Şimdi Ara

s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imDoganaY -- 7 Temmuz 2009; 23:42:22 >

• işlemci
    ekran kartı
    ram a oc yapabilirsin
    zaraları bilgisizsen parçaları yakmaya kadar gider ama biraz forumu takip edersen rahatlıkla oc yaparsın mesela ben cpu ya oc yaptım 3.00 dan 3.40 a soğutucu lazım çünkü işin içine voltaj giriyo
    ekran kartlarını oc yapabilirsin benim fan ı olmadığı için yapmadım ama ati catalyst ile yapabilirsin onunda hızını çok arttırmana gerek yok rama aynı sekilde yapılıyor ama ben onu henüz çözümedim ama ilk olarak iyi marka ram lazım seninki fena değil sanırım.
    fakat sunu unutma stabil testlerini yap ve sıcaklıkları mutlaka kontrol et güvenezsen başka yerden bak hardware monitör güzel
    birde eğer bilgisayar restlerse kendini dur.!

kolay gele
  • quote:

Orjinalden alıntı: nisso

işlemci
    ekran kartı
    ram a oc yapabilirsin
    zaraları bilgisizsen parçaları yakmaya kadar gider ama biraz forumu takip edersen rahatlıkla oc yaparsın mesela ben cpu ya oc yaptım 3.00 dan 3.40 a soğutucu lazım çünkü işin içine voltaj giriyo
    ekran kartlarını oc yapabilirsin benim fan ı olmadığı için yapmadım ama ati catalyst ile yapabilirsin onunda hızını çok arttırmana gerek yok rama aynı sekilde yapılıyor ama ben onu henüz çözümedim ama ilk olarak iyi marka ram lazım seninki fena değil sanırım.
    fakat sunu unutma stabil testlerini yap ve sıcaklıkları mutlaka kontrol et güvenezsen başka yerden bak hardware monitör güzel
    birde eğer bilgisayar restlerse kendini dur.!

kolay gele

tesekkürler ustad...

• Eger iyi bir sogutucu istersen Imzamdaki linke bakmadan gecme..
    Ayrica ekran kartina da overclock yapmayi unutma (sanirim daha uyumlu program cikmadi ama)
  • İşlemcine extrem bir soğutucu almadan, kasanın içinde yeteri kadar hava akışını hızlandıracak fanlar kurmadan (tabi her kasaya bu yapılamaz) ve overclock hakkında iyi bir araştırma yapmadan bu sıcak günlerde overclock tavsiye etmek hiç mantıklı değil.

İyi bir hazırlık yapman ve senide aramızda görmek dileğiyle..

DonanımHaber HızAşırtma Takımı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.