Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslan  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ykurtulus kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/dark-connect-master-4-port-usb-3-0-usb-hub-coklayici-dk-ac-usb341-p-HBV000005TOEO?magaza=Ofmat Teknoloji

Burdan aldım hocam ama siz yinede bakın belki daha ucuza vardır. 40 lira civarlarında da var ama o usb 2.0 ona bakarak olun. Ben aslında şey çok istedim ama bulamadım eğer öyle bulursanız bana da atın 300 400 liraya kadar çıkabilirdim onun için; bildiğiniz gibi cihazın şarj girişi usb-c. Bir tane 7li hub aradım ama o hubın içinde laptopuda şarj edebileceğim bir usb-c portu olsun. Ama bulamadım. Yani hem laptopta olan usb portları bana kalır ekstradan laptopun usb-c girişinden faydalanırım dedim ama tabi şarjda edebileyim aynı anda.

Zaten bu cihazda benim için en büyük eksik portlarin çok az olması keşke daha fazla olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 1 Aralık 2020; 1:14:55 >

• Prfssr kullanıcısına yanıt
    Ben de usblerin az olmasından şikayetçiyim, aklıma kurt düşürdünüz :). Bi araştırayım.
    Valla bulursanız bana da atın 300 400 civarına bile razıyım:)

Bu arada alacak arkadaşlara bilgi olsun. Ben de burada daha önce paylaşılan Kingston 8gb 3200mhz ram taktım dual channel çalışıyor ayrıca ben ekstradan 500gb SanDisk ssd taktım yani boş ssd slotuda var.
  • Merhaba,

Metal kasa olsun, güzel ekran olsun, ryzen 4000 serisi olsun, donanım arttırılabilir olsun.

Yok mu böyle bir cihaz, aylardır arıyorum; konunun tamamını okudum ama kafam gittikçe karışıyor.

• Msi Modern serisi var ama nedense Ryzen'li modeller gelmedi Turkiye'ye.

• smksahin S kullanıcısına yanıt

Sipariş verirken bekleriz ya nolcak diyordum ancak gün sayması zor oluyo   Çin’den sipariş vermiş gibi hissediyorum kendimi   vobiteknoloji ile görüşmem de ürünlerin 5 Aralık gibi gümrüğe geleceğini sölemiş, 12 Aralık gibi dağıtımına başlayacaklarını belirtmişlerdi. Laptop gelmeden aldığım 8 GB Lexar RAM hemen geldi bile  

Şimdi tekrar düşündüm de şarj için kullanılan usb-c 'in' böyle bir şeyin olması için usb-c'nin out lazım sanırım.

• Ben de tam olarak aynı şekilde düşünüyodum :)

Bana 30 Kasım'da gümrüğe gelecek 7 Aralık'ta dağıtıma başlayacağız demişti.

Hani bi mucize olur falan diye bu hafta bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Prfssr

Valla bulursanız bana da atın 300 400 civarına bile razıyım:)

Bu arada alacak arkadaşlara bilgi olsun. Ben de burada daha önce paylaşılan Kingston 8gb 3200mhz ram taktım dual channel çalışıyor ayrıca ben ekstradan 500gb SanDisk ssd taktım yani boş ssd slotuda var.

• Lawyer.ÖUL kullanıcısına yanıt

Enter tuşunun alt kısmı ve üst kısmı aynı anda hareket etmiyor gibi. Yavaşça tuşun önce üst kısmına sonra alt kısmına 1 kaç kere basıp dener misin

• Hisoka H kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz şu mu; enter tuşunun önce üst kısmına basınca üst kısım çöküyor altı çökmüyor ya da tam tersinde alta basınca alt çöküyor üst çökmüyorsa çok şükür bende öyle bir problem yok. Üste basınca aynı anda altta çöküyor. Şimdi siz diyince denedim.

Bişiler buldum galiba videoyu bi izler misin?

O zaman o iki cihazda dediğim oluyor bakalım bir. Turkiyede satılıyor mu acaba? Euro cinsinden ucuz aslında.
    Baktım şimdi Türkiyede yok gibi amazondan söylesek gelir mi? Daha önce yurtdışından bir sey söylemedim. Vergi ödemesi amazonda otomatik alirken oluyordu degil mi? Pttdeki gibi kapida ödeme falan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 1 Aralık 2020; 17:3:59 >
    https://www.amazon.com/Anker-PowerExpand-Adapter-Delivery-microSD/dp/B07ZVKTP53/ref=redir_mobile_desktop/146-8100667-4712160?ie=UTF8&ref_=dp_ob_neva_mobile

Mesela su ürüne baksanıza 100W power delivery diyor. Bizim ki 65W o zaman uyumludur degil mi?
  • Bu şarj da mı ediyormuş? Çoklu usb ve harici şarjlar lap topa zarar veriyor deniyor. Ne kadar doğru?
  • Lawyer.ÖUL kullanıcısına yanıt
    Hocam niye versinki yine cihazın bataryasiyla sarj edecek ama sonuçta. Adaptör max 65watliksa nasil zarar verebilir ki? Sonuncta powerbank degil bu.
  • Arkadaşlar matebook 14 lerde ekran kartına ayrılan miktar 512 mb olarak belirlenmiş. Biosta bunun ile ilgili bir ayara rastlamadim. Cihaza valorant kurup deneyeyim dedim, 100 üzeri fps vermesine rağmen oyun akicı değil. Ben de bunu ekran kartına ayrılan 512mb belleğe bağladım. Yok mudur artırmanın yolu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VgrooveR -- 1 Aralık 2020; 17:15:51 >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.