Şimdi Ara

S22 neden ALINMAMALI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Senelerdi samsung kullandım s2, s4, s7 edge note serisi s10+ hepsinde ghosting ekran sorunlarından gına geldi o kadar arkadaşım başka marka kullandı sorun yok bende hep samsung sorunluydu aklı olan samsung almaz aldırmaz samsung pişmanlıktır note serisini bitirdiler kendi ayaklarını sıktılar s serisini bitirip nokia gibi kaybolacaklar az kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myo_1433 -- 29 Haziran 2022; 21:57:1 >
  • Avrupaya Exynos 2200 ile gönderdiler hocam bütün modelleri S22 ultra'da dahil buna.

• Cumadangeldim kullanıcısına yanıt

Bu sefer bize ayrıcalık tanımışlar, eskiden bize de hepsi exynos geliyordu. Ultraları Snapdragon göndermişler.

Belki de kullanıcılar yıllardır forumlarda Snapdragon istediği için olabilir.

• Yanlız bu sefer sd'li versiyondan epey şikayet var 8gen1 sorunları olan bir işlemci 2200 daha çok beğenilmiş.

• *Kimisi servise gotur demis goturdum.
    *Kimisi o zaman alma demis arastirdim sevdim aldim ama bozuk cikti napim
    *kimisi islemci guclu ondan demis 3700 mah snapdrgn bu kardesim
    *kimisi benim s22 5 saatt ekran veriyo diyo cok mu matah 5 saat simdi san ozel dunki ekran goruntumu de atacam
    *kimisi 1 hafta kullan acar diyo araba mi atmi lan bu bu yazidan 1 hafta hemen hemen sonraki ekran goruntumude paylasiyorum ki 3 aydir boyle
    *son durum ise heyet samsungdan savunma istedi bakip gorecez
    S22 neden ALINMAMALI?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende uzun bi süre telefon araştırmıştım bundan 4-5 ay kadar önce, Fotoğraf makinasını sattığım için daha iyi kameraya sahip bir modele geçmek istedim TCL 10 Pro modelinden, 10.000TL bütçe ile, S22, S21,S21FE, İP11, gibi modeller vardı ama oldum olası samsung modellerine ısınamadığım için ve okuduğum yorumlarda hemen her kullanıcının batarya performansı konusunda şikayet etmesi gibi nedenlerden dolayı elemiştim direkt olarak...

İp11'de batarya ve daha önemlisi ekranın İps olması nedeni ile elendi, İp12'lerde 12,500TL gibi fiyatlardaydı, Bende TCL öncesinde 5 sene Huawei P9 kullandığım için gidip P40 Pro aldım, Her konuda memnunum.

Samsung gerçekten garip, Çok fazla model üretiyor hepsi birbirine benziyor, Saçma sapan işlemci tercihleri yapıyor, Batarya desen memnun olan kesim çok çok az, İsminin ağırlığından dolayı gelişme göstermiyor pek sanırım ne yaparsam yapayım belli bi satış yapacağım zaten diye düşünüyorlar herhalde.

• S22 kullanıyorum kesinlikle iphone 13 e göre daha az ısınıyor. Telefonunuzla ilgili bir problem var. Şarj konusunda haklısınız 120hz dışarıda kullanırsanız ortalama 4 saat ekran süresi veriyor mobil veride. Wifi ile 6 saat içerde, iphone 13 gibi 60hz kullanırsanız dışarıda 5 içerde 7 saat alırsınız. Batarya çok kişisel bir durum şebeke çekim gücü ve uygulama farkı nedeniyle ekran süresi çok değişiyor. İphone 13 ekran süresinde bu telefonun 2 katı daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.