Şimdi Ara

Ryzen 5 3600 Piyasasındaki Dalgalanma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İncehesapta az önce 1300TL ye 50 stoklu indirim vardı 2kez sayfayı yeniledim 50den 26ya düştü sonrada tükendi dendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CasperPişmanlıktır

İncehesapta az önce 1300TL ye 50 stoklu indirim vardı 2kez sayfayı yeniledim 50den 26ya düştü sonrada tükendi dendi.
    bende bi geldi 50yi gördüm yenileyince stok tükendi yazdı. 1406TL'ye hepsiburada.com'da var daha güvenilir kafan rahat 100 lira için incehesap sıkıntısına hiç girmeye gerek yok.
  • crapleo kullanıcısına yanıt
    Senin sipariş ne oldu hocam, yakında gelmesi lazım
  • CasperPişmanlıktır kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı olduğu için hesap kartıyla sipariş veremedim. Verdim sandım sonra mail geldi ödemeyi alamadık diye. Hepsiburada'dan vericem 1400e bugün 2 tane de ram alacağım kingston 3200 cl 16.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crapleo -- 17 Temmuz 2020; 22:37:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: crapleo

Yurtdışı olduğu için hesap kartıyla sipariş veremedim. Verdim sandım sonra mail geldi ödemeyi alamadık diye. Hepsiburada'dan vericem 1400e bugün 2 tane de ram alacağım kingston 3200 cl 16.
    Hollanda'daki satıcıdan debit kart ile satın alamadınız mı yani hocam? Kredi kartı mı istiyor illa, anlamadım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Gaming Gecesinden 1199 TL ye almistim Ryzen 5 3600 , su an baktigimda 1400 TL civari satiliyor , cok abarti bir artis gormedim acikcasi . Dolar 6.86 bu arada .
    Forum bir kaç senedir eski forum değil.. burada ağız birliği edip 10400f e yönlendirmelerinin amacı ,, bir ihtimal talep düşerde 3600 fiyatı biraz düşer umudu... Umut dünyası işte...halbuki 3600 fiyatı sanırsın 1000 liraydı 1500 oldu ☺️ o samimi yardım mesajlarını atanlar o güzel atlarına binip gittiler😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Chimaera kullanıcısına yanıt
    Ben garanti hesap kartından almaya çalıştım. Ödemeyi alamadı.

• Bende 1384 Tl aldım.Bana özelmi bilmiyorum HEPSIBURADA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenstar07 -- 18 Temmuz 2020; 0:42:47 >
  • 3600 bu saatten sonra bitmiştir i5 10400f varken AMD bir havalara girmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-041FF024C -- 18 Temmuz 2020; 0:47:41 >
  • Aksam 1299 dan gitti Gaming gecesinde
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    Bu gaming gecesi hangi sitede oluyor, bende oğlum için sipariş vereceğimde.
  • kenai kullanıcısına yanıt
    Incehesap'da oluyor ben de oradan alacaktım ama forumdaki şikayetleri okuyunca vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crapleo -- 18 Temmuz 2020; 13:41:50 >
    Teşekkür ederim , bende şimdi tesadüfen gezinirken gördüm. Acaba ne gibi şikayetler varmış.
    Benim görebildiğim 3 konu var ve bu 3 konunun altındaki yazışmaları da okudum. Sanırım sorunları çözmüşler ama böyle sıkıntılarla uğraşacak ne enerjim ne de sabrım olmadığından 100 lira fazla verip hepsiburada'dan aldım. Bu benim aldığım işlemci için geçerli bir durum ve benim kendi tercihim. Belki diğer satıcılara göre farklı ürünler için 500 TL ve üzeri indirim sağlarlarsa düşünebilirdim. 100 lira için uğraşmak istemedim açıkcası.
    https://forum.donanimhaber.com/ince-hesap-magduriyeti-cozuldu--144530700
    https://forum.donanimhaber.com/incehesap-com-tarafindan-3-haftadir-kargoya-verilmeyen-siparis-surekli-yalan-soyluyorlar--144570191#144570191
    https://forum.donanimhaber.com/incehesap-com-rezalet-otesi-surec-yonetimi-cozuldu--144523963#144523963

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crapleo -- 18 Temmuz 2020; 14:22:32 >

Bende akşam tam karar veremediğim için sipariş vermemiştim, şimdi zam gelmiş. 3600x ile 3600 arasında kaldım , aralarında soğutucu farkı da varmış.
    30 saniyede filan bitiyor zaten öyle her isteyen alamıyor hocam takmayın kafanıza. Ürünü sepete eklemiştim son aşamadaydım sayfayı yeniliyordum sürekli. Saat 22:00'da güncellenen fiyatı görünce (1.300TL) amazondan mı alsam diye birkaç saniye düşündüm neyse TR garantili olsun 40TL fazla verelim dedim siparişi geçtim. Telefona banka onay sms'i geldi onu girdim gönder dedim ürün fiyatı değişti diye hata verdi. Şahsen inanmıyorum dedikleri rakamlara (50 işlemci 100 işlemci vs) 5-10 tane koyup reklamlarını yapıyorlar işte.
  • Evet genelde öyle oluyor. 100 stok koyduk deyip 10 stok koyuyorlar. Açıklasınlar da görelim kim almış 100 tane r5 3600ü geçtiğimiz Cuma günü.

• Amd ye yüklenenler ondan önce bi zahmet doları yükseltenlere yüklensin !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.