Şimdi Ara

S Sport Plus 1 yıllık üyelik 64,99 TL (Vodafone) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
5
Favori
8.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir bilgi vereyim. Seneye EPL ligi s sport plusta olmayacak. beIN aldı maalesef.

• Kod alıp satmak isteyen olursa alırım 80 e..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BluTV için de varmış ben de onu alayım madem teşekkürler.

• S sport üstüste eklenmiyor ama blu tv ekleniyor. Mevcut üyeliği olanları uyarayım şimdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de faturaya yansıt özelliği ile 1 yıllık paketi aldım. 75/30 her şey yanımda koduyla. Ödemeyi yaparken 109.90 olarak ödeme yapıldı. Bu 109.90 dan 50 tl düşmüş olacak değil mi?

• Kodlar mevcut üyelik üzerine eklenmiyor 3-4 kez konuştum olmadı satmaya karar verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokhanMaths -- 20 Mart 2022; 15:6:55 >
  • kodların geçerliliği ne kadar ? daha 1 seneye yakın üyelik var önümüzdeki sene kullanabilir miyiz ki ?

• Ben de aldim fakat bir kod gelmedi
    Gpayden kullanim kodu diye bi sms geldi sadece. Bununla bi islem mi yapmam gerek.
    Tesekkurler simdiden

• yozcaliskan kullanıcısına yanıt

3 aylık olacak şekilde 5.49 üyelik ücreti diyor. 16.50 mu alacak yani

• Egrino E kullanıcısına yanıt
    hayır 3 aylık tahsil ediliyor tek seferlik.
    eğer nisan ayında başak bir işlem yaparsanız Nisan-Mayıs-Haziran için bir daha çeker 5.49₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 20 Mart 2022; 16:7:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen işin icinde vodafone olan bir kampanyaya asla girmem. 1 yillik üyelik almistim. Smart tv dahil degilmis. Akilli tv dahil değilmiş. Tablet dahil değilmiş. Sadece telefonda kullanabildim. Alirken ustune basa basa soylememe ragmen oluyor tabiki dediler. Uzak durun. 50 lira fazla verin saglam olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acar85 -- 20 Mart 2022; 17:43:37 >
  • acar85 kullanıcısına yanıt
    THH, Şikayetvar vs hakkınızı aradınız mi hocam ? Vodafone bana genelde yardımcı oldu fatura konularında tarife konularında şikayet ettiğim de

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • insomniacc İ kullanıcısına yanıt

Evet ilk önce üyelik oluşturacaksınız. Sonra mobilden olmayacak şekilde s sport sitesine girip kodla satın alma işlemi yapacaksınız.

• yozcaliskan kullanıcısına yanıt

bu ayrı kampanya. mesaj atma gibi bir zorunluluk yok. arkadaşın yazdığı başka kampanya.

• TEŞEKKÜRLER

S Sport Plus 1 yıllık üyelik 64,99 TL (Vodafone)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 21 Mart 2022; 0:26:2 >
  • Bir de buna mi para verecegiz, yeter bee...
    Hepsini tek bir yere toplasalar da tek uyelikle kurtulsak.
    Asagidakileri hepsine ayri ayri para veriyorum. Formula 1’den dolayi mecbur buna da verecegiz.
    Netflix
    Spotify
    Youtube
    Beinsport
    Exxen

• Vodafone değilim alıp kullanamayıp sonradan satmak isteyen varsa alabilirim

• onatba O kullanıcısına yanıt
    Android TV ya da TV box varsa evet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi fırsat, 120 tl ye aldım diye ucuza aldım sanıyordum bende S Sport Plus 1 yıllık üyelik 64,99 TL (Vodafone) 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.