Şimdi Ara

S-A-T-I-L-I-K-L-A-R-I-M (İPOD NANO - BL6C BATARYA - MPX 220)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Motorola >> S-A-T-I-L-I-K-L-A-R-I-M (İPOD NANO - BL6C BATARYA - MPX 220)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1320 Mesaj
    Referanslar: 11

Katılım Zamanı
    19 Ağustos 2004

Durum
    Forumda değil

arkadaşlar motorola MPX220 için siyah ya da gümüş renkli full kasa arıyorum elinde temiz veya sıfır bulunanlar lütfen mesaj atsınlar

elimde fazladan olduğu için satıyorum kesinlikle problemi yoktur , kulaklığı ve data kablosuyla birlikte gönderilecektir fiyat 100 ytl msn veya pm den ulaşabilirsiniz

Kutu ve içeriği tam olan mpx 220 imi de satıyorum arkadaşlar kasada çizikler mevcuttur kulaklık şarj aleti data kablosu cd si ve kutusu mevcuttur faturasını sanırım kaybettim ama bulabilirim garantisi dolmuştur cihaz kvk dan alınmıştır ve kesinlikle kayıtlıdır fiyat 150 ytl

ikisi birden 230 ytl

birde ORGINAL NOKIA BL-6C BATARYA VAR ELİMDE SADECE BİR KERE ŞARJ EDİLDİ DENEMEK İÇİN 1070mA gücünde diğer bataryalardan çok daha fazla dayanıklı fiyatı 30 ytl kesinlikle orginaldir

msn : aspirinim@hotmail.com
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 9 Nisan 2008; 15:12:12 >

|
    |
    RAFERANSLARIM :somali , maerd , FATALIST , jackalmordor , cj , hakan1018 , treach , goldenflame , eskidende , xeon82 , HECTORTROY , Carazar, visor , polkerem , onkaplan , akdum , magic_ocean , gergozen , epilasa , akin9934 , Du4L!Ty , praqq , barisozer83 , burak9006 , Merichack , ishtare , yasinsahin , enderc , dragonchaser , psychomic , yunuslar , buteo , muratozcirpici , boRa , Berkodamus , TheMarjinalS , faruk

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,151
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.