Şimdi Ara

AM4 Anakartlar Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.310
Cevap
108
Favori
48.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
238 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önceki kasam microatxdi. Asusun en ucuz modeli B350 M-K sını almıştım. Ankart ryzen 5 1600 ile 1.25 v extreme llc ayarları ile 3.95 ghz kullanıyorum. Stok fan(%50 düzeyinde, SMT kapalı 60-65 derece arası kullanıyorum az önce 2 msaat r6 siege oynadım. Ben biraz şanslıyım heralde.
  • 2010 öncesi forum kalitesini geri getiren bir konu olmuş, elinize sağlık
  • B450m pro m2 almıştım, bu konuyu görünce içim yandı. Bi bardak su

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xientina kullanıcısına yanıt
    msi gaming plus yada A prodan daha iyi seçim bence ama şunu ekliyorum b 450 tuf pro daha iyi bende alırken olmadığından mecbur b 450 tuf plus aldım.
  • Tüm bu anakartlar elinizden geçti mi? Ayrıntılı bilgileri nasıl öğreniyorsunuz?

Ekleme: Cevap gelmediğine göre güvenmemek lazım. Anlaşılmaz bazı bilgiler olması onu nitelikli bir yazı yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 12 Mart 2019; 17:50:38 >
  • almak isteyen için kapınıza kadar teslim havale ile 627 tl
    https://www.netsiparis.com/msi-b450-gaming-plus-amd-ryzen-am4-ddr4-anakart

• Xientina kullanıcısına yanıt
    pisman olmani gerektirecek bir durum yok cok uyguna güzel bir anakart almissin. Anakart elinde, begenmedigin bir yani herhangi bir sorunu mu var? konuya bakarak cokta sey etme.. keyfini cikar.

• Sene sanki 2010 bayıldım bilgi için teşekkürler

• Asus Rog Hero VI kullanıyorum gerçekten güzel bir ana kart

• Ben asrock b450m pro4 aldım iyi ettim konu sahibi. 550liraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

Daha önceki kasam microatxdi. Asusun en ucuz modeli B350 M-K sını almıştım. Ankart ryzen 5 1600 ile 1.25 v extreme llc ayarları ile 3.95 ghz kullanıyorum. Stok fan(%50 düzeyinde, SMT kapalı 60-65 derece arası kullanıyorum az önce 2 msaat r6 siege oynadım. Ben biraz şanslıyım heralde.
    Şans değil de kağıt üzerinde şunları alın demekle olmuyor. Önerilmeyen Asus Tuf B450 Plus Gaming kullanıyorum. İyi anakart. Kendime veya çevremden birine pc topladığımda yapacağım ilk iş Windows kurduktan sonra otomatik voltaj yerine sabit voltajı ayarlamak olur. Özellikle Msi anakartlarda otomatikte çok fazla voltaj verir. Tuf B450 Plus Gaming'te stok fanla otomatik voltajda, yükteyken 1.3 bile görmedim. Açılışı da hızlı. https://streamable.com/64enk

• Emeğinize sağlık hocam

• Metality kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda 60 dereceyi zor görüyorum tufla sizlerdede aynimi ?

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Oyunlardan kopalı çok oldu ancak salondaki tv mkv videolarını ve ac3 ses sormatını desteklemiyor. Ben de sorunsuz izlemeleri için film ve dizileri mp4, sesi de mp3'e dönüştüyorum. Bununla ilgili video eklemiştim. Videodaki Handbrake programında 7 dakika geçmesine ve stok fanla otomatik voltajda olmasına rağmen 65 derece üstüne çıkmıyor.

https://streamable.com/5tdbv
  • Gigabyte b450m Aorus anakart nasildir?

• Geçende itopya.com dan reddit de am4 vrm list konusuna istinaden MSI B450-A PRO siparişi verdim, ideal görünüyordu ama kargoya bir türlü verilmedi sonra aradılar B450 Elite verelim dediler Aorus un, dedim fiyat nedir, fark ödemeyeceksiniz dediler okey dedim ama benim kafamda vrm listede orta seviye sanıyordum.

Bir baktım düşük seviye, sinir oldum dedim neyse boşver montajı yapmıştım. Ulan bu kadar mı dandik bir hız aşırtma menüsü olur.

Boot ederken logosu da birbirine giriyor, iyice soğudum. Almayın aldırtmayın.
  • emeğine sağlık güzel bilgiler
  • Bilgilendirme için teşekkürler,

Aklımda MSI B450 Gaming Plus modeli vardı iyi seçim yapmışım demek ki, 3. nesil ryzenler gelsin artık
  • konu sahibi kalitesi iyi olmayan anakartlar arasında b450 tuf plus saymış ancak bu anakartın bir de pro versiyonu var ve plus dan daha pahalı. buna göre illaki bir farkı vardır..Bu anakart hakkında bilgisi olan varmı dır?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.