Şimdi Ara

&&S@N@L P!L0T F@N CLUB&& (FSX ve FS2004 ile ilgili tüm sorular buraya) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.989
Cevap
4
Favori
104.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende oynamak isterdim ekran kartimi aliyim gelsin bi gorecekler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GM Batsu

bende oynamak isterdim ekran kartimi aliyim gelsin bi gorecekler.

Batsu al tabiki pilotçuluğu hiç olmazsa sanal alemde en iyi ce gerçekçi şekilde oynamak gerekiyo
  • http://www.youtube.com/watch?v=PKG7sUBBNJM o zman bunu izle metallıca
  • selam millet, ben de buradayım ! +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: METALLICA

Flight Simulator X den ekran görüntüsü alsın biri ya. İstanbul u merak ediyorum yollarını falan yapmışlar mı otobanları falan. of yane

fs x i p4 3,0 256 mb akran kartı ve 512 mb ram özellikli pc de oynayabiliyorum ama default olarak denedim çok takılıyo rahat oynanmıyo ama yinede oynanıyo eğer ekleme yaparsanız istanbul ve diğer hava limanlarını sanırım çok fazla kasar herhalde denemedim ama fs 2004 te olduğu gibi fs x te de bunları eklemek gerekiyor oyunu kurar kurmaz istanbul ve limanlar normal geliyo yani boş oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: gursah

selam millet, ben de buradayım ! +1

hoşgeldin dostum sizin online oyunu denedim fakat olmuyor sadece ofline alıştırma kısmında oynayabiliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: gursah

selam millet, ben de buradayım ! +1

Hoşgeldin Gursah

Arkadaşlar 23.01.07 tarihi ve saat 19:13 saat itibariyle aramıza yeni katılan arkadaş

Gursah

Hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: opr

quote:

Flight Simulator X den ekran görüntüsü alsın biri ya. İstanbul u merak ediyorum yollarını falan yapmışlar mı otobanları falan. of yane

fs x i p4 3,0 256 mb akran kartı ve 512 mb ram özellikli pc de oynayabiliyorum ama default olarak denedim çok takılıyo rahat oynanmıyo ama yinede oynanıyo eğer ekleme yaparsanız istanbul ve diğer hava limanlarını sanırım çok fazla kasar herhalde denemedim ama fs 2004 te olduğu gibi fs x te de bunları eklemek gerekiyor oyunu kurar kurmaz istanbul ve limanlar normal geliyo yani boş oluyor

Haklısın hocam bende işte 3,6 hız 1 gb ram 256 ekran kartı alacam bakalım öyle nasıl açacak oyunu

• quote:

Orjinalden alıntı: mustano23

quote:

Orjinalden alıntı: opr

quote:

Haklısın hocam bende işte 3,6 hız 1 gb ram 256 ekran kartı alacam bakalım öyle nasıl açacak oyunu

Bir cok 128 mb lik kart 256 lık karttan daha performanslı. Bu yüzden 128 - 256 diye kıyaslamak yanlış. Atıyorum 200 YTL ye de 256 lık kart var 600 YTL ye de Mesela benim su anda kullandıgım kart 256 lık ama FSX de sürünüyor

Edit: Yazım yanlışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 23 Ocak 2007; 19:15:59 >

• quote:

Core 2.4 Ghz 4 mb cache 1066 mhz İşlemci.

Kingston 2 gb ddr2 ram (tek ram)

ASUS I965 anakart.

Asus Nvidia 7600GS 512 mb ekran

LG 18x DVD Writer

Sıkıyosa bu sistemde Flight Simulator X i kaldırmasın. 15 Şubatta elimde olacak :P

büyük konuşmamak gerek sonuçta vista tabanlı bir oyun adamlar neye göre yapmışlarsa artık

ama senin yazdığın sistem çok iyi hele bir denede görelim bakalım en azından içimizden biri başarsın

ama benim anladığım oyun işlemcinin yanı sıra ram a çok yükleniyor tabi grafik kartı kalite istiyo ama bence ram büyük faktör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 23 Ocak 2007; 20:07:46 >

• quote:

Core 2.4 Ghz 4 mb cache 1066 mhz İşlemci.

Kingston 2 gb ddr2 ram (tek ram)

ASUS I965 anakart.

Asus Nvidia 7600GS 512 mb ekran

LG 18x DVD Writer

Sıkıyosa bu sistemde Flight Simulator X i kaldırmasın. 15 Şubatta elimde olacak :P

Güzel sistem gibi görünüyo eline geçince ve fsx i yükleyince resim koymayı unutma da bakalım işe yarayıp yaramadığını görelim
  • 7600gt aldim cabuk sumulasyon soyleyin oynayacam niahahhahah
  • Arkadaşlar oyunda birebir şehir görüntüsü yok. İmzamdaki sistemle İzmir'de uçtum, coğrafya olarak tamam, körfezi yapmışlar ama öyle yollar, binalar falan tamamen gelişigüzel hatta her açtığınızda farklı çıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emptyrean

Arkadaşlar oyunda birebir şehir görüntüsü yok. İmzamdaki sistemle İzmir'de uçtum, coğrafya olarak tamam, körfezi yapmışlar ama öyle yollar, binalar falan tamamen gelişigüzel hatta her açtığınızda farklı çıkıyor.

