Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ykurtulus Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
4.414
Cevap
75
Favori
227.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 351
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 321
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 265
  • Favoriye Eklediklerim 94
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Bloodin (321 mesaj) Batuhan Gökçe LEGTN (257 mesaj) ykurtulus (183 mesaj) BlackMon (181 mesaj) hsyn_38 (172 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2360 mesaj) Mobil (1181 mesaj) Mini (106 mesaj) Uygulama (767 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü >> Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma
Giriş
    684 Mesaj

Wifi kopması mı yaşıyorsunuz yoksa wifi ağlarını hiç mi görmüyor? Benim e15 gen 2 kopma sorunu oluyordu 30mbps internette. Telefon ile aynı anda denedim telefon kopmadı ama youtube'dan video oynatamadı donup durdu sanırım sinyal çakışması ya da jammerdan dolayı bir sorun var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bounfled kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    31 Mesaj

Elektrik çarptığında usb çıkma sesi geldiğini hatırladım aygıt yöneticisine girdim. Kendiliğinden wifi kartı devre dışı kalmış. Artık zarar görmesin diye midir nedir. Aktifleştirdim düzeldi. Yavaş açılıp kapanma olayı ara sıra oluyor sonra geçiyor. Evin bir yerinde elektrik kaçağı mı var anlamadım. Artık bilgisayarıma dokunmadan önce ilk duvara dokunuyorum, bugün hiç çarpma olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ugursimsek_03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    684 Mesaj

Anladım sizinki yazılımsal bir şey değil. Geçmiş olsun size de.

|
    |
    bounfled kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj

Evet artışlar cidden orantısız işin bir de o kısmı var. Dolar düşükken stokladıkları cihazları binlerce lira kar ile millete saplıyorlar şu an

|
    |
    smksahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    927 Mesaj
    Karaktersiz gti bilişim satıcısı fiyatlarını artırmış 11.11 için aylardır aynı fiyatta ürünü üst üste 2 defa zam yaptı uyanık arkadaş 2 gün arayla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 31 Ekim 2020; 16:41:20 >
  • Teğmen
    241 Mesaj

Başka bir satıcıda 7.200

|
    |
    Bahsedilenler: BlackMon
  • Er
    3 Mesaj

Arkadaşlar asusun 4500u model laptoplarını alan, inceleyen oldu mu? Kalitesi nasıl?

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-vivobook-15-d513ia-ej233-ryzen-5-4500u-8g-256g-156fhd-dos-P455478020

farklı satıcıları da var

asus vivobook ryzen 4500u 8gb ram 256gb 15.6'' freedos 6600-6700 TL

|
    |
  • Yüzbaşı
    927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Karaktersiz gti bilişim satıcısı fiyatlarını artırmış 11.11 için aylardır aynı fiyatta ürünü üst üste 2 defa zam yaptı uyanık arkadaş 2 gün arayla

Ben de takip ediyorum aynı ürünü, 6999'dan ilk önce 7199 şimdi de 7299 yapmış.

• Yüzbaşı
    927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

Ben de takip ediyorum aynı ürünü, 6999'dan ilk önce 7199 şimdi de 7299 yapmış.

Alıntıları Göster

verdigi cevap ürün ülkeye girmiş ne maliyeti acaba hocam :) ürünü sanki kendisi üretiyor

Merhabalar, anladığımız kadarıyla süreçlere hakimsiniz fakat fiyat kilitleme süresine daha zamanımız var, ürün teminiyle alakalı ciddi problem ve maliyet artışları bulunuyor, bizde stoklarımıza ve maliyetlerimize artışlar yapmak zorundayız, anlayışınız için teşekkür ederiz, iyi akşamlar,

• Yüzbaşı
    927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

verdigi cevap ürün ülkeye girmiş ne maliyeti acaba hocam :) ürünü sanki kendisi üretiyor

Merhabalar, anladığımız kadarıyla süreçlere hakimsiniz fakat fiyat kilitleme süresine daha zamanımız var, ürün teminiyle alakalı ciddi problem ve maliyet artışları bulunuyor, bizde stoklarımıza ve maliyetlerimize artışlar yapmak zorundayız, anlayışınız için teşekkür ederiz, iyi akşamlar,

Alıntıları Göster

bunu nereye yazmış hocam

• Yüzbaşı
    927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

bunu nereye yazmış hocam

Alıntıları Göster

soru cvp kısmına ben yazdım millet alırken gorsun diye :)

|
    |
  • Yarbay
    3292 Mesaj

11.11 kuponları hikaye oalcak gibi duruyor zamların yanında. Zaten kur fırladı diye satıcılar katlama yükseltti fiyatları. Bir de kuponlar var diye zam eklenirse zaten hiç alınmayacak hale gelir.

• Teğmen
    241 Mesaj

Ben kararsız kalmıştım ne alayım diye. Bu kurların artışını gördükçe fiyatlar daha da artacağı için 4700u lu E 15 i aldım. Bekledikçe en kötü bilgisayar bile 10.000 olacak.

|
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3292 Mesaj

Hiç sormayın hocam. 4500U olan model yanlış hatırlamıyorsam 4500tl gibi satıldı. Hatta satıcı fazla sipariş aldım diye bir kısmını iptal etmişti. Ama bir kısmı ise gönderildi. Şimdi 6500-6600TL.

|
    |
    Lawyer.ÖUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

Arkadaşlar GTI Bilişime lütfen öyle laflar etmeyelim. Kendileri ile yakın irtibat kurdum ve çok nazık ve de anlayışlılar. Sıkı takip edenler bilirki hem E14 e hem de L15 ve 14 e bütün satıcılar 1000-1500 tl zam yaptı dolar 40 kuruş arttı. Onlar ise sadece 100 tl zam yaptı ve sorduğumda doların 8.50 olana kadar fiyatlarının sabit olacaklarını belirttiler. Onlarda dolarla aldığı ürünlerin değerini dolarla koruyor. GTİ Bilişim aralarında en masumu. Lafı diğer firsatçı haysiyetsiz satıcılara edelim misal Victory gibi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

800 tl kupon ile birlikte dolar 8.50 olmazsa tabi 8500 tl ye gelicek L15 R7 4750u Pro 16GB 512GB SSD modeli ve oldukça uygun fiyat. Yurtdışı fiyatı 1100 dolar. Tek eksisi E serisinden daha üst segment olmasına rağmen alt üst klavye bütün heryerin plastik olması.

• Teğmen
    241 Mesaj

Açıkçası indirim kuponlarıyla bile L15’in 8500’e düşeceğini düşünmüyorum.

|
    |
    Batuhan Gökçe LEGTN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

Dolar 8.50 olmaz ise fiyat 9300 sabit kalıcak ve bu akşam N11 8500 tl üzeri alışverişe 800 tl kupon veriyor. Bu batik ekonomi bi 10 gün daha dayanırsa 8500 tl ye alınacak hocam.

|
    |
    Lawyer.ÖUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    241 Mesaj

İşte doların dediğiniz seviyede kalacağını düşünmüyorum. O kuponlarla anca 9000-9300 bandında alınacaktır. 2 hafta önce baktığım lap topa 2 hafta sonra 400 lira eklemişlerdi.

|
    |
    Batuhan Gökçe LEGTN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.