Şimdi Ara

RYZEN 5 3600 VE ASUS PRİME B450M-K 2 AYLIK KUTULU FATURALI SORUNSUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 4yashiro (12 mesaj) ClaymoreCountry (8 mesaj) sehzadem2 (2 mesaj) KwasRegaL (2 mesaj) ferhatakdag4545 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
AMD #AM4 AMD / Intel #AMD Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> İşlemci >> RYZEN 5 3600 VE ASUS PRİME B450M-K 2 AYLIK KUTULU FATURALI SORUNSUZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    229 Mesaj
    Referanslar: 17

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2012

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Mayıs ayında alındı hepsi sorunsuz kutulu faturalı ürünler.

İşlemci hepsiburada dan Anakart AmazonTR den alınmıştır.

İkisi için istediğim: 1650TL

|
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Katılım Zamanı
    23 Ağustos 2011

Durum
    Forumda değil

Merhaba hala satılık mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    229 Mesaj

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2012

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    ürün dün satıldı güncellemeyi unutmuşum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj
    Referanslar: 41

Katılım Zamanı
    10 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

Öncelikle hayırlı akşamlar dilerim.

Zannedersem wp ye fazla bakmıyorsunuz. Formdada aktifsiniz Rica etsem eksik kalan parçayı hangi kargo firması ile gönderdiniz yazar mısınız? Yarın öğlene kadar almam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4yashiro -- 25 Temmuz 2020; 3:22:27 >
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Katılım Zamanı
    03 Ocak 2016

Durum
    Forumda değil

Hocam arkadaş aktif bir sorun mu var bize de anlatır mısın

|
    |
    4yashiro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

Başta şunu belirtmek isterim kesinlikle burdan yazmak istemezdim.

Kendinden ayın 17 sinde anakart ile işlemciyi aldım. 17 sinde vermesi gerekiyordu veremedi canı saolsun 18 de vericekti gine veremedi gine canı saolsun 20 sinde verdim dedi 21 de vermiş 22 sinde elimde oldu ama bu seferde arka ayna koymayı unutmuş insanlık hali unutur. ama ben bu süreçte 5 tl etmiyçek bir parça yüzünden montajımı yapamadım. ayın 24 de kargoya verdiğini söyledi dün akşamdan beri kargo takip noyu istiyorum mesajlarıma ne yazıkki cevap vermiyor gece 2 civarı yazdı faturayı şirkette unuttuğunu söyledi bende hemen cevap yazdım firmayı söyleyin diye ama formu aktif olarak kullanıyor bana cevap yok.
    beni bilen bilir ben bu forumda ürün alıpta 1 hafta sonra hatta 15 gün sonra bile kargolandığını bilirim lakin herbiride bahanesini söylemiştir ve asla bırakın kırıcı olmayı en ufak tek kelime etmemişimdir. Ana şuan mesajlarıma bakmayıpta forumda aktif olması hatta cevap beklerken forumda konuya cevap vermesi ama bana mesaj yazmaması benim sinirimi bozdu.
    |
    |
    KwasRegaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Katılım Zamanı
    03 Ocak 2016

Durum
    Forumda değil

Hocam ayna illa yollar o kadar parça yollamış içini ferah tut

|
    |
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

Zaten mesajımda belirttim 5 tl etmez parça yüzünden montaj yapamıyorum diye. İçimi ferah tutucak bi durum yok benim canımı sıkan mesajlarıma cevap vermezken forumu aktıf kullanması
    |
    |
    KwasRegaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Referanslar: 57

Katılım Zamanı
    15 Ekim 2018

Durum
    Forumda değil

bu arkadas bana da ekran kartı satacaktı allahtan param cıkısmadı o an alamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Referanslar: 57

Katılım Zamanı
    15 Ekim 2018

Durum
    Forumda değil

abi hepte senı buluyor bunlar valla gecmıs olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

Teşekkür ederim. Aslında ortada ürünlerle veya alışveriş kaynaklı sorun yok. Ama ne yazık ki arkadaş sorun olsun diye uğraşıyor anlamış değilim. 8 gün önce montajını yapmam gerekirken hala yapamadım onu geçtim insanlık halidir iştir yoğunluktur unutkanlıktır hepsine eyvallah ama mesajımı bildirimden okuyup ta cevap vermemesi gerçekten insanın sinirini hoplatıyor.

