Şimdi Ara

S.T.A.L.K.E.R. 2:Heart of Chornobyl (5 Eylül 2024) [Xbox Series X ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
9
Favori
5.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.T.A.L.K.E.R. 2:Heart of Chornobyl (5 Eylül 2024) [Xbox Series X ANA KONU]

Geliştirici GSC Game World, FPS hayatta kalma korku oyunu serisinin merakla beklenen yeni oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2 için ilk fragmanı yayınladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 18 Ocak 2024; 22:26:0 >

• Oyunun Series X'de 4K@60FPS RTX olacağı onaylanmış.

S.T.A.L.K.E.R. 2:Heart of Chornobyl (5 Eylül 2024) [Xbox Series X ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teaser çok iyi , insanı umutlandırıyor. Umarım yalnızlık ve gerilim hissini iyi veren sorunsuz bir oyun olur. Bu oyunu ilk gün gamepass ile oynayacak olmamız da çok iyi.

• Çıkış tarihini duyursalar da rahatlasak artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış tarihini duyuracaklar muhtemelen yılbaşı sonrası hemen.

• Şu oyun gelse de oynasak
  • Xbox Series X'te 4K Ray Tracing, Xbox Series S'te Ray Tracing ve ilk günden Game Pass'a geliceği onaylandı.

• Keşke eski nesile de çıksaydı. 1080p 30 fps falan kurtarmıyor demek ki 😔

• En çok beklediğim oyunlarda ilk 5 de çünkü Metro serisi gibi atmosferi zirveye oynayan oyunların başında geliyor. Bu arada Stalker izci/takipçi anlamına gelsede oyunda şu kelimelerin kısaltmasıymış.

Scavengers
    Trespassers
    Adventurers
    Loners
    Killers
    Explorers
    Robbers

• Artık bir çıkış tarihini versinler şu oyunun. Büyük endişemlerim var, 2021 acaba yalan mı olacak Stalker 2 için.!

• Çıkış Tarihi:28 Nisan 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 13 Haziran 2021; 20:18:55 >
  • Grafikler nefis. İnşallah gösterdikleri gibi çıkar.

• Bu oyun konsola mı özel?

• dımmışali kullanıcısına yanıt

The game is next-gen only (PC, Xbox Series X|S) and will be available day one on Xbox Game Pass (both console and PC).

Pc için de çıkacak.

• Grafikler efsane duruyor. Umarım oynanışın içine sıçmazlar S.T.A.L.K.E.R. 2:Heart of Chornobyl (5 Eylül 2024) [Xbox Series X ANA KONU] 

• Stalker serisinin bana göre en eksik 2 şey vardi grafik diğeri içerik arttirilmasi, oda şuan uçmuş durumda adamlar çöp grafikle metrodan daha iyi atmosfer vermişti şuan kafayi yeriz o önümüze cikan yaratiklara karşi.Umarim metroya yani pöpüler olana benzeme olmamistir.Biz bu oyunu o yalnizlik hissi ve anlik olarak her an ölebiliriz hissiyle oynadik.Hayatimda bekledigim tek oyun olabilir:D keşke bunun mmosuda ciksa ticaret felands yapsak açik dünyada.

• Şu atmosferde, fotorealistik kaliteye yakın bir şekilde 60 fps yağ gibi aka aka oynayabilirsek kafayı yeriz artık. Bu oyun çok hype yaptırdı bana. Beklediğim oyunlar listesinde en başta artık.

• 2021 için çok umut besliyordum. Tek üzüntüm bu oldu, 2022 Nisan ayı uzun bir süre ama değecek buna diye düşünüyorum. Harika görünüyor oyun on numara..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.