardı flash alert isimli uygulamaya izin verdikten sonra başladı
    ayarlar erişebilirlik kısmından vermiş olduğum izni kapatınca sustu
    Bilgilerinize...
  • arkadaşlar; Ayarlar-Erişilebilirlik-Servisler..Bu servisler altında Açık yazanları kapatın sorun kalmaz...
  • Ayarlar erişilebilirlik ve ordan clean master ı kapatın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erişilebilirlik bölümünden izin verdiğiniz tüm izinleri iptal edin.

•  S3 kendi kendine konusuyor !

Bunu kapatın

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.