Şimdi Ara

S Pen'li Samsung Galaxy S22 Ultra duyuruldu: Yeni nesil Galaxy Note (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
5.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl olmuş 2022 8,9 mm kalınlık nedir yahu?
    Az inceltin şu telefonları !

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Android1907 A kullanıcısına yanıt
    Yok ya öyle demaaa,

Ayranı yok içmeğa atla gider z..mağa.

Para yoh pul yoh der elma 46.5 zamzung 69.5 kullanırlar yine de :)

Nasıl ki azgari ücret alır adi das veya yukarı çizikli ayakkabısı eskik olmaz aynen o hesappp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirlikanic -- 9 Şubat 2022; 19:19:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt

U/U1 varyantlaridir yani Amerikan modelleri icindir Exynos hazir degildi lansmana :) :/ .. Baktiginiz hepsi Exynos ludur ve bosuna beklemeyin.

AMD mobil GPU su da ayrica hayal kirikligi . Surdurulebilir verimlilik ve surdurulebilir performans surdurulebilir batarya performanslari Exynos larda tam bir hayal kirikligi olmaya devam ediyor.

• Samsung şaşırtmadı s10 dan sonrası sarmadı

• Vergiler dahil 23999 TL hayırlı olsun

• shade_boi S kullanıcısına yanıt

Aciklandi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Hahah yok ya o benim tahminim 😂

• S10 Plus kullanıyorum. Tek elle tutulur eksiklik 120hz onun dışında yenilik yok. Gerçekten her sene telefon çıkartmak gezegene zarar. Keşke bir karar alınsa firmalar her sene değil 2 senede bir çıkartabilseler... Temelleri düzgün atılmamış bu saçma ekonomik düzen yüzünden her sene saçma sapan çöp ürünlere maruz kalıyoruz. Ellerindeki teknolojileri bilerek damla damla veriyorlar. 1 Firma yaptığı anda diğerleri de 1 hafta içerisinde yapıyor. Yani teknoloji var ellerinde sadece birisinin başlamasını bekliyorlar...

• iPhone varken alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 9 Şubat 2022; 20:54:41 >
  • shade_boi S kullanıcısına yanıt
    Bence fiyatı biraz daha fazladır. Fiyat olarak geçmiş olsun.

• 6,8" mi? Eskiden 7" tabletler orta boyut tablet diye satılıyordu...

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kayfala yol alınmaz sadece iphone yok dünyada...

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

S için belki haklısınız ama note kullanan kişi için başka bir telefon kullanmak pek olası değil.

• note 10 plus kullaniyorum kamera daha iyi islemci daha iyi ama ne kadar fark eder ram miktari 256 yi baz alirsak 12gb ayni ama bu ddr5 wifi bende 6 bunda 6e cok farkedecegini sanmam ekran 120 hz ama cozunurlugu dusuk bendeki 1000 nit bu 1750 formeden bisey denilemez. Tamam kamera olarak uzerine baya koymus android surumu olarakta 15 ekadar alacak muhtemelen ui 7.1 e kadar gidecek ama 23-24 bin bana biraz bu farklar icin fazla geldi.

• Kalem, 120Hz ekran, 4nm işlemci (ray tacing, variable shader destekli gpu), UFS 3.1 hafıza, 108MP arka kamera, 10x optik zoom, 8K video kayıt, 40MP ön kamera, WiFi 6e, bluetooth 5.2, USB 3.2, 5000mAh batarya, 45W hızlı şarj, 5G desteği...

Evet, pek yenilik yokmuş arkadaşlar; Note 10 ve S9+ larınız ile aynı gerçekten.

• mokinto kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. Note bambaşka bir dünya. Ancak Samsun’un güncelleme eksikliği, daha önemlisi Samsung Türkiye’nin servis rezaleti dikkate alındığında Samsun’da 20 K vermek pek mantıklı görünmüyor.

note 8 kullandığım zaman, 2 yıllık garanti süresi bitimine yakın pilinin az gitmesi sebebiyle servise vermiş ve pil sağlığımın iyi olması sebebiyle değişim yapamayacaklarını söylemişlerdi. 1 hafta sonra garanti süresi bitiyor, günde 2 kez şarja takıyorum yine de insiyatif kullanamıyor musunuz dedim?

• yapamıyoruz kusura bakmayın dedi.
    • peki ne yapacağım dedim
    • az uygulama yükleyin, piliniz fazla gider
    • uygulama yüklemek için aldığım bir cihaza siz bana az uygulama mı yükleyin diyorsunuz , bu bana mantıksız geldi dedim
    • işletim sistemi ile Samsung arayüz uyumsuz, o yüzden çok pil harcar zamanla. Biz müşterilerimize mümkün olduğunca az uygulama yüklemelerini tavsiye ediyoruz.

peki dedim ayrıldım. Sadece ihtiyacım olan uygulamaları yükledim ama değişen bir şey yok. Bu arada garanti süresi de bitti. Yeniden gittim servise, pili teste aldılar ve bataryanın değişimi ihtiyacı olduğunu, garanti süresi bittiği İçin bunu ücretli olarak yapabileceğimi söylediler. Dedim iki hafta önce pilimi değiştirmediniz sağlıklı diye şimdi pil değişimi gerekiyor diyorsunuz. Acaba garanti süresi bitsin, para İle değişelim böylece kasaya para girsin diye mi düşündünüz dedim?

samsung öyle ucuz düşüncelere girmez efendim dediler,

sonra gittim deji pil taktım. 1 ay kadar da öyle kullandım, sonra iPhone 12 aldım. Zira zaten 3 yaşına girmişti note 8 ve artık değişim zamanı gelmişti.

dolayısıyla bu tip bir şey yaşadıktan sonra her ne kadar note sevsem de bu kadar yüksek bir parayı bir daha Samsunga vermem.

samsung beni kaybetti ve Apple kazandı, ama ne kazanmak.

iphonedan sonra bir de saat aldım. Ardından iPad Pro da aldım kalemiyle beraber. Ardından AirPod da alıp ekosistemi tamamladım. Zaten Çin malı bir tws kullanıyordum ve iPhone ile uyumluluğu berbattı. Hatta uyumlu değildi desek daha doğru olur.

bu arada iPad’le Goodnotes kullanırken note telefonumu hiç aramadım. Zira adamlar öyle bir uygulama yapmışlar ki eğitimlerde not almaktan tutun, projelerin üzerine yazıp çizmeye varıncaya değin çok çok özelliği var.

apple Notlar uygulaması İle anlık notları alabiliyorum. Kalemle sağ alttan çekince not alma ekranı direk açılıyor, iPad beylik çantama da sığdığı için ve hafif de olduğu İçin sorunsuz şekilde kullanıyorum.

• Çöp

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

çöp yorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.