Şimdi Ara

Ryzen işlemcili, orta – üst seviye sistem tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ankart Ram ve SSD fazla harcanmış ucuz yollu alıp bütçeden arttırabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılan konular da farklı değil. İstedim olducular hepsi.
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Gümrük vergileri ödeniyor bu malların aksi takdirde gümrükten geçmez Vergi kaçırımı söz konusu değil. Ancak devlet bizden verginin vergisinin vergisini alma peşinde hukuksuzluk bizde değil bu vergileri koyanda. Yurt içi mağazaların hiç birinden alışveriş yapmıyorum eğer miktar büyük olursa. Kan emici hepsi. Aynı sistem türkiyede 7000-8000 tl. Bu 3000tl vergi olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 15 Haziran 2017; 19:20:40 >
  • Hocam vergi dahil bu fiyatsa hangi site bu hocam? Sizin dediğiniz fiyatlar amazon.com un vergisiz fiyatına eşit.

Bu kadar uygunsa ben de alayım 3er tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 16 Haziran 2017; 11:46:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Aldığın ürünün fatura üzerinden 5te1 ini vergi olarak devlete ödüyorsun. Fiyatlar uygun 3 değil 5 tane al 2 tanesini türkiye bedelinde satsan 1 nin parasını çıkarırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 16 Haziran 2017; 19:16:2 >
  • Herkes 2000 liralık ekran kartı 1500 liralık işlemci kullanır olmuş sistem beğenmiyor kimse

• BU defa gerçekten toplanılabilir bir sistem olmuş.

• Aynen katılıyorum. Anakarta laf atan rama laf atan. Millette para çok heralde gidin alın ne istiyosanız. Bütçesi kısıtlı olanlara neden laf yapıyonuz.

• LaFleur- kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlar standart mı oldu millet mi en iyisi olsun diyip yüksekten uçuyor anlamadım

• Yani şöyle düşünün adam 170dolarla 220dolar arasındaki farka değdini söylüyor yani ekstra yuzde 30 paraya ekstra yuzde 27 performans veriyor diyor. Bu rakamlar normal. Ama gel gör ki adamın 220dolar dediği işlemci bizde 960tl falan. Kafayı yememek elde değil. Haliyle orta direk bi pcnin maliyeti baya şişiyor. Ama performans konusunda kimseyi yarı yolda bırakmaz. O konuda şüphe yok.

Dolar 2 seviyesindeyken güzeldi bu zevkler 😄

• bu kadar para vericem bir de amd gibi dandik bi marka kullanıcam ahahahahah

• wd 1tb blue 150den almıştım 2015te hey gidi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: LambayaFunfDe

bu kadar para vericem bir de amd gibi dandik bi marka kullanıcam ahahahahah

amd işlemcilerin
    daha çok thread/core barındırdığını
    daha düşük güç tükettiğini
    daha yeni bir teknoloji olduğunu
    daha yüksek ram frekanslarına destek verdiğini
    oyunlarda denk performans gösterirken oyun harici yazılımlarda yer yer öne geçebildiklerini
    ayrıca intelli denklerinden daha ucuz olduklarını
    biliyor muydunuz ?
    diyorum ama, bence zaten biliyorsunuz.
    özetle düşük bütçe için intel orta bütçe için amd yüksek bütçe için yine intel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaFleur- -- 17 Haziran 2017; 2:35:49 >
    hocam trollük yapıyordum
  • LambayaFunfDe kullanıcısına yanıt
    canın sağolsun hocam.
    ortalık fanboydan geçilmiyor. işlemci devlerinin derdi milletin namus meselesi olmuş. biraz bunu eleştirmek istedim. sana denk geldi idare et
  • Benim için anakart çok önemlidir bu sisteme o anakart nedir öyle !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaFleur-

quote:

Orijinalden alıntı: LambayaFunfDe

bu kadar para vericem bir de amd gibi dandik bi marka kullanıcam ahahahahah

amd işlemcilerin
    daha çok thread/core barındırdığını
    daha düşük güç tükettiğini
    daha yeni bir teknoloji olduğunu
    daha yüksek ram frekanslarına destek verdiğini
    oyunlarda denk performans gösterirken oyun harici yazılımlarda yer yer öne geçebildiklerini
    ayrıca intelli denklerinden daha ucuz olduklarını
    biliyor muydunuz ?
    diyorum ama, bence zaten biliyorsunuz.
    özetle düşük bütçe için intel orta bütçe için amd yüksek bütçe için yine intel.

+ Intel fanboyları AMD markası sayesinde daha ucuza intel alabilecekler. Intel rakipsiz olduğu istediği fiyatı çekti. AMD Ryzenler sayesinde fiyatları düşürmek zorunda kaldılar.. Hatta topladığımız sisteme aslında RX580 alacaktık ancak yok piyasada kapış kapış gidiyor.. Dandik firma dedikleri kart yetiştiremiyor piyasaya

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.