Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her geçen gün dolar artıyor umarım bir an önce gelir artık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu fiyatlar da ne böyle... E14 ler gercekten beklediğimiz fiyata gelebilecek mi endiselenmeye başladım 😂

• SharpThunder kullanıcısına yanıt
    HP amazon fiyatı ile gelmiş normal, ama swift uçmuş. 4500U'lu versiyon 4500 küsürdü yahu. O ürün 4500'den satıldığından beri dolar kuru fark oluşturucak şekilde artmadı. Tamamen satıcı kurnazlığı.
  • Valekale V kullanıcısına yanıt
    E serisinde çok fazla satıcı var. Bu derecede karlı satamazlar. Ekim sonuna kadar 7.5 dolar kurundan 4500u, 8gb, 256gb, 1080p ips model için maks 5000 bekliyorum. E14 i5, RX 640, 8 RAM, 256 SSD ve IPS ile 5600tl'ye satılıyor. İki modelin USA fiyatları arasındaki farkı düşünürsek maks 5000tl olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikhail -- 16 Eylül 2020; 20:27:14 >
  • swiftin grisi gelmiş ryzen 4300u ve komik bir fiyat :D
    hpnin de birkaç modeli var üstte birisi atmış. 4500u'lu modeller yavaştan gelmeye başladı diğer satıcılar da getirirse fiyatlar düşer böyle fırsatçılık yapamazlar.
    o swiftin maksimum ederi 4000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bounfled B kullanıcısına yanıt
    Hp nin probook amd ryzen renoir işlemcili modellerinin incelemesinde dolar bazlı çıkış fiyatının yüksekliği üzerinde durulmuştu. Bu fiyata gelmesi normal. Özellikle probook lar şirketleri hedeflediği için hp fiyatı yüksek oluyormuş, ama aracılar fiyat kırıyormuş.

• sallami kullanıcısına yanıt
    Yav şirketlere toplu olarak epey ucuza veriyorlar aslında. Bu fiyat tamamen HP ve satıcı kurnazlığı.
  • 4500 luk versiyonu çok iyi fiyattan almışız. Öneren arkadaşlara tesekkurler

• https://www.walmart.com/ip/Lenovo-IdeaPad-5-14-Laptop-AMD-Ryzen-7-4700U-Octa-Core-Processor-8GB-Memory-256GB-Solid-State-Drive-Windows-10-Graphite-Grey-81YM0060US/986492987

Vay be, 14 inç 4700U Ideapad 5 fiyatına bakın, 589 dolar...

• Grafik performansı baya iyi.
  • dahili gpu bayağı iyi evet ama harici gpulu laptoplara aynı fiyata hatta daha yükseğine çıkarsa bir anlamı olmayacak

• arkadaşlar 4000 serisi için desktop konusu var mı bulamadım da? sileceğim bu mesajı biri yönlendirirse.
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    En aktif burası ilk mesajda nerdeyse tüm ryzen 4000ler var. Ayrıca swift 3 geldi 4300u işlemcili

• Arkadaşlar bence eski 3x00u serisi işlemcili modeller gibi ya da Amerika fiyatları üzerinden beklemeyin cihazları sorun güncel döviz kuru değil güvensizlik ondan satıcılar ekstradan kuru fiyatlayacak ama elbetteki daha önceden satılan swift 3 gibi zaman zaman indirimli ürünler bulmak rekabetten ötürü mümkün olacak ama oldukça kısıtlı olacak

Bkz. Ideapad 3 Ryzen 4500u 6000 liraya dayandı ki 14 13 inç aletler çok dahaj yüksek fiyatlara satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackman193 -- 18 Eylül 2020; 22:16:5 >
  • emrecandnmz E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler fakat laptop ürünü değil de oem ürünü olan 4000 işlemci konusunu arıyorum. henüz çıkmadı ekim ayında tanıtılacak fakat konusu açılmıştır diye düşünmüştüm.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.