Şimdi Ara

S-Sport

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Formula 1 izlemek için S Sport kanalını istiyorum, Süper Lig falan hiçbir şey istemiyorum sadece bu kanal böyle kullanan var mı ve adamlar bu şekilde veriyolar mı bi bilgisi olan var mı? Bu arada daha önce evde ne LigTV ne D-Smart hiçbir şey kullanmadık ilk kez olacağı için daha fazla masraf çıkar mı (uydu vs..) teşekkürler.

• spor paketine üye olmak zorundasın malesef.
  • GoldenParsTR kullanıcısına yanıt
    Digitürk dimi hocam, hiç bilmiyorum bu muhabbetleri D-Smartmış falan filan sen de kullanıyor musun?
  • Direkt TV'de izlemek için mi yoksa bilgisayardan izlemek veya aktararak izlemek için mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexp

Digitürk dimi hocam, hiç bilmiyorum bu muhabbetleri D-Smartmış falan filan sen de kullanıyor musun?

Dsmarttan ızlemek daha mantıklı olabilir veya turkcel fıber varsa turkcell tv. Digiturkte daha pahalıya patlayabilir.

• Televizyondan izlemek istiyorum ama açıkçası çokta sorun değil bilgisayardan da izleyebilirim daha önce hiç kullanmadık çatıda uydu çanağı olması lazım ama
  • Dsmart almanı tavsiye ederim telefon da ufak bir pazarlıkla ucuza kapatacağını düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.