Demek ki üründe falan sorun çıksa arkadaşa ulaşmak mümkün olmayacak.
    |
    |
    ferhatakdag4545 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

Evde kimse yok diye kasa ve parçalarını kuzenime götürdüm ve bunu size söyledim. Mesajlarıma 1-2 ve 3 saat sonra geri dönüş yapıyorsunuz wp ye bakamıyorsunuz ama forumda geziyorsunuz hatta yetmiyor cevap bile veriyorsunuz lakin ne hikmetse wp ye bakmıyorsunuz. ayın 20 de kargo ya verdiğini söyledin bende 21 kendimi ayarladım bi bakıyorum 21 de vermissiniz size sorduğumda ise 20 sinde diye diretiyorsun söylesene canım kardeşim veremediğini bende kendimi ona göre ayarlıyorum.
    sana duruma göre farklı adres veriyorumki evde kimse yok diye bu seferde cevap yazmıyorsun üstelik bile bile
    Benim anlamadığım ya hayatı gerçekten boş yaşıyorsun herkesi kendin gibi sanıyorsunuz yada kasıtlı yapıyorsun.
    36 yaşında insanım 1 haftadır elinde maymuna çevirdin beni

Birşey ya vardır yada yoktur arası yok

(2nci el GENEL KONU) konu dışı
    Bu formun referans olayı acilen düzelmesi lazım sorun yaşıyorsan referans gönderme sorun olmadıysa gönder. 2 liralık ürünlerden referans topla sonra vurgun yap.
    referansız üye görünce referanslı yapıyorsa referansızı napmaz diyoruz bu seferde diğer arkadaşlara karşı peşin yükümlü oluyoruz

Elimde bu forumdan almış olduğum 10 larca arızalı ürün var sesimi çıkarmıyorum diye hacı baba tekkesine döndüm.

• Teğmen
    229 Mesaj

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2012

2 Not
    Konu Sahibine Özel

Hocam siz şaka mısınız yaptığınız muameleye bak bir tane parça unuttum diye WhatsApp dan özür diledim pazartesi kargo takip nonuzu atacağım 5 liralık ürün için mi dolandırdım sizi ?

Referanslarıma laf etmişsiniz ben bir sürü yüksek meblağ da ürün sattım ilk defa bunu yaşıyorum bir parçayı unutmuş olabilirim insanlık hali değil mi ?

5-10 liralık parça için yaptığınız şeylere bak işlemci ile anakartınız dediğim gibi elinizde bi parça için beni zan altında bıraktınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    229 Mesaj

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2012

2 Not
    Konu Sahibine Özel

Birader sen şaka mısın bilip bilmeden bana dolandırıcı diyorsun ? Sen kimsin?

Mevzuyu biliyor musun ? Herşeye atlama.

|
    |
    ferhatakdag4545 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2012

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    Ben bu forumda kimseyi dolandırmadım kimsenin hakkına girmedim.

Arkadaşın dediği gibi referanslarım da 5-10 liralık ürünlerin referansları değil.

Bir kişinin hakkına girdiysem,bir kişinin ürününü göndermediysem,
    Allah yarın ananı babamı görmeyi bana nasip etmesin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

öncelikle yazdıklarımı okurken hızlı ve anlamadan oku musunuz.

Parçayı unutmuş olabilirsiniz wp den yazdıklarımı ekran görüntüsü ile uğraştırma. ben sizden 2 gündür haber bekliyorum ama siz forumda aktif bi şekilde geziyorsun kullanıyorsun ama bana cevap vermeyi tenezzül etmiyorsun. ayın 18 de montajını yapmam gerekirken ayın 25 oldu.

