Şimdi Ara

Ryzen işlemci ve RX570 üzerine kurulu F/P sistemi SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Parçalar sıfır gibi tertemiz ve sorunsuzdur. Cızırtı veya fan sesi gibi sorunları bulunmuyor, serin ve sessiz çalışan bir sistemdir. Orjinal Win 10 pro 64 yüklüdür.

Kutu ve içerikleri mevcut fakat garantileri hakkında bilgim yok (ilk sahibinden komple sistem olarak almıştım.)

Resimdeki klavye ve kasa hediyedir (kasa iskelet şeklindedir yan kapağı ve önü yoktur.)

Fiyat sondur, pazarlık ve ayrı satış yok.

1 - İşlemci : AMD Ryzen 3 1200 Soket AM4 + Wraith Soğutucu 3.1GHz-3.4GHz 8MB 65W 14nm

2 - Anakart : Asus Prime B350M-A AMD B350 AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Gaming (sadece arka aynası yok.)

3 - Ram : Kıngston 8GB DDR4 2400 MHz

4 - Ekran kartı : Gigabyte RX570 GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB (madenci kartı değildir.)

5 - Güç kaynağı : GAMEMAX GP-650 650W 80 Plus Bronze 14Cm Fan

6 - SSD : Toshiba TR200 240GB 555MB-540MB/s (toplam 325 saat kullanılmış.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MsSsS -- 16 Ekim 2019; 17:23:28 >

• Fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güzel fiyat al çoluğu çocuğu sevindir.
  • Kasa iskelet olarak demişsiniz, komple dıştan bir resmini koyma imkanınız var mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Kasa iskelet olarak demişsiniz, komple dıştan bir resmini koyma imkanınız var mı hocam ?
    Tabi buyurun,
    https://imgyukle.com/i/img-20191007-092810.ErCLGq
  • Size bu fiyatı sahibinden de teklif ettigim zaman alırsın diyip engellemistiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: coox1907

Size bu fiyatı sahibinden de teklif ettigim zaman alırsın diyip engellemistiniz
    Bide böyle gelip yalanla olmayan haklarını savunuyorlar sadece gülüyorum.

İlanın neresinde bu dediği 1500 TL yazıyor? kaldı ki sen ve senin gibileri sadece bu yüzden engellemiyorum selamsız sabahsız su fiyata alırım gibisinden yazanları aynen alırsın diyerek engelliyorum. Aldın mı?

• MsSsS M kullanıcısına yanıt
    Dostum o fiyat kurtarmaz ama böyle yapabilirdik demek yerine direkt engelliyorsun ticaretin de adabi vardır ki siz o adaba sahip değilsiniz gibi duruyor ayrica ben parama göre teklif veriyorum urun sizin satıp satmamak da sizin elinizde tabikide fakat benimde param belli fakat saticisiniz siz biraz daha alçak gönüllü olup ortayı bulmaya çalışabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: coox1907

Dostum o fiyat kurtarmaz ama böyle yapabilirdik demek yerine direkt engelliyorsun ticaretin de adabi vardır ki siz o adaba sahip değilsiniz gibi duruyor ayrica ben parama göre teklif veriyorum urun sizin satıp satmamak da sizin elinizde tabikide fakat benimde param belli fakat saticisiniz siz biraz daha alçak gönüllü olup ortayı bulmaya çalışabilirsiniz
    Zaten bende sen ve senin gibilerle uğraşmamak için ilanıma pazarlıksız son diye yazıyorum. İlanda tekliflere açıktır diye yazsa anlarım ama şu durumda ortada bir haksız varsa oda sensin.

Ayrıca adabıyla pazarlık yapmıyorsun pazarlık denen şey böyle olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.