Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus ve Huawei nin yeni modellerini bekliyorum ben çok acelem yok daha 2 ay almasam da olur

https://www.webtekno.com/huawei-amd-ryzen-4000-islemcili-matebook-d-serisi-dizustu-bilgisayarlar-h97345.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Klavyesi tek başına yeterli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free Man. kullanıcısına yanıt
    Thinkbookun klavyesi aynı değil midir?

• Thinkpad E595 de mikrofon sorunu başladı, kafayı yemek üzereyim ,çok ilginç bir şekilde tüm driverlar güncel ancak choremda olsun operada olsun hiç bir şekilde mikrofon izin verdiğim halde çalışmıyor.Sistemden baktığımda mikrofon çalışıyor görünüyor , kutucuklar da ilerleme görünüyor.Skypede çalışıyor.Online ders verdiğimiiz sitede olsun mikrofon test sayfalarında olsun mikrofon algılanmıyor.Dıştan eski webcamı taktığımda mikrofon çalışıyor ancak kendi laptop mikrofonu bu sayfalarda algılanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantezya -- 24 Ağustos 2020; 22:27:33 >
  • fantezya F kullanıcısına yanıt
    Eski driver'a dönün, tüm ses sürücülerini kaldırıp Lenovo'nun sitesindeki E595 ses sürücüsünü kurun. Yine olmazsa Lenovo ile iletişime geçin

• Çok teşekkür ederim,sorun yeni driverda imiş, Realtech i kurunca düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

S.a. dostlar, E15 Gen2 4500U olanlar Horizon Bilişim'in elinde bitmiş bulunuyor. Lenovo Ankara teknik servisi Horizon Bilişim, N11'de alt şirketleri olan ABSS teknoloji ve Vobi Teknoloji ismiyle satış yapıyordu. Ayrıca Horizon Bilişim'in N11 sorumlusu olan Zafer Bey'e bugün yeni stoğun ne zaman geleceği ile ilgili ulaştığımda artık N11 kanadıyla kendisinin ilgilenmediğini iletti. Büyük ihtimalle yaşanan sorunlardan dolayı orası ile ilgilenen kişi değişti. Yine de yeni stoğun tahmini 4 ila 6 hafta içerisinde geleceği bilgisini paylaştı.
    Legion'larla ilgili bir gelişme var mı? GTX 1660 ti ve üstü ekran kartı barındıran modelleri çıkacakmış. 17 inç ve metal kasalı modellerden de bahsediliyordu galiba internette.

• 18yusuf 1 kullanıcısına yanıt
    Malesef, Mediamarkt'ın getirdiği hariç bir gelişme yok

• kanem92 kullanıcısına yanıt
    Düz masaüstü 2060 160W
    MSI GL65'teki 115W
    Monsterlarda yanlış bilmiyorsam 2020 90-110W var. Tam bir bilgim yok sormak lazım.
    Bunda da 2020 90W var diye duydum onu da tam emin olmak için Lenovoya sormak lazım.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Lenovoya yazdım ama oda satıcı ile görüşün gibilerinden cevap verdi bende tam anlamadım maxq olamaz heralde ama kaç watt onuda bilmiyorum hepsiburadayada ürün hakkında açıklayıcı bilgi istedim ama cevap gelmedi daha
    Lenovo da HB'da da bilmiyorsa iş yine şansa kalmış demektir. Siz 80W'ı göze alarak satın alacaksınız yapacak bir şey yok.

Max-Q değildir sanırım ama belli olmaz. HP Omen'de baya karışıklık olmuş. Adamlar 2070'i 2070 Super diye satıp 144HZ olan monitöre 300Hz etiketi yapıştırmışlar. Bundan sonra ülkede ben her şeyi beklerim.

• smyomekatronik S kullanıcısına yanıt
    Elinize ulaştı mi? Memnun musunuz? Sıcaklık değerleri nasil?

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma böyle bir cevap geldi bir sorun var heralde :D

Bence satıcıda sorun var. İnternete rtx 2060 kaç wat diye yazmış. Böyle akılsız satıcılar neden bilgisayar satarlar ki?

Aradım dedim laptopu aldım açtım 160w demişiniz 90 80w çıktı napıcaz dedim iade oluyomu ayıplı satış olmuyormu onun hakkında tam bilgi veremicem dedi :D
  • Mediamarkt'ta 4800u işlemciye sahip Yoga Slim 7 stoklara girmiş görünüyor. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_82a20053tx-yoga-slim-7-ryzen-7-4800u-16-1tb-14-0-laptop-platin-gri-1211044.html
    Merak edenler için psref linki;https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga/Yoga_Slim_7_14ARE05?M=82A20053TX

Ultrabook serileri içerisinde cihaz cazip geldi bana. Sizlerin de düşüncesini merak ediyorum.
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam Legion hakkında konuştunuz zannettim.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.