Şimdi Ara

S20 Serisinde Müthiş indirim geliyormuş. (Hepsiburada) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
15.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: engosen2580

Arkadaşlar benden baska şebeke sorunu yaşayan varmi aranızda evde hiç bir sorun yok isyerinde arayanlar bana ulaşamadıklarıni söylüyorlar bazılarına hat meşgul diyormuş yanlız telefon full cekiyor ve ben mobil veriye girebiliyorum telli sıfırladım ama düzelmedi bir fikri olan varmi (S20 ULTRA)
    telefon şans işi hocam samsung dan 5 telefon aldım 3 nünde sorun yoktu 2 si ile hakem heyetlik olduk. Bende Pahalı ve en üst düzey telefon tercih ediyordum. en son s9 da sorun yaşadıktan sonra orta düzeye indim. En azından sorun yaşarsam daha az canım sıkılıyor. Pahalı telefonun bir anlamı yok. Özellikle S20 de tam fiyasko, türkiyedeki modeller exynos işlemci ve 5g desteği yok. ABD sürümlerim qualcomm versiyon %20 daha performanslı ve 5g desteği var. Geri verebiliyorsanız verin gitsin. Daha uygun telefon bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Arkadaşlar benden baska şebeke sorunu yaşayan varmi aranızda evde hiç bir sorun yok isyerinde arayanlar bana ulaşamadıklarıni söylüyorlar bazılarına hat meşgul diyormuş yanlız telefon full cekiyor ve ben mobil veriye girebiliyorum telli sıfırladım ama düzelmedi bir fikri olan varmi (S20 ULTRA)
    Bu sorunu çözmek istiyorsanız Turkcell hattı tasiyip Vodafone yada Telekom a geçmekten başka çare yok. Diğer çare de telefonu satmak. Bu sorun S10 Plus, note 10 Plus tan beri devam eden bir problem. Exynos işlemciler ile Turkcell arasındaki bir uyumsuzluktan kaynaklanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • engosen2580 E kullanıcısına yanıt
    Daha önce benzer durumu yaşadım. Hattımı taşımıştım, ben aradığımda sıkıntı yoktu fakat arayanlar ulaşamıyordu. Baya uğraştım en son e devletten hattımın hangi operatöre kayıtlı olduğuna baktım. Olması gerekenden farklı bir operatör gözüküyordu. Operatör e bildirip düzelttirdim sorun kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony nin olmaması üzdü beni. Piyasada tüm markaları tokatlayacak bir izlenimi hala var bende ama şu an yok. Motorola, ericsoon , sony ve nokia ile büyüyen nesiliz biz. Şu an piyasa xiaomi , huawei, oppo, meizu, iphone gibi telefonlara kaldı. Samsung eskiden bu yana vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Sony nin olmaması üzdü beni. Piyasada tüm markaları tokatlayacak bir izlenimi hala var bende ama şu an yok. Motorola, ericsoon , sony ve nokia ile büyüyen nesiliz biz. Şu an piyasa xiaomi , huawei, oppo, meizu, iphone gibi telefonlara kaldı. Samsung eskiden bu yana vardı.
    Yalnız sony piyasadaki telefonları tokatlayacağına piyasadaki kullanıcıları tokatlayıp gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yersen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.