Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin için bakıp yazarım buraya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • biraz daha ucuz fiyatlı 16gb ramlı yada ram upgrade edilebilen 5000 6000 lira civarında. ince cerceveli, ince kasalı hafif en iyi model nedir acaba? kolay taşınabilirlik ve hafiflik çok önemli. oyun için değil genel kullanım için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 30 Nisan 2021; 5:55:59 >
  • MyZeths M kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarin ram i ne kadar hocam. Bende thinbook vardı. 8 gb ram ile geldiğinde 512 idi. 24 gb yeterli upgrade edince otomatik 2 gb olarak değişti. Herhangi bir ayar yapamadım. Biosta da dikkatimi çekmedi böyle bir ayar...

Config bölümünden, display'e girin, ardından ilgili yerdeki bellek miktarını değiştirin. Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma

• sallami kullanıcısına yanıt

Benim ram 8 gb hocam. Yükseltmeyi düşünüyorum yükseltince düzelir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aresbey kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam emeğiniz için.

Rica ederim, pratikte faydası oluyormu bilmiyorum, ram miktarınızı 16 ya çıkarmanızı tavsiye ederim. Günümüzde 8gb yetersiz gelir bence.

• aresbey kullanıcısına yanıt
    Miktarından ziyade mevcut 8 tek kanal, ikinci 8 takilinca çift kanal oluyor ve grafik işlemci performansı %40-%50 civarında artıyor.

• Beyler iş değişikliği sebebiyle severek kullandığım 4500u'lu E14 cihazı satıyorum da Ankara içi, sizce kaçtan gider? Ekstra 8gb 3200mhz samsung RAM ekledim, cihazı vermeden önce thermal grizzly ile macunu değiştireceğim. Anakarta key gömülü Windows 10 Pro var. Formatlayıp, Driverları yükleyip vereceğim. 6000tl civari düşünüyorum.

• mikhail kullanıcısına yanıt
    Vay çok severek almıştınız. Yalnız iş değişikliği ile ne alaka onu anlamadım.
  • Lawyer.ÖUL kullanıcısına yanıt

Mac lazımdı hocam, belirli işler için ama satıştan vazgeçtim. Hazır VMWare image indirdim ve çalıştırdım. Biraz optimizasyondan sonra epey iyi bir mac os deneyimi veriyor. E14G2 ile yola devam Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma 2022'de staj için Amerika ya da Avrupa'ya gidersem X1 carbon alırım, onun dışında değmez gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikhail -- 9 Mayıs 2021; 20:34:13 >
  • https://www.hepsiburada.com/hp-14s-fq0034nt-amd-ryzen-5-4500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-14-tasinabilir-bilgisayar-324l7ea-p-HBCV000004J9H2

Hepsiburada'da indirime girmiş 4500U'lu bir HP gördüm bugün fiyatı baya iyi, eksiği Full HD değil, değerlendirilebilir bence.

• ykurtulus kullanıcısına yanıt

ram upgrade oluyor mu

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Bu hangi sürümü emin değilim ama boş slot var gözüküyor.

https://www.youtube.com/watch?v=gATRXxrD6Wo&feature=youtu.be

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Hocam imkan varsa fullhd olan bir tane alın. Diğerleri miadını çoktan doldurdu.

• mikhail kullanıcısına yanıt

Hocam maç OS için bağlantı paylaşır mısınız ve yaptığınız optimizasyonlari

• Bir de arkadaşlar malumunuz Lenovo E14 Gen2 bilgisayarda aydınlatmalı klavye yok, aranızda klavyeyi aydınlatmalı ile değiştiren oldu mu ya da yapılabilir mi?

• silentenigma07 S kullanıcısına yanıt
    Bu başlıkta biri yazmıştı, olmuyomuş, arama yaparsanız bulursunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • E14 Gen2 için Lexar 8 GB CL22 RAM almıştım. Ancak E15 Gen2 için bu modelin CL değeri neyse onu almak istiyorum. E15’in CL değeri nedir?

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.