Şimdi Ara

RYZEN CPU Vatan Bilgisayara geldi , ÖN SİPARİŞ AÇİLDI ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
6
Favori
40.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-7-1800x-islemci.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bulanık sular en iyi 2. elcilere yarar. Hadi bakalım satın elinizdeki güzelim ürünleri zengin bebeler. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Böyle bulanık sular en iyi 2. elcilere yarar. Hadi bakalım satın elinizdeki güzelim ürünleri zengin bebeler. (:

Fx5200 ekran kartı var kaça alırsın ?

RYZEN CPU Vatan Bilgisayara geldi , ÖN SİPARİŞ AÇİLDI !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 23 Şubat 2017; 13:42:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Squadd

Sandy bridge islemcilerin hala yolu var. Carpan kilidi acik olan modelleri 4.5 Ghz yapar yola devam ederiz. Iki nesil daha atlatiriz boyle

Temmuz- Ağustos gibi bende 2500k canavarı satarım heralde 1700x yada 1800x alırım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Böyle bulanık sular en iyi 2. elcilere yarar. Hadi bakalım satın elinizdeki güzelim ürünleri zengin bebeler. (:

Baya komikmişsin. Sirklerde oyna derim.
  • Yurtdışından alınan işlemcilerde garanti durumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Baya komikmişsin. Sirklerde oyna derim.

Sana fazla bile bu dur eskilerden karıştıryim bulurum sana göre biseyler hadi kumda oyna sen ararım ben seni

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Bundan biraz daha hızlı amd hocam , fiyat yarı yarıya ama .

http://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i7-6900k-soket-2011v3-3-2ghz-20mb-onbellek-14nm-islemci.html

• quote:

Merhaba bunun intel karşılığı nedir ?

http://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-7-1800x-islemci.html

i7 69000k
  • 32aslan kullanıcısına yanıt
    Çok iyi ozaman amd bayağı iyi iş çıkarmış

• r0ket kullanıcısına yanıt
    Hiçbişey bildiği yok onu hakaretle filan kapatmaya çalışıyo zavallının teki,hala nasıl banlanmıyor garip.

Erdi'ye bile bi sürü laf söylemiş bana dediklerinin yanında hala carlıyo,neyese ben kendimce yolu buldum her lafında Erdi'nin bu mesajını yapıştırcam çıldırsın dursun.

Herkes görsün ne olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Hiçbişey bildiği yok onu hakaretle filan kapatmaya çalışıyo zavallının teki,hala nasıl banlanmıyor garip.

Erdi'ye bile bi sürü laf söylemiş bana dediklerinin yanında hala carlıyo,neyese ben kendimce yolu buldum her lafında Erdi'nin bu mesajını yapıştırcam çıldırsın dursun.

Herkes görsün ne olduğunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Amazondan sipariş verilir bence.bizim ülkemizde fiyatlar 2 katı oluyor.

Bazı parçalar öyle ama işlmcilerde Amazon'dan almaya değecek fark yok hocam.

Amazon'da şu 1700x an daha pahalı ama ilerde ne olur bilemeyiz.

Price: $399.00 + $177.94

https://www.amazon.com/AMD-YD170XBCAEWOF-Ryzen-1700X-Processor/dp/B06X3W9NGG/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1487846056&sr=8-6&keywords=ryzen

• daha düşük modeller ne zaman gelir ?
  • Şaka gibi 1 yıldır AMD' den ses bekliyordum ve bilgisayarı almama 2 gün kala ses çıkartıyor üstüne üstlük 28 Şubat' ta da VEGA tanıtılacak iyi mi... En iyisi döviz kuralrı yükselmeden sistemi almak sonra iade etmek amazon.de kabul ederse tabi
  • Ryzen 7 1700'i gözüme kestirdim ama i7 6700'den geçmeye değer mi ?
  • Bunlar boş işlemciler. i5 6500'ın karşılığı Ryzen lazım Türkiye'deki büyük kitleye...

• r0ket kullanıcısına yanıt
    Asıl senin yorumun rezilliğine bak. 1700x birçok testte 6900k'dan daha yüksek skorlar alıyor bilmem farkında mısın? Amd'ye göre de %4 daha hızlı. 7700k rakibi olan 1700 ise 200-300 TL aşağıda satılıyor. Kusura bakmayın ama bu fiyatlara 7700k alan adam açıkça enayidir. Oyunda 1-2 fps olarak bile göremeyeceği tek çekirdek performansı için, 8 çekirdekli canavar gibi hesaplama gücü olan işlemciden vazgeçmiş olacak çünkü. Ayrıca Ryzen'in OC performansı da daha belli değil. 1700x'de 2 çekirdek kapatıp sağlam oc ile tek çekirdekte 7700k'yı yakalayıp yiyebiliyorsak, oh o zaman diyecek yok keyfimize.

Haa ama boşverin siz, muhteşem kusursuz 7700k'yı alın, alın ki 1700x'den bize de stok kalsın sonra alırken gülmelik malzememiz de çıkar

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Kasıtlı bir şekilde yüksek tutmuş amazon. Daha önce de denk gelmiştim başka bir üründe. 399 + %18 KDV olarak hesap edersek 470.80 Dolar ediyor. 6 Dolar da kargo var, 476.80 Dolar eder.

Şimdiki kur ile çarparsak 1.716 Lira eder.
  • Arkadaşlar bize bu işlemciler lazım degilki r3 r5 serileri nerde esas bunlar lazım yok bir 3 5 ayda onarımı beklicez ??

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.