Şimdi Ara

Silinebilir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
17
Favori
12.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah hocam süper tavsiyeler kesinlikle haklısınız!!! Peki sizce İtopya'dan yeni sipariş verdiğim bu sistem nasıl olmuş? Bu sistem üzerinde yaklaşık 3-4 sene sonra 2080ti ve iyi bir 4k monitöre geçiş yapacağım sadece psu'dan emin değilim bu değişikliği kasa ve psu kaldırır mı sizce daha sonra?

MSI B450M GAMING PLUS AMD B450 Soket AM4 DDR4 3446MHz (A-XMP) HDMI DVI Anakart

AMD Ryzen 5 2600 Soket AM4 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek İşlemci

MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB GDDR5 192Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

ADATA XPG GAMMIX D10 8GB 3000Mhz SINGLE DDR4 CL16 RED PC RAM (2 Adet)

PowerBoost Deluxe Serisi VK-G1011S USB 3.0 Midtower Kasa (Psu Yok)

Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk

Power Boost 600W 80 Plus Bronze 12cm Fanlı ATX PSU

WD 120GB M.2 SSD (540MB Okuma / 430MB Yazma)

AOC LED 24" 75Hz G2460VQ6 1ms FreeSync Full HD Dp port Gaming monitör

• Luke Neil kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben b450m-hdv asrock anakart, ryzen 5 2600x, rx580 8gb, g-skill 8gb 3000mhz ram, cooler master mastercase pro 3, highpower 600w 80+ bronze, 1tb HDD+240gb ssd bir sistem topladım ileride 8gb ram daha alarak 16gb rame yukseltecegim. Sizce nasıl olmus, şuan ekran kartı sorunlu geldiği için garantiye gonderdigimden sistemi kullanamıyorum. Gelmesini bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Yine bir şeyler saçmalamışsın ama silinmiş postlar.
    https://forum.donanimhaber.com/sistem-upgrade-onerisi-islemci-ram-anakart--135949827

şu konu içinde yorum alabilir miyim hocam
  • Kasa ve psu'yu değiştir kalitesiz ürünlerdir.

Corsair, Zalman, C.Master, T.take, S.Stone vb markalara bakman iyi olur.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende bu sisteme benzer sistem toplayacağım, kasa olarak f/p ürünü olarak powerboost royal yada darn n10 serisi, psu içinde high power 80+ yada uygun fiyata gelirse fsp hyper 80+ modellerini almayı düşünüyorum. Sizce doğru bir tercih olur mu ? Bütçeye de uygun olması önemli.
  • Highpower ve Fsp'de kalitelidir, kasa olarak Dark N10'da fena değildir, malzeme kalitesi P.Boost'tan muhtemelen daha iyidir. Dark N10 sanırım 5 fanla geliyor ve fan kontrolcüsü de var, psu konumu altta olduğu için o bölüm için ayrıca toz filtresi de mevcut.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam dediğim gibi hem bütçe hem performans ikilisi göz önüne alarak uygun sorunsuz parçalar almayı hedefliyorum ama bakalım. Bu psu ları da tercih edebilirim, kullanıcı yorumları da genel olarak pozitifti.
    Evet doğrudur dark n10 için 5 adet dahili, powerboost için de 6 adet dahili fan vardı. Dark sanırım 80-100 lira daha pahalıydı.
  • Biraz önce sistemi kurdum bios güncellemesini yaptım format attım çalıştırdım. Ryzen 5 2600, Asus tuf b450, hyperx 16gb(2x8) 3000Mhz, gtx 1060 strix, 600w 80+ bronze güç kaynağı sistem bu şekilde

ancak bir sıkıntı mı var emin olamadım, işlemci boşta Speccy programında sıcaklığı 90-110 arası gösteriyor. AİDA64, HWMonitor, Ryzen Master'dan da takip ediyorum aynı anda 38 ila 45 arası seyredıyor sıcaklık bios'da da 45-47 derece arası seyrediyor, o sıcaklığı görünce korktum ama sanırım yazılım yanlış gösteriyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugia -- 22 Kasım 2018; 13:56:2 >

Teşekkür ederim hocam, o da aklıma geldi ama derece olarak gösteriyor sanırım program bozuk soğutucunun demirini elledim felan ama sıcaklık hissetmedim bu programa güvenmemek lazım

Silinebilir

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugia -- 22 Kasım 2018; 14:12:54 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.