Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: servanvetes

Hocam E15 gen 2 için fotoğraflarda çok bir değişim yok gibi, ilkinde sağdayken sonrasında solda görünüyor.
    Kaç günde yapıp gönderdiler ?
    Ekstradan e15 gen 2 için pil oranı düşükken şarja taktığınızda ekstradan ısınma oluyor mu sizde ?
    Hocam hızlı bir şekilde hallediyorlar, yoğunluklarına göre 3 günde hallettiler. Bilgisayarı daha kullanma şansım olmadı alır almaz kendilerine gönderdim
  • xxman X kullanıcısına yanıt
    Kullandığınızda bu duruma bakabilir misiniz ? Acaba hızlı şarj ettiğinden dolayı mı ısınma oluyor yoksa sorun mu var diye merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: servanvetes

Kullandığınızda bu duruma bakabilir misiniz ? Acaba hızlı şarj ettiğinden dolayı mı ısınma oluyor yoksa sorun mu var diye merak ettim
    adaptör ısınmasından mı bahsediyorsunuz cihazın ısınmasından mı
  • Acer Swift 3 SF314-42 bu pcyi almayı düşünüyorum. Ramlerin frekans hızı ne kadar bilen var mı ? Ramler çift kanal mı ve daha sonradan ssdyi değiştirme imkanım var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetişen hocam da pc var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-15are05-amd-ryzen-5-4500u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81w4007mtx-p-HBV00000WR6SZ?magaza=GTI Bilişim

Bu laptop nasıldır acaba ? Sadece günlük kullanım için alınacak. Oyun vs. oynanmayacak. 3 4 sene götürse yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 7 Eylül 2020; 13:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmer_

Acer Swift 3 SF314-42 bu pcyi almayı düşünüyorum. Ramlerin frekans hızı ne kadar bilen var mı ? Ramler çift kanal mı ve daha sonradan ssdyi değiştirme imkanım var mıdır?
    https://hizliresim.com/9EJe6l
    merhaba cpu-z bu bilgileri veriyor çift kanal.
    cihazın içerisini açmadım. garanti problemi vs olur diye. şu an yükseltme ihtiyacım yok fakat özellikle ram konusunu -çoğu kişi arttılamadıgını belirtiyor- acer global'e sordum. cevap beklıyorum.
    onun dısında yazılımla ögrenebilecegim bilgi arayısında olan varsa bilgi versin konuya eklerım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-15are05-amd-ryzen-5-4500u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81w4007mtx-p-HBV00000WR6SZ?magaza=GTI Bilişim

Bu laptop nasıldır acaba ? Sadece günlük kullanım için alınacak. Oyun vs. oynanmayacak. 3 4 sene götürse yeterli olur.
    ekran tn panel. bilginize.
  • YETISEN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ramlerin çift kanal olması güzelmiş. Yabancı inceleme videolarını izlediğim zaman ssdin değiştirilebildiğini söylediler. Yine de sorayım dedim Türkiyeye gelen modellerde farklılık olabilir

• intel i3
    8 gb ram
    256 gb ssd

dengi amd ne alınabilir
    laptop
    Zor olmazsa programlar calismazkenki ram kullanimini paylasabilir misiniz. Chromeda 3-5 sekme açıkken de paylaşırsanız çok yardımcı olursunuz🙏🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: sdkshn

Zor olmazsa programlar calismazkenki ram kullanimini paylasabilir misiniz. Chromeda 3-5 sekme açıkken de paylaşırsanız çok yardımcı olursunuz🙏🏻
    opera kullanıyorum anlık olarak 10'dan fazla sekme acık fakat denemek icin yanına chrome acıp hd video oynattım.https://hizliresim.com/HahfPM
    Teşekkürler herkes adına stabilde ne kadar yakıyor yani Windows ne kadar yakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 18yusuf

Bu da benden. MSI bravo 17. Ben çok kafaya takmadım açıkçası. Alıp konuya resim atan başka bir arkadaş daha vardı. Onda da ışık sızması mevcuttu.

O kişi bendim ben de ışık sızmasını pek takmıyorum fazla olmadıkça normal bişe çünkü hocam sizde ısınma durumu nasıl biri YouTube yorumda 100°C yi buluyor demiş iade ettim demiş ama bende klimalı odada LoL oynarken Max 80 gördüm o da nasıl oldu anlamadım normal LoL oynamada 70-75 °C başka oyunlarla test edemedim yakında GTA 5 ile deneyecem

• erenkklnc kullanıcısına yanıt
    Ben de de aynı şekilde ışık sızması var bravo 17 de normal bir şey diyorlar takmıyorum kafaya o yüzden rahatsız etmiyor zaten.

• xxman X kullanıcısına yanıt
    Cihazın ısınmasından , klavye üzerinde çok fazla olmasa da bir ısınma oluyor.
  • erenkklnc kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun oynarken cihazın klavyesinde ısınma oluyor mu ?

• Klavyede nerdeyse hiç hissedilmiyor klavyenin üst tarafındaki yerde ısınma oluyor ben de hala 80°C yi geçemedim 3-4 saat LoL oynadım 70-75°C CPU

• erdogan.. E kullanıcısına yanıt
    Aynı firma trendyolda indirimli satıyor dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdkshn -- 8 Eylül 2020; 14:8:17 >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.