Şimdi Ara

Ryzen sistem için kasa onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ryzen sistem toplamayi dusunuyorum, fakat elimdeki parcalari da degerlendirmek istiyorum. 

Kolay taşıyabileceğim, ağır olmayan, küçük bir kasa arıyorum. En onemli etken uçak seyehatlerinde rahatlikla tasiyabilicegim sigarsa sirt cantasina koyabilicegim kucuk birsey ariyorum Fakat bulamadım. 

Elimdeki PSU normal büyüklükte, bu PSU'yu değiştirmeden kullanabileceğim mini ya da micro tip kasa var mı acaba?
    Baktigim çoğu modelde sfx uyumluluğu var malesef elimdeki güç kaynağını kullanabileceğim bir kasa varmı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sirt cantasina ATX PSU'ya sahip bir modeli sigdirabileceginizi zannetmiyorum. Kendim de kullaniyorum su modeli onerebilirim;

https://en.sharkoon.com/product/16426

Hem ideal bir ekran karti takabileceginiz kadar uzun, hem de gerekirse 240ml sivi sogutucu takilabilecek kadar radyator uyumlulugu var. Moduler olmadigi surece ATX PSU da takilabiliyor ama kablolari saklamak basa bela oluyor, uyarayim.
  • o tarz durumlarda yurt dışından Lianli Tu 150 Alıcaksın hocam tutma kolu var kolay tasıma amacından miss gibi
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Silverstone sg13
    Atx psu destekliyor ve 11lt hacme sahip.
    Yani sırt çantasında taşınabilir bir atx psu lu model var.
    Tabii ki itx mobo şartıyla :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.