Şimdi Ara

RYZEN CPU Vatan Bilgisayara geldi , ÖN SİPARİŞ AÇİLDI ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
6
Favori
40.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim beklediğim işlemci Ryzen 5 1600x. Çok bekletmezler umarım.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    7700K içeriğinde soğutucu çıkıyor muydu?
  • Anakartlar nıye bu kadar faıs fıyattan gırıs yapmıs. 1200tl anakart mı olurmus.
  • Pahali olmasi performansli olmasi demek.Sifirdan alacaklar icin cok iyi ama elinde hali hazirda sistemi bulunanlar icin biraz zor olur , anakart parasida olacak isin isinde.

Simdiden hayirli olsun alacaklara.
  • badibatu kullanıcısına yanıt
    Bele vaziyyetin içine ..

Demek geçti içimden.

Valla bütün parçalarım hazır bekliyor.Sanırım etkinlikte ryzen 3ve 5 serisi hakkında bilgi vermedi lisa su

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Bunu diyen arkadaş hiç x99 anakartlarına bakmış mı? Sormak bile hata.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    x99 dan bızene kardesım.Amd nın cpu ları uygun anakartları kol gıbı ne anladım ben bu ısten
  • bende onu diyorum en ucuz x370 kart 700 küsür lira. eee intelin tomahawk ından farkı nerde? hani daha ucuz olacaktı amd ile herşey.

ben inteller beleş soğutucu veriyor diye bişi dedimmi? okumaktan acizsin yukardaki adama cevap vermişim amd bedava soğutucu veriyor dediği çin sen hala mahalae karısı gibi laf yetiştirme peşindesin. pes valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

x99 dan bızene kardesım.Amd nın cpu ları uygun anakartları kol gıbı ne anladım ben bu ısten

Anakartları kol gibi dediğin x370 hero 1250 tl, z270 hero 1350 tl sen neyin kafasını yaşıyon anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

bende onu diyorum en ucuz x370 kart 700 küsür lira. eee intelin tomahawk ından farkı nerde? hani daha ucuz olacaktı amd ile herşey.

ben inteller beleş soğutucu veriyor diye bişi dedimmi? okumaktan acizsin yukardaki adama cevap vermişim amd bedava soğutucu veriyor dediği çin sen hala mahalae karısı gibi laf yetiştirme peşindesin. pes valla

B350 tomahawk 500 tl konu hakkında tam bilginiz yok yalan yanlış, eksik bilgi saçıyorsunuz.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=8383

Z270 tomahwak kaçaydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 22 Şubat 2017; 23:47:21 >
    Bunun haberi çıktı. Merak etme AM4 ile x99 karşı karşıya. Bunu Intel bilanço raporlarında başkanına sorulan sorular ve yanıtlarıyla wccf yayınladı. Al burada:[Kaynak]
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Biraderim intel'in 1200-3000 TL anakartlari oluyorda AMD neden olmasin ? Bunun ise Ryzen islemcilerin intel'lerden oldugunun anlamina geldigi icin anakartlar pahali oluyor belki anakartlarda intel indirim yapabilir.

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    ya arkadaş şu kafa yapısı nasıl oluşmuş bu forumda anlamak imkansız. yav ne diye herşeyi en üst seviyeden kıyaslayıp fikir üretiyorsunuz ben anlamıyorumki.

karşılaştıracaksanız burada son kullanıcıya hitap edecek genel bir ürünü kıyaslayın. adam fiyatların çılgın atmasından dem vurmuş olabilir bende öyle diyorum.

ancak 783 lirayada x370 anakart var fakat bunun rakibini z270 tomahawk alırsak intel anakart bile daha ucuz. nerde kaldı fiyat/performans. hadi bunuda açıklayın buyrun?
  • wolwes kullanıcısına yanıt
    Amazondan almayı gerektirecek fiyat farkı olmayacak.

329 Dolar resmi satış fiyatı. Buna %18 KDV ve 10 Dolar (tahmini) kargo eklediğin zaman 1435 Lira ediyor zaten. Burada 1480 Lira zaten değmez yani.

1700'den örnek verdim bu arada.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    b350 anakart alıp nıye x370 anakartın nımetlerınden faydalanmayayım.Benım senden once haberım oldu b350 anakartlardan nıye yarım yamalak bır board alayım kı.Sonra ssd yavas calıssın yok cpu ıyı oc olamasın stabılıte sorunu yasatsın vs vs.

Konu hakkında bılgım varkı yazıyorum dımı.
    Açıklıyorum, dur: "Yaparsın sen."
  • Ortada fiyat performans filan yok, biz bunun için beklemedik, talep olmaz umarım bu sayede fiyatları aşağıya çekerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

bende onu diyorum en ucuz x370 kart 700 küsür lira. eee intelin tomahawk ından farkı nerde? hani daha ucuz olacaktı amd ile herşey.

B350 tomahawk 500 tl konu hakkında tam bilginiz yok yalan yanlış, eksik bilgi saçıyorsunuz.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=8383

Z270 tomahwak kaçaydı?

oha ulan oha.

x370 anakartın 783 lira olduğunu söylüyorum adam bana b350 500 lira yalan söylemeyin diye karalama yapıyor. insanda biraz hasiyet olur...

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-x370-pro-amd-x370-am4-ryzen-ddr4-2666mhz-oc-anakart.html

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-z270-tomahawk-intel-z270-soket-1151-ddr4-3800mhz-o-c-hdmi-usb-3-1-anakart.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

b350 anakart alıp nıye x370 anakartın nımetlerınden faydalanmayayım.Benım senden once haberım oldu b350 anakartlardan nıye yarım yamalak bır board alayım kı.Sonra ssd yavas calıssın yok cpu ıyı oc olamasın stabılıte sorunu yasatsın vs vs.

Konu hakkında bılgım varkı yazıyorum dımı.

Şu an vatanda x370 hero modeli 1250 tl , z270 hero modeli 1350 tl. AMD anakartlar güzel kol gibiymiş. B350 den benden daha önce haberi olmuş bide neyse seni blokluyorum bu kadar yeter sabahdan beri 7700k 700k baydın.

2016 üyeleriyle uğraşıyoruz şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 22 Şubat 2017; 23:55:50 >
  • Sertan-57 S kullanıcısına yanıt
    Amd cpu ucuz ya anakartları nıye pahalı dıyorum.Hanı algı var amd ucuz yarı fıyatına dıye cpu cıkarttılar.Anakartlardada yarı fıyatına cıkartsalardı.500tl ye x370 olsaymıs ne olurmus yanı.

Dıyorlar ya ıntelın yarı fıyatına cpu cıkardık anakartlarda nıye bu durum yok kol gıbıler.

1800x + x370 board 3000tl ohh
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.