Olsun hocam yaa sen bi fs2004 e bak ikisinin arasında dağlar kadar fark var
  • Herkese merhaba.. Havacılık konusunda benimde ilgim var ve uçaklar konusunda orta düzeyde bilgi sahibiyim.. Okuduğum kitaplar, izlediğim belgeseller, internet v.b. kaynaklardan edindiğim bilgiler.. Flight Simulator da hoş bir simulator ve gerçekten çok profesyonel hazırlanmış.. Eskiden araba kullanır gibi yukarı aşağı kullanırdım uçağı şimdi otomatik pilotla rota ve irtifa korumayı fln deneyerek öğrendim :) Bide ils i deneyerek ve FS deki yazıları okuyarak gerekli yerlere frekansları fln girip denedim ve sonunda ILS le iniş yapmayıda öğrendim fakat yinede verimli kullanamıyorum sanırım.. Benide klübe eklerseniz bilgi paylaşımında bulunmak ve yeni bilgiler öğrenmek isterim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: WaRToX

Herkese merhaba.. Havacılık konusunda benimde ilgim var ve uçaklar konusunda orta düzeyde bilgi sahibiyim.. Okuduğum kitaplar, izlediğim belgeseller, internet v.b. kaynaklardan edindiğim bilgiler.. Flight Simulator da hoş bir simulator ve gerçekten çok profesyonel hazırlanmış.. Eskiden araba kullanır gibi yukarı aşağı kullanırdım uçağı şimdi otomatik pilotla rota ve irtifa korumayı fln deneyerek öğrendim :) Bide ils i deneyerek ve FS deki yazıları okuyarak gerekli yerlere frekansları fln girip denedim ve sonunda ILS le iniş yapmayıda öğrendim fakat yinede verimli kullanamıyorum sanırım.. Benide klübe eklerseniz bilgi paylaşımında bulunmak ve yeni bilgiler öğrenmek isterim..

Tabiki watox senide aramızda görmekten mutluluk duyarız.Çoğumuzda senin gibi uçmaya gönül vermiş kişileriz.Bizde senin gibi öğrendik oynamayı çok zor öğrendik.Çok zaman harcadık.Ama hiç şikayet etmedik.Sonuçta bunu seviyoruz.Yeniden hoş geldin aramıza.Bu klübü kurmakla çok iyi bir şey yaptığımı düşünüyorum.

Arkadaşlar 24.01.07 Tarihi itibariyle aramıza katılan arkadaşımız WaRToX

...Hayırlı olsun...

• f-22 lightning 3 oynayan arkadaşlar warmıdır
  • arkadaslar benide eklerseniz foruma sevinirim... forumlara yabancıyım bu ilk benim için sanırım bi imza meselesi var ve ben nasıl koyacagım imzanızı bilmiyorum... yardımcı olursanız sewinirim.. bu arada ben il 2 1946 4.07 war yukledim dvd den ama inşlerle ilgili bi problemim var defalarca denememe ragmen tekerleri her seferinde parcaladım.. daha oncede birkac simulasyon oynamıştım ve boyle bir problemim olmamıstı.. bence kusursuz sayılacak bir yaklasma acsısıyla ve hızla piste yaklasıyorum pistle ilk temasım iyi oluyor ama ikincide mutlaka tekerler kırılıyor... ama ne zaman fanazi olsun diye sacma sapan inişler yapmaya kalksam ucak kusursuzca iniyor alana.. yardımcı olursanız sevinirim :)
  • Benide kabul ettiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar Sizin kadar bilgim olmadığı için sesim soluğum çıkmazsa buralarda olmadığımı sanmayın, sık sık girip okuyorum, takip ediyorum.. Sizden birde ricam var, uçuş hakkında biraz teknik bilgi verseniz.. Mesala kokpit screenshot ı alıp örnek olarak bir 747'den olabilir, 737'den fln butonların işlevlerini şema olarak verseniz veya kaç dereceyle kalkmak lazım v.b. bilgileri burdan paylaşsanız daha güzel olur.. Buna benzer bilgiler verirseniz sevinirim.. Uçuş kitabından okuduğum bilgileri uygulamaya çalışıyorum fakat burda bir döküman olarak bulunsa yazdırır yanıma fln koyarım :) Çok işime yarar gerçekten.. Şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: Dewil_may_cry

f-22 lightning 3 oynayan arkadaşlar warmıdır

Sanırım ilkini oynamıştım o oyunun fakat o zamanlar baya basitti tabi :) Savaşa girmekten çok uçağı kaldırıp, indirmek hoşuma giderdi o oyunda
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.