Şimdi Ara

RYZEN CPU Vatan Bilgisayara geldi , ÖN SİPARİŞ AÇİLDI ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
6
Favori
40.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek çekirdeğe abana bir kaç oyun dışında onlarda da çok bir fark yok, genel olarak hiçbir fark göremedim ben bir atsana bakalım senin baktığın incelemere. Konu Amd konusu ama biz Intel tartışıyoruz anlıyorum senin durumunu Rx 480 konusunda çok görmüştük senin gibilerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 23 Şubat 2017; 4:11:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rx480 konusuna el atmaya bıle ıcım elvermedı.Napsın amd anca nvıdıanın 1060 modelıne gore kart yapabıldı.1080ti gelıyor 6 gun kaldı o gelecek olan vegacıgı zor gunler beklıyor sımdıden.

2k yada 4k testlerıne bakmıssındır.1080p ye bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 23 Şubat 2017; 5:11:28 >
  • Hah işte bölye içindeki fanboyu vur dışarı, sana burada en ikna edici yorumları da yapsak hep bu kafayla gideceksin kardeş. Uğraşmaya değmez gerçekten kardeş sana hayatta başarılar.

• Evet amd ye olan sempatımı kaybettım ozellıkle ekran kartlarına.Ama bu ıslemcılerını almayacam anlamına gelmıyor.Ekran kartlarını almayacagım kesın ama.İşlemci ıcınde bır bakmıssınız hepınızden once ben almısım bu ısler hıc bellı olmaz.

Hıc olmazsa ben durustum senın gıbı g3258 ve r7 360 kullanıp sonra burada mılletı gaza getırmeye calısmıyorumSen once kendıne bır oyun pcsi topla ondan sonra mıllete akıl ver hadı canım benım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 23 Şubat 2017; 5:10:20 >
  • AMD Pişmanlıktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır arkadaşlar, arkadaşımız on numara bir troldur muhtemelen yaş 16-17 arasında diye tahmin ediyorum. Kaale alıp harcadığım zamana yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

AMD Pişmanlıktır.

Sayfa başını denk getirmeye çalış daha çok gören olur.

• Ne gereği var canım? Hepimiz artılayalım, anasayfaya taşınsın madem çok istiyorduysa...
  • Dogruları soyleyınce ne zamandan berı trol olunuyor?Kendı yasını baskalarınla karıstırma.Kullandıgın sıstemden lıselı oldugun bellı.Ben senın huyunu cok ıyı bılıyorum sen hıc merak etme.

Mıllete aldırıp mutlu oluyorsun ıste kendın alamadıgın ıcın.Tam senın gıbı cocuga gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 23 Şubat 2017; 6:23:8 >
  • parası kıt gençler, bizde üni. zamanı bilgisayar toplardık, meraklıydık oyun oynardık vs. ancak $ 1.5tl ve kart işlemci fiyatları 100 200$ cıvarıydı ort. sistemler için. şimdi $ zaten 2.5kat hemde parçaların $ fiyatları uçmuş. yapmayın etmeyin paranızı artık bu lüks hobiye gömmeyin. konsolla falan oyun keyfi pekte güzel oluyor. 3 - 5bin $ pc leri görünce yazık ısraf diyorum heleki bu zamanda. paranızın kıymetini bilin yahu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomhawk 500 tl 1400x ile acayip fp olur 16 gb ddr4 ram ile 2000tl alti tam bir canavar sistem olur

• Intel resmen bitmistir (yeni nesil islemcide ciddi bir atak yapmazsa) Hic tartisilacak bir sey yok ortada f/p olarak ryzen ezdi gecti.

• redoracle R kullanıcısına yanıt

bide çok şeyden anlar gibi geceden beri car car konuşuyordu. ahuahuahuahuah
  • İnşallah oyun testlerinde ezip geçer inteli:)

• Lider İntel tahtına dönmeye sağlam geliyor.

• yetisemezsiniz bunlara boşuna uğraşmayın

• AMD ye güvenmiyorum şimdilik testleri köşeden izleyeceğim

• İntelin şimdi yedekte ne ürünleri vardır amd'nin fiyatını ve performansını bekliyor Ne gerek var %25 den fazla güçlü işlemci çıkarmaya saklar sonraki nesil çıkarır i7-2600k gibi işlemci üretirmi bir daha, kullanıcı sık sık değiştirsin zirvede ben olayım daha ne istesin ki intel
  • Konu fanboy savaşına dönmüş iyice bence tartışılması gereken asıl konu alım gücümüzün ne kadar düşük olduğu. ABD de asgari ücretle 160 saat çalışan biri net 1000 dolar kazanıyor ve maaşının yarısı ile Ryzen 7 1700 ve ASUS PRIME X370-PRO anakart alabiliyor.

https://www.amazon.com/AMD-YD1700BBAEBOX-Processor-Wraith-Cooler/dp/B06WVL3XFW?th=1

Bizde asgari ücretle çalışan biri ryzen 7 1700 almak isterse 81,93 tl açığı kalıyor, ana kart içinde 1 ay daha çalışıp 2. maaşının yarısından fazlasını vermesi gerekiyor

http://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-7-1700-soket-am4-wraith-sogutucu-3-0ghz-3-7ghz-20mb-65w-islemci.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-x370-pro-amd-x370-am4-ryzen-ddr4-2666mhz-oc-anakart.html

adamların yarım maaşla aldığını biz 1,5 maaşla alabiliyoruz

• Yine diyorum en azından intel tekelinden kurtulduk . Fiyatlar mükemmel fiyatlar değiller ama olsun biz amd yi sevdik bir kez . Ben almayacağım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.