Şimdi Ara

S A G E M

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
6.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mehaba sagem yeni ürünleri ile piyasaya girdi şimdiye kadar sagem ile ilgili bu formda yazılar yazıldı üçbeş kişi benim bir takım çağrılarım boş kaldı sagemi olupda formla ilgisi olanlar olmadığı için olacak ki ilgi görmedi diğer arkadaşlar sağolsun ilgilendiler sorularıma sorunlarımıza ilgi gösterip cevapladılar. telefonumabak'ın katkılarına teşekkürler ve diğer arkadaşlara da bir ara cantürk vardı myx6-2 hakkında paylaşımlarda bulunmuştu, ayrıca MSN üstadı sergen baba yada teşekürler. Ve diğer arkadaşlara
    yeni ürünler ile formlarda paylaşımda bulunacakların çoğalacağı ümidi ile yeni bir başlıkta sagemcilere çağrıda bulunmak istedim
    bakalım nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toros71 -- 4 Nisan 2007; 10:09:32 >

• öncelikle böyle bi konu başlığının olmalı mı yoksa boş iş mi olup olmadığı tartışma konusu...

ancak sagem telefonların türkiyedeki özel durumu göz önüne alındığında -ülkemizde sagem in telefon üretip üretmediğini bile bilmeyen o kadar insan var ki -böyle bi konu nun açılması benceçok iyi olmuş.

sagem in yeni telefonları gelecek ?!? hangi yeni telefonlar ? hangi modeller, ne zmaan, fiyatları ne olacak, hani resimleri nerde..

ben senin yerinde olsam işte bu yıl içinde ülkemizde satılacak yeni sagem telefonları.. budur şudur, böyledir... bol resimle bi güzel anlatıverirdim.. zaten gerisi gelir..topik alır başını yürür...

http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=3711&IID=79608

bu telefoları yanında stereo bt kulaklık verdiklerini insanlara öyle bi sunmalı ki topik alsın başını yürüsün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 5 Nisan 2007; 15:29:06 >

• sagem kullanan biri olraka sagemleri beğeniyorum ama türkiyeye gec gelme sorunu varya..
  • quote:

Orjinalden alıntı: face1tr

öncelikle böyle bi konu başlığının olmalı mı yoksa boş iş mi olup olmadığı tartışma konusu...

ancak sagem telefonların türkiyedeki özel durumu göz önüne alındığında -ülkemizde sagem in telefon üretip üretmediğini bile bilmeyen o kadar insan var ki -böyle bi konu nun açılması benceçok iyi olmuş.

sagem in yeni telefonları gelecek ?!? hangi yeni telefonlar ? hangi modeller, ne zmaan, fiyatları ne olacak, hani resimleri nerde..

ben senin yerinde olsam işte bu yıl içinde ülkemizde satılacak yeni sagem telefonları.. budur şudur, böyledir... bol resimle bi güzel anlatıverirdim.. zaten gerisi gelir..topik alır başını yürür...

http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=3711&IID=79608

bu telefoları yanında stereo bt kulaklık verdiklerini insanlara öyle bi sunmalı ki topik alsın başını yürüsün...

Üstat teşekkürler
    my700x
    my501x
    my302x
    my401x
    sagemin bu modelleri satışta
    bunalrın içinden my700x tam bir müzik telefonu inceleme imkanım oldu
    3d ses sistemi ekolayzer çok iyi bt kulaklığıda kablo sıkıntısında kurtarıyor.
    my501x de halen kullanmakta olduğum myx6-2 nin aynısı gibi
    bahsettiğin önerilerinde haklısın tekrar teşekkürler.
    2007 yılınada henüz sagem yeni bir telefon piyasaya sürmedi (orta sınıfta)
    bir my900c varsadece italyada satışta onunda duyuralı 13 ay oldu yeni piyasaya çıkardı.
    my900c ve my800c avrupa ile beraber bizede gelirse iş yapar

• Sagem iyi markada sanki bu tel isine pek onem vermiyor gibi)
  • Kütahyada Satılmıyoki Anasını Satiim Satılsa Alcamda
  • telefonu inceleme imkanı olan arkadaşlar acaba neler düşünüyor?
    ben sesini çok beğendim ekranıda çok iyi
    birde mpeg4 kaydeden videosu olsa tamam ama 3gp kaydediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mj_Esty

Kütahyada Satılmıyoki Anasını Satiim Satılsa Alcamda

02125340400 nolu telefondan kütahyada hangi firmaların satışa başladıgını öğgrenebilrisn
  • sagem my700x telefon 1,3 MP olarak duyuruldu ve hala öyle fakat telefona baktığımızda foto format seçeneklerinde 2,1MP çözünürlüğü olan 1600*1280 seçeneği var
    bu yüzden bu telefonda çekilen 1280*1024 (1,3MP) ve 1600*1280 (2,1MP) fotoğraf karşılaştırmasını merak ediyorum.
    telefonun ses özelliği mükemmel
  • evet 2,1mp çekebiliyr. bide telefonun üstünde arka kısımda me2006 yazıyor. geçen sene tanbıtılan me2006 oysa my700x miş.
  • paylaşim için saolun
  • acaba sagem türkiye ofisi bu yazdıklarımızı okuyor mudur
  • sagem myx6-2 de tam ekran video klip izleme mükemmel video konvertör ayarları çok kolay sageme veya 176*220 çözünürlük ekrana özel ayarlar
    çok kolay tvc de mpeg4 seç mp4 video kalite normal kalite seç setting ayalarda da video resizede 220 ve 176 seç görüntü tam ekran cam gibi
  • Bitti herhalde sagem x62. Piyasa da hiç göremiyorumda
  • evet piyasalarda yok fakat talep edilince gelmesi gerek
    my501x myx6-2 nin aynısı (özellik olarak) farkı 501x daha küçük ve kibar
    hafıza kartı kullanımı myx6-2 ye göre daha iyi
  • arkadaşlar sagem chocolatte testim hemen hemen hazır ama
    karşılaştırabildiğim modle sayısı az.
    philips960, asus v70, nokia n70 farklı resimlerle, samsung d900, se w800 ise aynı böldegeden resimlerle karşılaştırabildim.
    yarın için asus v80 gelcek onunla da karşılaştırıp yayınlaycam.
    çok illginç özeelliklere rastladım biraz kurcalayınca.
  • üstat merakla bekliyoruz
  • sagem my700x my501x lere talep yok galiba kimseden ses yok
    aldım iyi veya kötü diye eleştiren yok

bir yıl gecikme ile my900 piyasada diğer sagemlarden farkı edge 3g bir arada ve mpeg4 video kaydı yapıyor
    http://www.sagem.com/mobiles/index.php?list_prod=11
  • abi, zamanla olur. kimse nette basedilidğini bilmiyordur. zaten sagemi alanların genelde yarısı bizim gibi garibandır diğer yarısı da tarımla uğraşıyordur. yan,i netle alakası en az olan kesimlerdir.
  • my501x ve my700x ile ilgili yorumu olanlar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.