Şimdi Ara

Ryzen 5600X / Soğutucu / B450M Mobo / 16Gb Ram / 500Gb M.2 SSD - Kullanılmamış set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
4
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1151 AMD / Intel #Intel Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Ryzen 5600X / Soğutucu / B450M Mobo / 16Gb Ram / 500Gb M.2 SSD - Kullanılmamış set

Bu hafta içi hazır sistem olarak alındı. Ekran kartını kendime ayırıp, diğer parçaları set halinde kargodan geldiği gibi dokunmadan satıyorum. Hepsi tek fatura, yurtiçi garantili. Kutular mevcut. Diskte test win10 kurulu. Deneyerek teslim alabilirsiniz.

tolga_yakup arkadaşıma SATILDI

AMD RYZEN 5 5600X 3.7GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm Tray İşlemci

Asus Prime B450M-K II 4400mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart

Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Gaming Ram

Team MP33 512GB 1700/1400MB/s NVMe PCIe M.2 SSD Disk

GamePower Airbender RGB CPU Hava Soğutucusu

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 15 Kasım 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Çok güzel fiat,ihtiyacı olan kaçırmasın.

• sıfırından 150 tl ucuz.çok da güzel sayılmaz.Fiyatta indirim olursa takip.

• Fiyat gayet makul. Bu işlemci 3600 ile mukayese ediliyor. Daha da indirim olursa eşyanın tabiatına aykırı. Hayırlı satışlar dilerim.

• Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat ?

• Fiyat o kadar da güzel değil zira forumda halen satılmamış 1300TL'ye yine kapalı kutu aynı işlemci var zaten.

https://forum.donanimhaber.com/intel-i5-10400-i-kapali-kutu-i-1300-tl--148090006

• Bende nerde kaldın diyordum:) Arkadaşlar o yorumları 10400f için yazmışlardı:))

• Sintai kullanıcısına yanıt

Bir önemi yok ki hocam. Elinize güzel bir fiyattan 10600 geçmiş, siz de forumdaki en güzel fiyattan verin işlemcinizi. Sizin gibi onlar da sevinsin Ryzen 5600X / Soğutucu / B450M Mobo / 16Gb Ram / 500Gb M.2 SSD - Kullanılmamış set 

• pm yolladım

• fiyat takip

• Fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafıma rezervedir. Hayırlısıyla pazartesi alışverişi tamamlayacağız. İkimize de hayırlı olsun 😊👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sağlam bir şekilde teslim aldım. Kargolama mükemmeldi. Hepsi sorunsuz. Kendisine teşekkür ederim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.