Şimdi Ara

s3 ile s4 arasında 1000 tl fark olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne kadar mantıklı ? Yan yana koysan, 10-15 dk kurcalasan farkı anlamazsın bile.

• Ya illaki olaya özellik anlamında bakmak doğru olmaz sonuçta s4 bu yıl yeni çıkan bir ürün ve üzerinde yeni teknolojiler barındırıyor haliyle fiyatınında yüksek olması normal s3 e göre s3 geçen yılın teknolojisini kullanan bir cihaz arasındaki fark bu ;)
  • Daha 1 yılını doldurmamış 2000 liraya S3 Alıp kullanmaya doyamadan S4 ü karsılarında gören ve bugün telefonları 2. Elde yerlerde sürünen S3 sahipleri ne yapsın.cocuk oyuncağına çevirdiler buişi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

Ya illaki olaya özellik anlamında bakmak doğru olmaz sonuçta s4 bu yıl yeni çıkan bir ürün ve üzerinde yeni teknolojiler barındırıyor haliyle fiyatınında yüksek olması normal s3 e göre s3 geçen yılın teknolojisini kullanan bir cihaz arasındaki fark bu ;)

nasil bir mantik bu ya? samsung sana diyor ki "bugun alacagin telefon, 8-10 ay sonra 1000TL ucuzlayacak" sen de bunu normal karsilayacaksin!! bravo dogrusu.

• Aralarında gerçekten bu oranda fark yok arkadaşlar s4 almayı düşünen varsa bence gitsin s3 alsın fiyatı çok ideal seviye de. Başlığı da bu konuyu değerlendirmek için açtım s3 sahibi olanlar zaten değiştirmeyi aklından geçirmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vires -- 8 Mayıs 2013; 10:59:14 >
  • Yeni ıphone larda çıkıyor ama hiçbir zaman eski-yeni model arasındaki fiyat farkı bu kadar uçurum olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deBergerac

quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

Ya illaki olaya özellik anlamında bakmak doğru olmaz sonuçta s4 bu yıl yeni çıkan bir ürün ve üzerinde yeni teknolojiler barındırıyor haliyle fiyatınında yüksek olması normal s3 e göre s3 geçen yılın teknolojisini kullanan bir cihaz arasındaki fark bu ;)

nasil bir mantik bu ya? samsung sana diyor ki "bugun alacagin telefon, 8-10 ay sonra 1000TL ucuzlayacak" sen de bunu normal karsilayacaksin!! bravo dogrusu.

Samsung un demesine gerek yok gerçekler ortada s3 kac lira ila piyasaya cikti simdi kac lira yeni cikan urun haliyle pahali olcak ve bir onceki cihazi teknolojik anlamda eskiticek s3 suan eski bir cihaz konumunda

• iphone haricinde kayıtsız şartsız tüm marka ve modeller en fazla 6 ay sonra en az %40 ucuzlar, hep bunu söylerim, yeni telefon alan buna katlanacak , başka yolu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

Yeni ıphone larda çıkıyor ama hiçbir zaman eski-yeni model arasındaki fiyat farkı bu kadar uçurum olmuyor.

hayatımda gordugum en sacma yorum olmuş :) benim için 4-4s arasında büyük bir fark yok neden suanda 700 lira kadar bir fark var hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer_00

quote:

Yeni ıphone larda çıkıyor ama hiçbir zaman eski-yeni model arasındaki fiyat farkı bu kadar uçurum olmuyor.

hayatımda gordugum en sacma yorum olmuş :) benim için 4-4s arasında büyük bir fark yok neden suanda 700 lira kadar bir fark var hocam ?

Eger siz 4 ile 4S arasinda bir fark goremiyorsaniz, ya sadece arama yapmak ve mesajlasmak icin kullaniyorsunuz, ya da hayatinizda hic kullanmadiniz.. Baska aciklamasi olamaz sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

quote:

quote:

Eger siz 4 ile 4S arasinda bir fark goremiyorsaniz, ya sadece arama yapmak ve mesajlasmak icin kullaniyorsunuz, ya da hayatinizda hic kullanmadiniz.. Baska aciklamasi olamaz sanirim.

hocam yorumumu düzgün idrak edin cok büyük bir fark yok yazdım ben

• quote:

quote:

4s ile 5 arasında 300 tl fark var neden iphone 4 ile kıyaslıyosun arkadaşım saf mısın :)
  • quote:

quote:

quote:

4s ile 5 arasında 300 tl fark var neden iphone 4 ile kıyaslıyosun arkadaşım saf mısın :)

işte arkadaşın anlamadığı yer burası,
    iphone 4s 5 arasında fark 300 lira iken
    samsung s3 ile s4 arasında fark 950 lira ,
    iphone ile samsung farkı bariz ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 9 Mayıs 2013; 14:18:39 >

• quote:

quote:

quote:

hocam neden 4 ile kıyaslamayayım ? suanda telpa bayi fiyatlarına göre s2 ile s3 arasındakı fark 400 lira ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.