Şimdi Ara

Ryzen 5 5600 + Gigabyte B550M - 4500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pazarama/Dfsbilgisayar satıcısından toplamda 5000 TL eklediğinizde 500 TL indirim. Ayrıca nays ile alırsanız ekstra %10 indirim uygulanıyor.

İşlemci 2500

Anakart 2000 TL ye geliyor

• dropshipping mantığıyla calısan firma yurtdısından getirtiyor kısaca, cpu 200-300 anakart 150tl civarı daha uygun görünüyor ,dfs garantilik bir durum olursa üzer haberiniz olsun.

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    Amd garantisine koyuncu bakmıyormuydu hocam ? Kaçak mı geliyorki bunlar anlamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dfsden son 2 yıldır bir şey almadım ama ancak önceleri çok ram almışlığım vardır kendilerinden, resmi türkiye garantili ürün satıyorlardı.

• incubus İ kullanıcısına yanıt

Bu işlemci 5500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek tek alınırsa daha ucuz yazın o anakartı ben aldım 400 tl gibi tutara. normal hdd görmüyor sadece ssd calıstırıyor bilginiz olsun. ne yaptıysam hdd bağlayamadım. mini olduğundan tower fan kullanıyorsanız ramlerden biri fanın altında kalıyor sıkıştırma yapması muhtemel dikkat edin.

• dfs tray satıyor. garanti durumu tray işlemcilerde nasıl oluyor?

• dreaman kullanıcısına yanıt
    B450 400 lere satıldı hocam b550 yi görmedim hiç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt

dist. garantili değil yurtdısından getirtip satıyorlar garantisi biziz diyorlar kısaca ,yorumlara bakın google ve sikayet varda göreceksiniz.Calısırken sorun yokta ürün bozulursa üzülüyorsunuz...

(dfs olmayan) tray işlemcilerde de 2 yıl garanti var sadece kutusu yok fanı yok bu işlemcilerin kendi kücük plastik koruyucusunda geliyor islemci ama garantileri aynı.

Anladım hocam teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

İşlemciyi bilmiyorum kontrol etmedim ama Anakart Gigabyte B550m-DS3H aldım n11 üzerinden DFS satıcı olarak Seri nodan check ettim endeks bilişimden garantisi gözüküyor.

• ayrı ayrı alsan zaten bu para oluyor bro, iyi fiyat yine de ama çok fırsatlık bişey göremedim.

Arayışlardayız Ryzen 5 5600 + Gigabyte B550M - 4500 TL 

Ryzen 5 5600 + Gigabyte B550M - 4500 TLteknobiyotik.com / teknoloji sevenlerin ilacı...
    Gigabyte B550M-DS3H AMD B550 4733 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 DVI, HDMI mATX Anakart | Teknobiyotik
    https://www.teknobiyotik.com/gigabyte-b550m-ds3h-amd-b550-4400-mhz-oc-ddr4-soket-am4-matx-anakart.html

Ryzen 5 5600 + Gigabyte B550M - 4500 TLteknobiyotik.com / teknoloji sevenlerin ilacı...
    AMD Ryzen™ 5 5600 3.5GHz (Turbo 4.4GHz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache AM4 İşlemci - Fansız | Teknobiyotik
    https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzentm-5-5600-3-5ghz-turbo-4-4ghz-6-core-12-threads-35mb-cache-am4-islemci-fansiz.html

• DFS den alacaksanız, garantisi yok gibi düşünün, daha önce alışveriş yaptım, işi yokuşa sürme hizmetleri çok iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.