Şimdi Ara

S.T.A.L.K.E.R. 2'nin oynanış fragmanı ve çıkış tarihi paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.T.A.L.K.E.R. 2'nin oynanış fragmanı ve çıkış tarihi paylaşıldı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini GSC Game World'ün yaptığı birinci şahıs bakış açısına sahip olan korku oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2'den E3 2021 esnasında yeni bir video paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Left 4 Dead benzeri oyun Back 4 Blood, ilk günden Xbox Game Pass'e gelecek

Paylaşılan oynanış fragmanı dışında S.T.A.L.K.E.R. 2'nin çıkış tarihi de açıklandı. S.T.A.L.K.E.R. 2, 28 Nisan 2022'de Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Oyun ilk günden Xbox Game Pass'ten erişilebilir olacak. Ayrıca oyunun tam isminin de S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl olacağı açıklandı.

S.T.A.L.K.E.R. 2 Oynanış Fragmanı

• güzel görünüyor

• Atmosfer ve grafikler aşırı başarılı duruyor. İlk günden Xbox Game Pass'e gelmesi ile ayrı bir olay.

• En çok beklediğim oyun

• 2:16 bir sonraki nesil oyunların tamamen fotorealistik kalitede olacağının kanıtı gibi

• Oyuna bayıldım ama sistem gereksinimleri beni çok üzdü

• Stalker 2'nin resmi sitesine baktımda,oyunun sistem gereksinimleri beni bir tık üzdü.Minimum ayarlarda ryzen5 1600x,8gb ram ve gtx 1060 ekran kartı istiyor.Yüksek 60 fps de oynayabilmek için ise ryzen 7 3700x,16gb ram ve rx 5700xt,rtx 2070süper veya gtx 1080Ti istiyor.Günümüz şartlarında böyle bir sistem almak çok ama çok zor,alsak bile ne kadara mâl olacağı belli.

• @DH Misafiri

Evet aynen reis, 2021 yılında adamlar Türkiye ve Venezuela gibi üçüncü dünya ülkelerinin ekonomik verilerini dikkate almadan oyun çıkarıyorlar. Eeey GSC sen kimsin yaa. Bize milletimiz yeteeer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.