Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayserideki Sivaslı K kullanıcısına yanıt
    https://www.n11.com/urun/hyperx-impact-hx432s20ib28-8-gb-ddr4-3200-mhz-cl20-ram-1370582?magaza=pozitifteknikdestek

Bunu aldım da aldığım mağazada bitmiş ben 400'e aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hsyn_38 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Hoparlör patlak ise yapmaları kolay bence E15 serisinin hoparlörleri uyar. Bloodin hocamın dediği gibi Ups kargo ile alıp hemen yapıp gönderirler gerçekten yetkili servisi bu konuda çok iyi.

• ugursimsek_03 kullanıcısına yanıt
    Evden almadilar hocam maalesef, ben götürdüm kargo şubesine. Anlaşmaları Ups değil de Yurtiçi Kargo ileymiş. Neyse önemli değil de dediğiniz gibi sorunsuz yapsınlar yeterli

Memnun kalman dileğiyle.

• Arkadaşlar bilgisayarım geldi 8gb ram takviyesi yaptım ve şarja koydum. Bu bilgisayarı almama vesile olan size gerçekten çok teşekkür ederim. Gerçekten kaliteli bir ürün olduğunu ilk seferde hissettiriyor. Çok hoşuma gitti. Hepinizden Allah razı olsun.
    Şarjı dolduktan sonra Windows kurulumu yapmayı düşünüyorum. Home sürümü kursam bir sıkıntı olmaz değil mi? Pro özelliklerini kullanmıyorum çünkü.

Rica ederim kendi adıma. Aynen hocam premium kalitede bir ürün ben de çok memnun kaldım gerçekten. Hayırlı olsun tekrardan. Amin Allah hepimizden razı olsun

Hocam pro kurun bence kesinlikle. Zaten gittigidiyor da n11 de vs pro lisans anahtarları var 20 lira civarı. Almışken onu alın ve ömürlük kullanın.

Hoparlör testinizi bekliyorum inşaallah hocam. Sadece benim cihazda mıydı yoksa kronik sorun mu öğreniriz

Pro ne farkı var hocam? Test yapacağım hocam söz.

Hocam ben hep Pro kullandım o yüzden önereyim dedim de çok da fark yokmuş aslında aralarında :)

https://www.microsoft.com/tr-tr/windows/compare-windows-10-home-vs-pro

Sağol hocam home kuracağım. Lisans aldığın bir mağaza var mı? Herkese aynı anahtarı satanlardan olmasın ama.

• çok teşekkür ederim bende 29.07.2020 tarihinde sipariş vermiştim ama reddedildi.Sizin verdiğiniz bilgilerden yararlanarak THHye şikayet ettim.Bi sorum olacak size ve forumdakilere Bloodin arkadasım daha önce bu satıcının lenovo teknik servisi olduğunu söylemişti
    Aynı zamanda Lenovonun Ceosuna şikayetimizi bildirsek bi faydası olurmu?sonucta büyük ve köklü bir firma..Neredeyse 10 15 yıldır internetten alışveriş yapıyorum ilk defa böyle bi ifadeyle karşılaştım.''siparişiniz reddedildi''.tek kelimeyle rezalet...
  • bu arada magnetar nickli arkadasa teşekkür etmiştim:))THH bilgileri için gayet açıklayıcı olmuş çok yararlandım.
    Ben almadim lisansi hocam, arkadasim almis. bana hediye edecek

Hocam hoparlörde cızırtı olmadı sistemi de aktif ettim korsan olarak.
    Dedigim videolarda ve ilgili saniyelerde test ettiniz degil mi hocam

Evet driverlar yüklendikten sonra denedim bana oralarda efekt sesi gibi geldi cızırtı yoktu. Cızırtıyı biliyorum önceki laptopta sol hoparlörü patlaktı.

Tamam hocam iyi, laptopta kronik sorun yok o zaman benim cihazın sorunuymuş. İnşaallah cihazınızın diğer özellikleri de sorunsuz olur

• Ram de dual çalıştı hocam ondan yana da sıkıntı yok

Kamerayı bir test edeyim

• Arkadaslar tekrar merhabalar,

Sizce 5150 TL ye e595 ryzen 3700U 16GB RAM 256GB SSD iyi bir secim olur mu F/P olarak? Dolar ucusa gecti 4000 serisinin 6000TL den asagiya gelecegini zannetmiyorum artik. Ozellikle bloodin hocam yorum yaparsaniz cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elizabeth Woolridge Grant -- 6 Ağustos 2020; 23:7:14 >
  • mbyalcin M kullanıcısına yanıt
    Lenovo ya şikayet etmek bence bir işe yaramaz.
    Ama onu da deneyebiliriz.
    Ortak bir metin ile hepimiz gönderebiliriz.
    Bu arada n11 mağazanın puanını %16 ya indirmiş.
    Önemli olan mağduriyetimizin giderilmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.