Ve kargoya her veremediğiniz her gün için size asla ve asla tek olumsuz bir şey söylemedim söylememde burda asıl olan beni iplememenizdir.

referanslara gelince ewet bu alışveriş sonrası referans isteğinizi bekliyorum olurda referans isteğini göndermezsiniz yukarıda yazmış olduğumu üstünüze alabilirsiniz onun dışında yukarıda belirtmiş olduğum referans konusu sizi bağlamaz genel konuştuğumu zaten belirttim.
    |
    |
    ClaymoreCountry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2012

2 Not
    Konu Sahibine Özel

Sizin yazdıklarınızdan insanların çıkardıkları "bu herif dolandırıcı" adam bana Özel mesaj atıyor dolandırıcısın sen diye.

DH ye kardeşim bakıyor arada PC den.

Benimde işim gücüm var gece müsait olunca yazdım size zaten iplememe durumu söz konusu değil.

|
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Referanslar: 11

Katılım Zamanı
    06 Eylül 2018

Durum
    Forumda değil

3 gün önce arkadaştan kasa ve psu aldım ertesi gün kargolandı. Hesaplı olması açısından kargoyu şubeden alacağımı belirttim. Kargolandıktan sonra tahmini 60 tl tuttuğunu söyledi bende kabul ettim. Dün itibariyle kasayı almak için kargoya gittim toplam tutar 95 TL olduğunu gördüm. Fatura dökümüne baktığımda kargoyu 20 kilo olarak ve adresten alım yoluyla gönderildiği yazıyordu. Sen madem bu forumda kimseyi dolandırmadın kimsenin hakkına girmediğini söylüyosun. Aynı kargoyu tekrar gönderme ücreti 45 TL çıkıyor ve kasa power ağırlığı tam olarak 7 kg tutmakta nerede burda hak hukuk? İki katından daha fazla kargoyu alıcı ödeme gönerip cebinden para çıkmayacağı için yaptığın sorumsuzlukta senin başkasının hakkına girmene sebep olur Üstüne üstelik engelleyip kurtulabileceğini sanıyor ama problem yok Mikail bey ben senin tüm bilgilerinle beraber karşına çıkacağım. Bu adama para kazandıran kim olursa olsun benim de hakkıma girmiştir. Tüm forum bilgisine....
    |
    |

• Teğmen
    229 Mesaj

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2012

2 Not
    Konu Sahibine Özel

Dediğiniz şeylerin hepsi kargonun suçu.

Kargocu bana 62 lira tuttuğunu söyledi.
    Kiloyu vs. Ben görmedim.

Ayrıca ben size sadece kargonun başına birşey gelirse sorumluluk alacağımı sizde tamam dediniz bunun dışında bana herhangi bir sorumluluk yüklemeye hakkın yok kargoyu göndermeden konuştuk.

Bunun dışında istediğin kadar kıvranabilirsin benim burada herhangi bir suçum yok.
    Zaten daha dün gelmişsin bu foruma insanları kötülemek artık çok kolay.

WhatsApp dan hakkımı helal etmiyorum yazmışsın bende engel attım doğal olarak seninle mi uğraşacağım.

|
    |
    sehzadem2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

https://forum.donanimhaber.com/2500-3000tl-araliginda-4k-tv-tavsiyesi-verir-misiniz--144607776#144703477

Sizden haber beklediğim saatlerde siz!! bu mesajınızdan 3 saat önce size yazdım ve siz bana bu forumdaki mesajdan 4 saat sonra geri dönüş yaptınız yani 7 saat sonra ve beni sinirlendirende bu oldu çünkü aralıklar giriş yapıyordunuz zaten ama konuya cevap verecek kadar zamanınız vardı da banamı yoktu.

Aras kargoya verdiğinizi yazmışsınız umarım karşı ödemeli gönderecekmişsiniz dir. 2 gündür kargo ismini vermek zor olmasa gerek sizin yüzünüzden 2 hafta sonum boşa gitti neyse sağlık olsun pazartesi gider şubeden alırım gerekirse.

konun daha fazla uzamasını istemiyorum konuya giren arkdaşların sizi dolandırıcı sanacak durum yok gayet açıklamalı şekilde yazıyorum.

BENİM BU KONUYA BU ŞEKİLDE YORUM YAZMAMIN YAGANE SEBEBİ BENİ İPLEMEMENİZ.
    |
    |
    ClaymoreCountry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.